Įkraunama...
Įkraunama...

Quinny vežimėliai

Apklausa: Kuris iš Quinny vežimėlių Jums patinka labiausiai? (108 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
QUOTE(gyllyte @ 2012 08 11, 13:23)
Ar bvo parasyta kad jusu butent vaikas pasodintas per prievarta. O as kalbejau apie savo berniuka. Tikrai keista jus doh.gif

Tai kam tuomet skelbiu. lt prideta jusu skebimu kad perkate vezimelius: quinny buzz, maxi cosi mura, stokke, ir t.t . Tad tikrai susidaoro nuomene kad jus pati buzzo neturite, o tik juos perkate ir parduodate biggrin.gif

įdomu iš kur jūs ištraukėte, kad mano skelbimai sudėti g.gif jei jūs tą darote prisiregistravus kitais nikais, tai nereiškia, kad visi tą daro lotuliukas.gif

baigiu šią diskusiją, nes ji yra beprasmiška, vienu niku jūs buzz'ą turit kitu, apie kitus vežimus diskutuojat, ir įrodinėjat savo tiesas, manau veikt neturit ką nes vežimų jūsų niekas nebeperka lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(angeloangel @ 2012 08 11, 13:45)
įdomu iš kur jūs ištraukėte, kad mano skelbimai sudėti g.gif  jei jūs tą darote prisiregistravus kitais nikais, tai nereiškia, kad visi tą daro lotuliukas.gif 

baigiu šią diskusiją, nes ji yra beprasmiška, vienu niku jūs buzz'ą turit kitu, apie kitus vežimus diskutuojat, ir įrodinėjat savo tiesas, manau veikt neturit ką nes vežimų jūsų niekas nebeperka lotuliukas.gif

Kadangi esu pirkusi is jusu viena preke, ir mums teko bendrauti telefonu. Tad jusu tel. nr. ir visuose tuose skelbimuose yra tas pats nr.. Tad sekmes perkant tuos visus isvardintus vezimelius 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gyllyte @ 2012 08 11, 13:50)
Kadangi esu pirkusi is jusu viena preke, ir mums teko bendrauti telefonu. Tad jusu tel. nr. ir visuose tuose skelbimuose yra tas pats nr.. Tad sekmes perkant tuos visus isvardintus vezimelius 4u.gif  4u.gif  4u.gif

tai tik įrodo jog veikt neturite ką sekdama žmones doh.gif
o jei tiksliai nežinote kam ir dėl ko ieškau, tai nekalbėkite nesamonių, gal aš ketvirto laukiuos ir man reikalingas staigiai antras vežimas, apie tai nepagalvojot doh.gif bet kadangi pati perpardavinėjat, tai iš kart ir kitas mamas puolat doh.gif jeigu jau sekat, tai turėjot matyt, kad nei vieno neparduodu lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo angeloangel: 11 rugpjūčio 2012 - 13:05
QUOTE(angeloangel @ 2012 08 11, 13:56)
tai tik įrodo jog veikt neturite ką sekdama žmones doh.gif
o jei tiksliai nežinote kam ir dėl ko ieškau, tai nekalbėkite nesamonių, gal aš ketvirto laukiuos ir man reikalingas staigiai antras vežimas, apie tai nepagalvojot doh.gif  bet kadangi pati perpardavinėjat, tai iš kart ir kitas mamas puolat doh.gif jeigu jau sekat, tai turėjot matyt, kad nei vieno neparduodu lotuliukas.gif

Kadangi as pati ruosiuosi pardavineti savo vezimeli ir pirkti erdvesni, todel ir ziurineju skelbimus. O jusu tikrai nemazai skelbimu prideta kad perkate vezimelius smile.gif
Atsakyti
nesipykit 4u.gif
tik ka buvom kotrynoj ir uzsisakem moodd , su lopsiu kuris tvirtinasi ir masinoje ir maxi cosi kedute:wub:
man jis taip patiko kad neberupejo kad sveria 3kg daugiau uz buzzz doh.gif
gal jus zinot ar i ji dedas sedyne XL, pardavejos pirma kart girdejo apie toki dalyka ax.gif
ir ar vokelis reikalingas jei vaikas gims ziema? nes neuzisakiau bet galvoju gal dasakyt g.gif
issirinkom ruda baltu remu , tik pripuciamo priekinio rato ner, yra tik juodos spalvos nuo buzzo, arba 2 ratukai balti kad padaryti keturati, bet jie nepripuciami
tai nzn, kaip cia daryt, juodas ratas prie balto remo nelabai ziuresis doh.gif tai kolkas nepirskiu o kai gims ziema vaikutis jei matysiu kad sunku nusipirskiu ta juoda pripuciama rata kieme vazinet rolleyes.gif
Atsakyti
Mes patys XL sedyne turejom, bet tikrai del to vezimelis nepasidare nei geresnis, nei erdvesnis, nei geriau vaziuojantis. mirksiukas.gif Jau nekalbant apie lopsi, kuris yra tikrai juokingo mazumo. Ziema, tai katastrofiska su juo vazinet. Siaip tai Buzzo jau niekad nebepirkciau, man jis tik grazus pasiziureti, bet patogumo jokio. schmoll.gif
Aisku, cia kiekvienam savaip atrodys ir tos mamos, kurios turi, sakys, kad be galo patogus, geras, manevringas ir t.t. As nieko pries, bet mano manymu, nevertas jis tokiu pinigu. schmoll.gif O kam koki naudoti, cia jau skonio ir pinigines reikalas. mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Ledi @ 2012 08 11, 13:55)
nesipykit  4u.gif
tik ka buvom kotrynoj ir uzsisakem moodd , su lopsiu kuris tvirtinasi ir masinoje ir maxi cosi kedute:wub:
man jis taip patiko  kad neberupejo kad sveria 3kg daugiau uz buzzz  doh.gif
gal jus zinot ar i ji dedas sedyne XL, pardavejos pirma kart girdejo apie toki dalyka  ax.gif
ir ar vokelis reikalingas jei vaikas gims ziema? nes neuzisakiau bet galvoju gal dasakyt  g.gif
issirinkom ruda baltu remu , tik pripuciamo priekinio rato ner, yra tik juodos spalvos nuo buzzo, arba 2 ratukai balti kad padaryti keturati, bet jie nepripuciami
tai nzn, kaip cia daryt, juodas ratas prie balto remo nelabai ziuresis  doh.gif  tai kolkas nepirskiu o kai gims ziema vaikutis jei matysiu kad sunku nusipirskiu ta juoda pripuciama rata kieme vazinet  rolleyes.gif


Grazus modeliukai tie Moodd. rolleyes.gif Ir mano manymu, daug patogesni uz Buzz. Butu idomu ismeginti ir mums... bigsmile.gif
Kai gausite vezimeli, pasigirkite sioj temelej, labai lauksim atsiliepimu. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ledi @ 2012 08 11, 14:55)
nesipykit  4u.gif
tik ka buvom kotrynoj ir uzsisakem moodd , su lopsiu kuris tvirtinasi ir masinoje ir maxi cosi kedute:wub:
man jis taip patiko  kad neberupejo kad sveria 3kg daugiau uz buzzz  doh.gif
gal jus zinot ar i ji dedas sedyne XL, pardavejos pirma kart girdejo apie toki dalyka  ax.gif
ir ar vokelis reikalingas jei vaikas gims ziema? nes neuzisakiau bet galvoju gal dasakyt  g.gif
issirinkom ruda baltu remu , tik pripuciamo priekinio rato ner, yra tik juodos spalvos nuo buzzo, arba 2 ratukai balti kad padaryti keturati, bet jie nepripuciami
tai nzn, kaip cia daryt, juodas ratas prie balto remo nelabai ziuresis  doh.gif  tai kolkas nepirskiu o kai gims ziema vaikutis jei matysiu kad sunku nusipirskiu ta juoda pripuciama rata kieme vazinet  rolleyes.gif

na į lopšį aš miegmaišio nedėjau, tai nelabai reikalingas būtų, tačiau pavasariui, aš imčiau bigsmile.gif na ar vasaros šaltesniems vakarams į sportinuką rolleyes.gif manau iki žiemos atsiras ir jiems pripučiamas rolleyes.gif bijau sumeluot, gal net ir mačiau UK bet gal ir ne, kai nereikia, tai greit tik praverčiau blush2.gif

QUOTE(Tekantisaule @ 2012 08 11, 16:10)


su tokiu kaip quinny buzz 4 sutinku nepravažiuosit, bet su pripučiamais ratais pravažiuosit visur thumbup.gif galiu Vilniuje kam įdomu duoti pasimėginti kad ir per smėlį važiuot, važiuoja kaip tankas, nieku nekliūna, o svarbiausia manevringumas thumbup.gif dėl lopšiuko jis yra kaip daugelio vežimų, turiu omeny į ilgį, tik šonuose tie susiaurinimai ne į temą doh.gif bet quinny pasitaisė su naujais lopšiukais thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ledi @ 2012 08 11, 14:55)

žiūrėkit būna ir juodas pripučiamas ratas smile.gif sakiau, kad kažkur mačiau smile.gif

tik ar buzz'o tinka, čia kitas klausimas g.gif bet kiek pamenu tie rėmai apačioj vienodi rolleyes.gif

ai bet pas jus rėmas bus visiškai baltas g.gif tada netiks unsure.gif

žiūriu db į tą ratą, kažin sukeist neįmanoma būtų pačios tos lazdelės kuri dedas į rėmą g.gif bet aišku parduotuvėj čia neatsakys, pabandykit į mažylio ratus paskambint rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo angeloangel: 11 rugpjūčio 2012 - 17:34
tas ratas nuo buzz pripuciamas tinka, bet tik kad jis juodas , o remas pas mane baltas
bijau kad berysio atrodys doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ledi @ 2012 08 11, 22:04)
tas ratas  nuo buzz pripuciamas tinka, bet tik kad jis juodas , o remas pas mane baltas
bijau kad berysio atrodys  doh.gif

aš šiandien apžiūrėjau savo ratą, ir jei konstrukcija jo ta pati kaip moodd aš sukeisčiau vietą, paimčiau moodd konstrukciją ir prisukčiau ratus pripučiamus, tik vat 100% nesu tikra, ar tai įmanoma, bet manau mažylio ratai padarytų, jei tai vis dėl to yra įmanoma rolleyes.gif
Atsakyti
ta prasme ant to pacio balto remo tik rata pakeist, o ne kaip su tuo antgaliu isikisa ir issiima ? g.gif
nes galiniai pas moodd pripuciami taip pat, tik tas priekinis ne,
ir kad baltas remas pas mane tai tame cia problema doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ledi @ 2012 08 12, 10:33)
ta prasme ant to pacio balto remo tik rata pakeist, o ne kaip su tuo antgaliu isikisa ir issiima ?  g.gif
nes galiniai pas moodd pripuciami taip pat, tik tas priekinis ne,
ir kad baltas remas pas mane tai tame cia problema  doh.gif

jepi, kad sukeistų patį ratą smile.gif taip priekinis ratukas išsitraukia iš rėmo, o tų ratų konstrukcija jei niekur nesulipdyta. tai irgi tik ant varžtų, apžiūrėjau vakar biggrin.gif
Atsakyti