Įkraunama...
Įkraunama...

Skalbimo priemonės - 3

QUOTE(Zometa @ 2012 08 14, 14:16)
o kur juos perkat?

Siunčiuosi iš iherb.com smile.gif
Atsakyti
QUOTE(TomaKa @ 2012 08 13, 20:08)
Ir kuom baltas sportines kojines vyram atskalbti, nes paprastai tai pajuodusias ir istrauki...

Aš visas kojines ir pėdkelnes plaunu tik rankomis su ūkišku muilu thumbup.gif
Atsakyti
Aš irgi pėdkelnes plaunu tik rankomis su ūkišku muilu.
Atsakyti
Mano naudojami skalbimo milteliai dazniausiai "Ariel" ir "Tide" gerai issiskalbia visos demes thumbup.gif
Atsakyti
Merginos, ka rekomenduotumete is ekologisku (sertifikuotu) skalbimo milteliu, kurie gerai demes valytu?Muilo riesutai neskalbia gerai, Neutral tik baltiems man patinka, o kitu nes baldziusi blush2.gif Ai dar Balance, bet nelabai man.....
Atsakyti
QUOTE(kuzdaite @ 2012 08 24, 17:49)
ka rekomenduotumete is ekologisku (sertifikuotu) skalbimo milteliu, kurie gerai demes valytu?

Temoje Ekologiškos buitinės priemonės paklauskit.
Atsakyti
QUOTE(Jovita xxx @ 2012 08 02, 16:13)
O man patiko vokiški Persil skalbimo milteliai, kvapo beveik jokio ir skalbia gerai.


Iš visų bandytų ir turėtų man taip pat tik vokiški Persil geriausiai išskalbia drinks_cheers.gif Dabar pabandymui nusipirkom Neutral ir labai gailiuosi sad.gif
QUOTE(Barbotyte @ 2012 08 11, 18:36)
Kur juos perkaate? Yra Kauno urmo bazėje, bet kažin ar ten tikrai vokiški g.gif


Mes tai perkame Aleksoto turguje. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Amulet @ 2012 08 28, 00:01)
Iš visų bandytų ir turėtų man taip pat tik vokiški Persil geriausiai išskalbia  drinks_cheers.gif Dabar pabandymui nusipirkom Neutral ir labai gailiuosi sad.gif
Mes tai perkame Aleksoto turguje.  rolleyes.gif

O kaip ten žinoti kur vokiškus parduoda, man atrodo daugelis lenkiškais prekiauja g.gif
Atsakyti
Buvau gariunu turguje,maciau kad parduoda vokiskus miltelius,yra visokiu ir ekologisku.Ir kainos pigiau nei parduotuveje,nes anksciau man atvesdavo i namus o dabar ir turguje galesiu nupirkti.
Atsakyti
O aš nusipirkau vokišku persil miltelių pagal selbimą, atvežė į namus. Maišas su vokiškais užrašais, aš vokiškai nesuprantu, paklausiau ar tikrai tai persil, bet užrašo tai nėra kad persil, na vyrukas sako tikrai, tipo su minkštikliu, calgonu ir t. t.... Pora kartu išploviau su jais, bet man taip jie smirdi, nelabai padeda ir minkštikliai. Ir skalbiniai vistiek kieti ir šiurkštus.
Taigi manau kad mane apgavo įkišo kokius pačius pigiausius gal ir vokiškus miltelius, tik tikrai ne persil. Nes net prekybos centruose pirkti persil milteliai skalbdavo visai gerai ir skalbiniai kvepėdavo ir minkšti būdavo
Atsakyti
QUOTE(tigrite @ 2012 09 27, 17:34)
O aš nusipirkau vokišku persil miltelių pagal selbimą, atvežė į namus. Maišas su vokiškais užrašais, aš vokiškai nesuprantu, paklausiau ar tikrai tai persil, bet užrašo tai nėra kad persil, na vyrukas sako tikrai, tipo su minkštikliu, calgonu ir t. t.... Pora kartu išploviau su jais, bet man taip jie smirdi, nelabai padeda ir minkštikliai. Ir skalbiniai vistiek kieti ir šiurkštus.
Taigi manau kad mane apgavo įkišo kokius pačius pigiausius gal ir vokiškus miltelius, tik tikrai ne persil. Nes net prekybos centruose pirkti persil milteliai skalbdavo visai gerai ir skalbiniai kvepėdavo ir minkšti būdavo

blink.gif na čia tai bent blink.gif tai jeigu neparašyta kad persil schmoll.gif na čia žemiau mano suvokimo doh.gif
Atsakyti
o kaip jum neutral skalbimo priemones? 4u.gif nusipirkau 2 kg db su akcija, bet dar neisbandziau 4u.gif
Atsakyti