Įkraunama...
Įkraunama...

Panašūs kvepalai V

QUOTE(zuvyte26 @ 2012 09 20, 21:05)
Aš, deja, nerandu tarp jų panašumo  g.gif

Ir aš visai ne g.gif (Youth-Dew Amber Nude Estée Lauder ir Fille en Aiguilles Serge Lutens)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eglegle: 20 rugsėjo 2012 - 21:44
QUOTE(Passero @ 2012 09 20, 16:20)
Hmm, mano nosiai nelabai  g.gif . Nors sutinku, kad abiejuose dominuoja vanilė - abu labai šilti, minkšti. Bet London man labai aiškiai jautėsi uogos (gervuogės gal kokios) ir smilkalas/ dūmelis vėliau, nors jų abiejų nei kvapo natose  doh.gif  biggrin.gif



QUOTE(zuvyte26 @ 2012 09 20, 17:05)
drinks_cheers.gif Venezia 2011 Laura Biagiotti ir Paul Smith London Women  schmoll.gif Skirtingi charakteriai. Truputį vienija tik saldumas, kuris taip pat yra labai skirtingas. London būtent vyrauja uogiškas saldumas, man kartais net vyšnios vaidendavosi.  biggrin.gif
Papildyta:
Aš, deja, nerandu tarp jų panašumo  g.gif



na bandau dabar atsakirai po vieną į dieną. Vakar išbandžiau Venezia 2011 Laura Biagiotti, kvapas pasirodė jau labai kažkur matytas, tad ant kitos rankos išbandžiau London. Man jie panašūs, nors be abejo yra ir skirtumų.
Atsakyti
Sveikutes!

Gal kam teko bandyti kazka panasaus i kvepalus l'eau par kenzo? nes neatrandu nieko panasaus.. neseniai gavau dovanu l'eau 2 kenzo, tai kvapas taip netiko, kad net nezinau kur detis kai pasipurskiau.. labai nepatiko unsure.gif
Atsakyti
as antra diena galvoju ir visgi ant manes jie panasus ir labai net, deja, lyginu is atminties, idealiausia butu vienas riesas vienais, kitas kitais. greitu metu taip ir palyginsiu galutiniam nuosprendziui smile.gif
user posted image ir user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LEEja: 23 rugsėjo 2012 - 17:08
Siandien riesas kvepia vyriskais Versace Pour Homme (EDT)..Taigi praejus 3-4 val po purkstelejimo, pauosciau riesa, ir jis man kvepia grynai kaip HUGO BOSS XY smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Netavoreikalaite @ 2012 09 19, 23:32)
Siandien buvau ikisus nosi i Les Senteurs Gourmandes kvepalus.
Tai man Vanille Chocolat labai primine Thierry Mugler Angel.


drinks_cheers.gif pritariu visu 100%
Atsakyti
Tik nenusvilpkit, bet man Tom Ford W.Patchouli pirmos asociacijos su Chanel Allure Sensuelle ax.gif
Atsakyti
Atrodo ir seniai turiu, ir tik dabar užkliuvo, kad stulbinančio panašumo M. Micallef Automne ir Carla Fracci Salome' bigsmile.gif
Atsakyti
Givenchy Dahlia Noir edt ir Calvin Klein Euphoria Blossom edt

Truputis citrusų, gėlės gėlės gėlės, ir šiek tiek woodsy...

user posted imageuser posted image

Atsakyti
user posted image IR user posted image

Stulbinantis aromatų panašumas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Marokietė @ 2012 10 10, 10:23)
user posted image IR user posted image

Stulbinantis aromatų panašumas  biggrin.gif

oi neeee biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Marokietė @ 2012 10 10, 09:23)
Stulbinantis aromatų panašumas  biggrin.gif


Rimtai? Visas noras "ragauti" isgaravo dirol.gif
Atsakyti