Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(Triumfante @ 2012 08 21, 13:52)
Kas per gydytoja is viso ta Bykova??  blink.gif


imunologe...., bet ..., ai nenoriu tersti eterio ir varyti ant jos 4u.gif
QUOTE(KittyKitty @ 2012 08 21, 14:32)
Nieko papildomo Bykovai nesiunciau, buvom sutarusios,kad skambinsiu jai, kai pradesiu stimuliacija ir kai vaziuosiu pas T, tuo paciu ir pas ja. Pirma apziura man ketvirtadieni.
4u.gif

jei tu nori, ir jauti, kad tau LIT'o reikia, tai ta diena, kai vaziuosi pas T, paskambink i klinika ir sakyk, kad susitarei, kad suleis tau donoro LIT'a ir "naglu veidu" ciuozk i RRC, vis tiek sesutes suleidzia 4u.gif

QUOTE(stryga @ 2012 08 21, 14:39)
O ka as... Mano kieme nieko naujo... Nei PMS, nei mmm. Isvada: Nestumas  lotuliukas.gif  O jei rimtai, ima nervas. 33 c.d. Noriu starto!


thumbup.gif kam tau startas, jei tu nestuke.gif biggrin.gif
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2012 08 21, 16:16)
*Atiloja,ar gavai kileriu atsakyma? ax.gif

**Bykovos atsakymas man keistas,kazin ka paskambinus pasakytu.Man kazkaip taip arba ne neuztenka...

*nea, tik siandien po pietu krauja pridaviau, nes vakar nespejau blush2.gif doh.gif
**man jinai irgi nieko nesake ir nieko neaiskino doh.gif nors atsakymas "taip" arba "ne" manes irgi netenkina blush2.gif

QUOTE(KittyKitty @ 2012 08 21, 17:48)
O as jauciuosi, kad ne gonali, o vandeni leidziuosi. Nieko nesuprantu, tikiuosi, ketvirtadieni nesugrius pasaulis dar karta. Labai tikiuosi. Ir dar ta koja vis dar kraujuoja, nekresa kazkodel, zaraza. Sake, stimuliuojantys gali mazinti kresejima. Tikiuosi, nebus bedos..

ramiai katyt, ramiai 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Amour @ 2012 08 21, 17:55)
Sveikos, aciu visoms uz priemima ir linkejimus  4u.gif
As dar nieko nesileidziu, siandien 14 c.d., ir tai puse nakties nemiegojau  doh.gif Tiek maudeno pilvo apacia ir siandien maudena. Vakar gine rode dideli viena folikula, ovuliacija gi, ale vyro salia ner...
P - tai progesteronas  mirksiukas.gif E2 tik neliepe daryt  g.gif Atiloja, nelabai suprantu sarasiuko  blush2.gif Terze-3 tai suprantu, kad III IVF. O ka reiskia tarkim 3=toliau nick'as... ???

menuo, kuri pradetas IVF'as smile.gif
Atsakyti
Amour, nu va, toks veiksmas vyksta, o vyro nera salia. doh.gif 4u.gif

Atiloja, nereikia tersti, jau ka merginos raso, susiterse vardas pakankamai.. wink.gif jau man nekiltu minciu pas ja lankytis.

Atsakyti
QUOTE(Atiloja @ 2012 08 22, 02:57)
menuo, kuri pradetas IVF'as smile.gif


Aciukas, supratau 4u.gif Na, as tai rugseji turbut pradedu

QUOTE(Triumfante @ 2012 08 22, 03:01)
Amour, nu va, toks veiksmas vyksta, o vyro nera salia.  doh.gif  4u.gif


Ne pirmas kartas doh.gif Ir butent kai nera, stipriai jauciu O lotuliukas.gif Sakau, psichologiskai viskas cia, atsipalaiduoju, negalvoju, tai procesai patys vyksta. Vyras grizta, uzsiblokuoja gal viskas, nes pradedi stengtis, noreti, "dirbi" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2012 08 21, 17:52)
Kazkas rase,kad atostogauja....



Manau, cia ir yra priezastis drinks_cheers.gif

Atiloja, nezinau, zinok, ar as noriu, ar jauciu, kad reikia. Nepasakyciau.. Ne karto neisgirdau priezasciu, kodel man jo reikia, dabar neisgirdau ir kodel nereikia. Kiek Keberiokst (aciu jkai) paaiskino , tiek ir supratau, kad tiesiog teoriskai gali buti,kad reikia ir kad nepakenks. As nezinau,ka jai pasake tas tyrimas c16b65+ ar kazkaip panasiai, as ji pasidariau, bet ji man nepakomentavo. Be to , kaijis darytas tik po LIT, o ne pries, tai nesuprantu,ka jis ir galejo pasakyti. Ir nesuprantu,kodel reikejo ano lit, o dabar nereikia. Bet kai pasake, kad nereikia, tai be jos dayryti nenoriu, kaip paskui pas ja pasirodysiu? Ji laiskus atsispausdina, matys, kad rase, kad nedarys.. Zinot, dar sonu nejauciu, todel manau, spesiu ta LIT pasidaryt kita savaite, tikrai dar vaziuosim vienam echo. Parasysiu ar paskambinsiu po T jai, gal pasakys atvaziuoti ir tiek. Ji sake, kad darys LIT apie 10 c.d., ketv tik 8, jei vel vaziuosiu, tarkim, pirmadieni, bus 12, tai gal visai gerai? g.gif nu arba dar jai prisiskambinsiu.

Kitas klausimas: kada veliausiai buna punkcija? Is jusu patirties? Citukui velai buvo, ar ne 18 c.d.?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KittyKitty: 21 rugpjūčio 2012 - 18:17
Sveikutes 4u.gif
Kitty,mazute, pasidarysi tada LIT'a po punkcijos- tu nesinervink,manau kad vienas LIT'as nepakeis jau labai ka.Viskas tikiu,kad bus gerai. Del tavo nuomones,kad tau nebraska niekas,man budavo po 11-13 foliu ir as nelabai kazka jausdavau;vis sakydavau vyrui kad man kazkas ne taip,nes man neduria jokiu kiausidziu,nebraska ir t.t.ir vaziuodavau su baime-bet pasirodo kad foliu budavo ir nemazai.Manau,tau jau baime po pirmo karto-bet pasistenk nelyginti pirmo karto,nes jie visdelto visi skirtingi buna mirksiukas.gif Sveiki pupa ir sekmes tau siame IVF lai jis maloniai labai tave nustebina mirksiukas.gif
TERZIUK,manau daug zodziu rasyti nereikia-pati jauti ir zinai,kad as visa sirdim tave palaikau ir linkiu kad sis kartas butu DVIGUBAI GARANTUOTAS wub.gif Tavo derliukas tikrai saunus, pojuciai-zodziu mergyt sekmes,sekmes ir laikau kumstukus ir meldziuosi-labai lauksiu ziniu,labai.Laikykis,tu viska gali ir tu tikrai iseisi su musu mergytem pas nestuke.gif nes ten ziuriu gretos reteja-reikia papildyti nestuke.gif nestuke.gif nestuke.gif wub.gif
Atiloja,tikiuosi kad tavo nuotaikos ir busena eina skaidryn 4u.gif Nenustebk jei viena diena pasuksiu tau mirksiukas.gif
Visoms mergaitems kurios prades stimuliacija,stimuliuojasi noriu labai palinketi sekmes,vilties ir tikejimo.Rasti savyje stiprybes ir but pozytyviai-nprs tai velniskai sunku.
na,o kas laukia dabar HCG skaiciuku-tai linkiu kad maziukai rastu silta miela vietele ir isikurtu pas mamyte,o skaiciukai butu dziuginantys sirdeles wub.gif
Mergytes isvykstu ir grysiu tik kita treciadieni.Todel visoms visoms linkiu SMAGIOS,SEKMINGOS SAVAITES thumbup.gif
Nors retokai uzsuku,bet uz kiekviena pergyvenu.Siunciu silta apkabinima 4u.gif
Atsakyti
Kitty,nesekiau...bet jei cia LIT nedaro tik dabar apie O,tai tikrai nera taip svarbu nesiparink.B su tuo leidimu apie O tikriausiai nori buti be priekaistu,nes kitur neteko skaityt,kad kas taikytu.As irgi lektuvo bilietus ne visada tip top apie O gaudavau.Taip,kad nurimk,ikvepk iskvepk,viskas bus gerai 4u.gif
Atsakyti
Labas vakarelis 4u.gif

Afrodite , gerai pailsek, po visu vargu geras poilsis tik i nauda ir kunui ir sielai wub.gif 4u.gif

Kitty , man sonai brasketi pradejo tik paskutinem dienom pries punkcija , o ja dare 12cd 4u.gif
Nu gal ta Bykova kazkam ir padejo, bet nezinau ar sugebeciau pas ja gydytis doh.gif blink.gif

Tereze puikus derlius thumbup.gif jau spaudziu kumscius uz laiminga pabaiga nestuke.gif

Stryga kazkaip nieko nebegirdet apie gandrus, turiu itarima, kad viena beisskrendanti jau busi pagavusi uz uodegos wub.gif nestuke.gif 4u.gif

Visoms startuojanciom ir dar laukianciom starto 4u.gif
Atsakyti
AFRODITE69 gerai pailsek ir kuo maloniausiu akimirku mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

Atėjau palinkėti jums sėkmės IVF kelyje ir,žinoma, bandant naturaliai pagauti savo gandrą nestuke.gif Ir pasakyti, kad labai retai beužsuksiu pas jus, nes jūs visos juk ruošiatės IVF, o man jis nusimato tik žiemą,jei tik niekas nesukliudys...bet visuomet apie jus paskaitysiu ir tyliai palinkėsiu jums didžiausios sėkmės wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif

P.S. Gal kas galite pasakyti,ar verta pasidaryti Rh antikūnių tyrimą ir antikūnius prieš spermatozoidus, placentą, kiaušides? g.gif
Atsakyti
QUOTE(esposa @ 2012 08 21, 20:23)
AFRODITE69 gerai pailsek ir kuo maloniausiu akimirku  mirksiukas.gif

Aciu sirdeles wub.gif Vykstu,nes privalau atgauti sveikata-nes dabar tai ne kas man blush2.gif blush2.gif bet apie liudnus dalykus geriau nekalbesiu.
Sekmes Kokyte tau,esposa tu dar nepasiduok-gal dar bus kokia galimybe mergyt.
Beje,siandien suzinojau kad musu vieni pazystami irgi dirbo per IUI,gere vaistus ir tada darbavosi,paskui daresi IUI ir nieko.Sake abu buvo jau pavarge ir finansiskai ne kapeikos nebebuvo like per visus tuos 2.5 metu.Ir ka jus manot-o gi ji pastojo thumbup.gif as vos nenualpau isgirdusi tokia dziugia zinia,jau 20 sav.ir dabar ji tik pradejo visiems sakyti-nes sake kad ilgai negalejo pstiketi kad tikrai pavyko,paskui baiminosi pranesti,po genetikes vizito pasake tevams,o va dabar pasake jau po antro vizito genetikes ir mums.Net verkiau...is laimes ir dabar man dar rankos dreba,asaros rieda,visa drebu....fantastika.
Meldziu,Auksciausiojo,kad mes visos iseitumeme pas nestukes budamos sekmingomis nestukemis thumbup.gif wub.gif
Buckis mergytes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2012 08 21, 19:45)
Kitty,nesekiau...bet jei cia LIT nedaro tik dabar apie O,tai tikrai nera taip svarbu nesiparink.B su tuo leidimu apie O tikriausiai nori buti be priekaistu,nes kitur neteko skaityt,kad kas taikytu.As irgi lektuvo bilietus ne visada tip top apie O gaudavau.Taip,kad nurimk,ikvepk iskvepk,viskas bus gerai  4u.gif


Taip, man ji sake, kad reikes daryti is viso tris LIt, du su donoro,viena su vyro krauju. Pirmaji su donoro padare liepos 31 d. Kitus du planavo daryti 10 ciklo diena per stimuliacija ir kita per punkcija. Na, kaip bus, taip 4u.gif

Norejau tau padekoti uz pagalba, vis ateini, pasidalini patirtim, aciu 4u.gif

Afrodite, pupa, nenori cia rasyti,kas negerai? unsure.gif fiziskai tau islindo problemu? Ar del emociniu?

Aciu tau, tu tikrai visiskai teisi, mano problema ta ir yra, kad as nesugebu atsiriboti nuo anos nesekmes. Ana karta minciu nebuvo,kad gali nesistimuliuoti, tai nesukau sau galvos, ka jauciu ir ko ne. O dabar neatskratau tos patirties, suprantu,kad gali buti viskas kitaip, mano fsh normalus, doze didesne, kodel turetu vel nesisekti.. Bet vat kirba toks jauduliuks ir tiek

Bet zinot, viena jau lyg jauciu, tikiuosi, pajausiu ir antra, o po ketv echo man palengves ir as pamirsiu ana stimuliacija.

O tu, mazut, pailsek,sustiprek, pasigydyk, ka reikia, labai taves lauksime wub.gif
Atsakyti
Sveikos merginos. Gal senbuves mane dar pamena... 4u.gif

Skaitau apie Jus, kartu pergyvenu ir su jumis dziaugiuosi smile.gif

Mano situacija sudetinga, stimuliavo ir ruose mane 4 kartus IVF, taciau niekaip neteko prieiti prie proceduros, nes folikulai tai dingdavo, tai netinkami buvo...

Man dabar nustate kiausidziu issekima, folikulu labai mazai ir tie neauga su vaistukais schmoll.gif


Taciau uzauginom 2 folikulus si karta, vienas pries laika sprogo, liko vianas, priliaudom vaistuku, meldziuosi kad nesprogtu iki ketvirtadienio, siandien leisiuos nakti Ovitrelle, o ketvirtadieni punkcija( kad tik pasisegtu ir butu ka punktuoti), nors turiu tik viena vieninteli folikula.


Tai tokia mano istorija.
Atsakyti