Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(Delena @ 2012 08 21, 18:05)
Sveikos merginos. Gal senbuves mane dar pamena... 4u.gif

Skaitau apie Jus, kartu pergyvenu ir su jumis dziaugiuosi  smile.gif

Mano situacija sudetinga, stimuliavo ir ruose mane 4 kartus IVF, taciau niekaip neteko prieiti prie proceduros, nes folikulai tai dingdavo, tai netinkami buvo...

Man dabar nustate kiausidziu issekima, folikulu labai mazai ir tie neauga su vaistukais schmoll.gif
Taciau uzauginom 2 folikulus si karta, vienas pries laika sprogo, liko vianas, priliaudom vaistuku, meldziuosi kad nesprogtu iki ketvirtadienio, siandien leisiuos nakti Ovitrelle, o ketvirtadieni punkcija( kad tik pasisegtu ir butu ka punktuoti), nors turiu tik viena vieninteli folikula.
Tai tokia mano istorija.


Spaudziu kumscius, kad tik issilaikytu foliukas ir butu ka isodinti 4u.gif
Sekmes kuo didziausios 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Triumfante @ 2012 08 21, 14:48)
Terziuk, spirgu ir as del jusu naujienu, taip noriu matyti jus zengiancias su lagaminais i nestukiu tema, visas su placiom sypsenom, taip ir bus!  wub.gif
Pas mane viskas ciki piki. user posted image


Aciu uz spirgucius!!! wub.gif O del tavo ciki piki-tai man dar smagiau wink.gif

QUOTE(esposa @ 2012 08 21, 16:50)
lotuliukas.gif
TERZE buvau as cia pirmadieni del antro karto,tai nieko gero nepasake.vienas kartas ir viskas,jei noriu ir turiu pinigu tai galiu darytis privaciai. doh.gif bet problemos ieskot ar koki patarima duot tai nesulaukiau.tai buvo bereikalingas vaziavimas.dabar dar eisiu kalbet i kita ligonine,kad pasidaryt LAP.

o tu laikykis,kad viskas butu gerai  mirksiukas.gif
KITY tau  4u.gif


Esposa, o tu LT juk buvai pas ginekologus per atostogas, ar taip ir nenuejai? 4u.gif

QUOTE(Afrodite69 @ 2012 08 21, 19:37)

Nors retokai uzsuku,bet uz kiekviena pergyvenu.Siunciu silta apkabinima 4u.gif


Aciu uz grazius zodziu, tikrai reta kuri is musu taip graziai ir iskalbingai raso 4u.gif
Afrodite, tikiuosi tau operacija pavyko... ir noreciau tiketi, kad tas ropliukas niekur nenuropojo 4u.gif

QUOTE(kokyte @ 2012 08 21, 19:54)
Tereze puikus derlius  thumbup.gif jau spaudziu kumscius uz laiminga pabaiga  nestuke.gif


Aciu bigsmile.gif

QUOTE(Beila @ 2012 08 21, 20:27)
P.S. Gal kas galite pasakyti,ar verta pasidaryti Rh antikūnių tyrimą ir antikūnius prieš spermatozoidus, placentą, kiaušides?  g.gif


As buciau dariusi,bet kai apie ji suzinojau jau velu buvo. Tik idomu, ar kas ji komentuos, jei kuris nors is atsakymu butu Positive...

QUOTE(Delena @ 2012 08 21, 21:05)
Sveikos merginos. Gal senbuves mane dar pamena... 4u.gif

Skaitau apie Jus, kartu pergyvenu ir su jumis dziaugiuosi  smile.gif

Mano situacija sudetinga, stimuliavo ir ruose mane 4 kartus IVF, taciau niekaip neteko prieiti prie proceduros, nes folikulai tai dingdavo, tai netinkami buvo...

Man dabar nustate kiausidziu issekima, folikulu labai mazai ir tie neauga su vaistukais schmoll.gif
Taciau uzauginom 2 folikulus si karta, vienas pries laika sprogo, liko vianas, priliaudom vaistuku, meldziuosi kad nesprogtu iki ketvirtadienio, siandien leisiuos nakti Ovitrelle, o ketvirtadieni punkcija( kad tik pasisegtu ir butu ka punktuoti), nors turiu tik viena vieninteli folikula.
Tai tokia mano istorija.

Pamenu tave.... O tau pavyko pavaikscioti i akupunktura?
Na, belieka tiketi grazia pabaiga, kaip ir viena is musu mergyciu su vienu embrionuku 2 vaikucius turi... O gal Krempudra jau pagimde??
Sekmes sekmes sekmes.
Atsakyti
Krempudra pagimde rugpjucio 10, pati, viskas labai puikiai jiems einasi, zodziu, tikras pavyzdys visom! didis.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Triumfante @ 2012 08 21, 21:38)
Krempudra pagimde rugpjucio 10, pati, viskas labai puikiai jiems einasi, zodziu, tikras pavyzdys visom!  didis.gif  wub.gif

oooooo!!!! Na tikrai, kad pavyzdys!!!!!!Super!!!!
Atsakyti
QUOTE(Terze @ 2012 08 21, 21:43)
oooooo!!!! Na tikrai, kad pavyzdys!!!!!!Super!!!!

Dabar pavyzdi rodysim mes! pioneers.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Triumfante @ 2012 08 21, 21:46)
Dabar pavyzdi rodysim mes!  pioneers.gif  biggrin.gif

Kas belieka lotuliukas.gif

Si karta skauda visa kuna.... Tikiuosi rytoj kokiu fejerverku nebus.... wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Terze: 21 rugpjūčio 2012 - 20:52
QUOTE(Terze @ 2012 08 21, 21:47)
Kas belieka  lotuliukas.gif

As pavadovausiu, nes man labai tas patinka bigsmile.gif , o jus prasom graziai vorele issirikiuoti ir begte mars i nestukiu tema! user posted image lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Triumfante: 21 rugpjūčio 2012 - 20:57
QUOTE(Triumfante @ 2012 08 21, 21:50)
As pavadovausiu, nes man labai tas patinka bigsmile.gif , o jus rasom graziai vorele issirikiuoti ir begte mars i nestukiu tema! user posted image lotuliukas.gif


biggrin.gif laukiu nesulaukiu, kada begsiu ir laabai noriu tiketi, kad begsim vorele wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Terze @ 2012 08 21, 21:47)
Si karta skauda visa kuna.... Tikiuosi rytoj kokiu fejerverku nebus....  wub.gif

Viskas bus gerai, negali but kitaip. wub.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Terze @ 2012 08 21, 21:53)
biggrin.gif  laukiu nesulaukiu, kada begsiu ir laabai noriu tiketi, kad begsim vorele  wub.gif

Taip stipriai susikibusios negali neiseiti vorele. wub.gif
Atsakyti
Afrodite, sveikateles tau ir pailsek mirksiukas.gif skambink skambink, kai tik noras bus 4u.gif

QUOTE(Delena @ 2012 08 21, 21:05)
Sveikos merginos. Gal senbuves mane dar pamena... 4u.gif


sveika sugrizus 4u.gif ir labai labai tikiu, kad si karta pasieksi taip norima rezultata 4u.gif
QUOTE(Triumfante @ 2012 08 21, 21:50)
As pavadovausiu, nes man labai tas patinka bigsmile.gif , o jus rasom graziai vorele issirikiuoti ir begte mars i nestukiu tema! user posted image lotuliukas.gif

jau ir as i vorele pradedu rikiuotis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(KittyKitty @ 2012 08 21, 19:15)
Kitas klausimas: kada veliausiai buna punkcija? Is jusu patirties? Citukui velai buvo, ar ne 18 c.d.?


Jo Bykova atostogauja, bet bandyk vis telefonu gal atsilieps. kas liecia LIT-us 10stim diena ir per punkcija, tai tikrai nemanau kad tai geras variantas, juk gautusi tik kokiu 4 dienu skirtumas (aisku priklauso kiek dienu stimuliuos), bet man bykova visada sake kad viena LIT daryti kuo arciau ovuliacijso(punkcijos) o kita stengtis iskart jei pamatai 2 bruksniukus. Tai tau kaciuk gal del to ir atsake kad dabar nedarys o po treijso apziuros ji nori suzinoti kada tau punkcija nusimato ir tada padaryti LIT-a.

man buvo labai ivairiai, LT anksciausiai punkcija yra buvus berods 11cd, o UK yra buvus ir apie 18cd. tai cia priklausys nuo to kaip augs folikulai, bet tavo dozes gonalio nemazos tai tikrai nebus 18cd biggrin.gif

Delena - laikom kumstukus 4u.gif
Atsakyti
Afrodite, tu zinai, linkiu gerai gerai pailseti, atsigauti ir grizti su jega! wub.gif

Delena, jums kumstukai kaip niekad reikalingi. 4u.gif

Cituk, gera tave matyti. wub.gif

Errachka, kokios naujienos? 4u.gif
Atsakyti