Įkraunama...
Įkraunama...

Drąsi meilė

visai ne i tema, o kas nors Natalija ziurit?
man ta asaru karaliene irgi nepatiko,pavadinimas vien doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Karolyteaaaaa88 @ 2013 03 08, 02:09)
Nu joa manes tai irgi nesudomino, kazkoks meiles triumfas, bet ir tai ten su geresniais aktoriais buvo... Zodziu Rufo nemirtinga biggrin.gif

neziurejau nei triumfo, nei sito planuoju ziuret, galvojau kazko idomesnio nupirks...
na kam yra internetas, parinksiu sau ka nors idomesnio po amor bravio cool.gif
Atsakyti
QUOTE(lape snape* @ 2013 03 08, 08:47)
visai ne i tema, o kas nors Natalija ziurit?
man ta asaru karaliene irgi nepatiko,pavadinimas vien doh.gif


maciau kelias serijas, siaip tai scenarijus nelabai tesudomino.. va tas senelis Natalijos, su tais burtais, per daug dirbtinai ir juokingai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Melynruge @ 2013 03 08, 17:20)
maciau kelias serijas, siaip tai scenarijus nelabai tesudomino.. va tas senelis Natalijos, su tais burtais, per daug dirbtinai ir juokingai biggrin.gif


Boza moj ta Natalija nesamone, bunu isijungus yel tai kartais matau... O dar kai baigsis Drasi meile ir prasides naujas tas tai isvis bus baisu, nes ziuret ka nebebus :/
Atsakyti
QUOTE(Karolyteaaaaa88 @ 2013 03 11, 02:53)
Boza moj ta Natalija nesamone, bunu isijungus yel tai kartais matau... O dar kai baigsis Drasi meile ir prasides naujas tas tai isvis bus baisu, nes ziuret ka nebebus :/

Jau tikrai, nebus ką žiūrėti, baisiai nesivyliau. g.gif Galvojau, kad gal ką geriau nupirks, o labai norėjau, kad pradėtu rodyti seriala "La patrona", mačiau kelias serijas labai užkabino.
Atsakyti
Arba La mujer del Vendaval bent jau irgi geras serialas mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Negi tai Majelenai pavyks ir ji kažkiek bus su Pablu? Nervina mane ta Lusma kai nebando problemų spręst g.gif
Atsakyti
Ir mane erzina ta Lusma, taip myli, taip myli, ir skiriasi... doh.gif
Atsakyti
Kaip gaila, kad baigsis jau :/ Paskutinių serijų anonsas įkeltas verysad.gif
Atsakyti
Ir man gaila sad.gif
Atsakyti
man tai gaila Augustinos dabar, gaila, kad suprato per vėlai, koks buvo Dionisijus:)
Atsakyti
Jo, kas dėl Agustinos tai labai beryšio viskas gausis unsure.gif
Atsakyti