Įkraunama...
Įkraunama...

Drąsi meilė

QUOTE(Aprily @ 2013 03 02, 19:34)
jei neklystu jis ja santazuos kad atiduotu ranca ir su juo permiegotu mainais i motinos laisve, jei klystu tegul kas nors mane pataiso


Jo jo, man atrodo, taip ir bus viskas. Gaila labai sad.gif
Papildyta:
QUOTE(Gintarėja @ 2013 03 02, 11:14)
Per anonsus dainuoja.


Per naują anonsą tai šita: http://www.youtube.c...h?v=_qpoj1hNvTU smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ZefyriuX @ 2013 03 03, 15:49)
Jo jo, man atrodo, taip ir bus viskas. Gaila labai sad.gif
Papildyta:
Per naują anonsą tai šita: http://www.youtube.c...h?v=_qpoj1hNvTU smile.gif

Ačiū wub.gif
Atsakyti
ar galetumet kas pasakyt,kodel Abraomas kalejime? g.gif nes kazkaip praziopsojau.. ax.gif
Atsakyti
Aš irgi šitą klausimą norėjau užduoti:)
Atsakyti
Nu juk jis paslepe Danieliaus byla, ten suchimicino kazka, todel ji ir uzdare, nes nuejo prisipazint , kad nuimtu juoda "deme" nuo Danieliaus:) as bent taip supratau:)))
Atsakyti
QUOTE(mazuliuke159 @ 2013 03 05, 00:04)
Nu juk jis paslepe Danieliaus byla, ten suchimicino kazka, todel ji ir uzdare, nes nuejo prisipazint , kad nuimtu juoda "deme" nuo Danieliaus:) as bent taip supratau:)))

Aisku..bet tai kazkaip keista..pats taip padare,poto dar su Dionisijum susidejom,o db jau atpirkineja kalte? g.gif idomiai smile.gif
Atsakyti
Abraomui apie Dionisiju papasakojo Danielis, kad jis suorganizavo nuzudyma ir delto nukentejo Miriam. Ir Danielius priverte prizadet ji, kad sugrazins gera varda jam:)
Atsakyti
QUOTE(mazuliuke159 @ 2013 03 05, 00:22)
Abraomui apie Dionisiju papasakojo Danielis, kad jis suorganizavo nuzudyma ir delto nukentejo Miriam. Ir Danielius priverte prizadet ji, kad sugrazins gera varda jam:)

Aa..sita maciau..nu aisku... smile.gif
Atsakyti
Cia gal nelabai i tema, bet maciau reklamuoja nauja serijala per tv3 su Vikctoria Rufo, kazkokia asaru karaliene jei gerai nugirdau biggrin.gif tai jau itariu vietoj sio serijalo bus ir busdaaug asaru, tai nelabai sudomino. Gal kas jau turi kokiu atsiliepimu apie ta seriala?
Atsakyti
kažkaip šis serialas - kitoks:) Gaila, kad jau baiginėjasi:)
Atsakyti
QUOTE(Karolyteaaaaa88 @ 2013 03 07, 19:53)
Cia gal nelabai i tema, bet maciau reklamuoja nauja serijala per tv3 su Vikctoria Rufo, kazkokia asaru karaliene jei gerai nugirdau biggrin.gif tai jau itariu vietoj sio serijalo bus ir busdaaug asaru, tai nelabai sudomino. Gal kas jau turi kokiu atsiliepimu apie ta seriala?

Maciau ir as ta reklama, ir pagalvojau kad TV3 paskutiniu metu nieko gero nebenuperka na aisku isskyrus besibaigianti si seriala...
Ispaniskai vadinasi Corona de lagrimas is idomumo paziurejau prasukdama pirma serija tai net labai nepatiko, zodziu Ruffo zliumbike vaidins ir nieko gero net is aktoriu nevaidins doh.gif blink.gif
Papildyta:
QUOTE(ylksis @ 2013 03 07, 20:08)
kažkaip šis serialas - kitoks:) Gaila, kad jau baiginėjasi:)

mano paskaiciavimais turetu baigtis pacioj balandzioj pradzioj.
Atsakyti
Nu joa manes tai irgi nesudomino, kazkoks meiles triumfas, bet ir tai ten su geresniais aktoriais buvo... Zodziu Rufo nemirtinga biggrin.gif
Atsakyti