Įkraunama...
Įkraunama...

Drąsi meilė

merginos kuom baigesi siandienos serija?
Atsakyti
Kas man serialuose patinka, tai pradzia, kaip viskas prasideda ir kokie aktoriai vaidina ir pabaiga - kaip viskas baigiasi ir graziai susidelioja i vietas. smile.gif Ir visi gyveno ilgai ir laimingai. smile.gif Sios paskutines 8ios , atrodo , serijos turetu but pacios idomiausios. smile.gif
Atsakyti
Labai gaila Augustinos, nesitikejau is jos.
Atsakyti
Nepasiseke Isadorai... biggrin.gif
Atsakyti
Taigi baigesi sis serialas. Pabaiga tokia nezinau kaip pasakyti nelabai ispudinga. Aisku, kaip ir reikejo tiketis, viskas baigesi laimingai. Blogiukai sulauke atpildo uz savo darbelius, gerieji irgi su lauke savo laimes valandos, bet kazkaip viskas i paskutine sejija sukista. Galejo bent per kokias paskutines serijas isdeliot. smile.gif Siaip ar taip man patinka laimingos pabaigos. smile.gif
Atsakyti
NU ir iskarpyta, negaliu net nervas pajame, kai pamaciau,kad ryt ta asaru karaliene:( neparode kaip Natalija su didziausiu pilvu, kaip Jagas nusigeres...nu zodziu nei nesugebejo FIN raidziu parodyt:(. Negana to siaip tai 166 serijos yra....sikniai...
Atsakyti
Kažkuri forumietė kiek anksčiau yra sakiusi, kad Miriam liks su Dante, Marijanas su kunigo seserim, bet neparodė, kad būtų susiporavę.. Ir man panašiau, kad Marijanas su Miriam liktų. Nors šiaip aš irgi įspūdingesnės pabaigos tikėjausi unsure.gif
Atsakyti
Miriam su Amrijanu, Dante su kunigo seserimi, juk laukias vaikelio ji:) nu zodziu sikniai iskarpe vistiek:(
Atsakyti
na ir sukiso viska i viena serija, kol nepamaciau anonso, kad ryt asaru karaliene, net nepagalvojau, kad paskutine serija sian rodo blink.gif ir kas bus Piedadai, rodos rado gumuleli jai krutinej...del Natalijos neaisku, del to berno ukvedzio neaisku doh.gif galvojau, kad susieis jie. O kad Mirijam liko su Anos tevu tai man liuks, jie labai tinka vienas kitam, na, man taip pasirode rolleyes.gif
Atsakyti
http://www.downvids....6-5-263042.html
nuo 5 min paziurek, ten Amandos vestuves, ju isvis nerode...
Atsakyti
taip ir as pasipiktinus kad iskarpyta ir ne viskas parodyta g.gif doh.gif
Amandos ir notaro Besero vestuves Ciapuose o ten ir Natalija su pilvu po to atvaziuoja pas ja Rodolfas ir kaip suprantu jie kartu lieka...
Jagas kazkur uzsieni isvaziaves prasigeres...
Vivi ir Rafaelio isunio Romano mokslu baigimo kazkokia svente...
ir aisku del Pjedados nieko neparode ar jai viskas gerai ar ne...
zodziu daug klaustuku doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mazuliuke159 @ 2013 04 10, 18:29)
http://www.downvids....6-5-263042.html
nuo 5 min paziurek, ten Amandos vestuves, ju isvis nerode...

aciu, kad ikelet nuoroda
Atsakyti