Įkraunama...
Įkraunama...

Spiralė Mirena

Apklausa: Kaip manote, ar Mirenos naudojimas gali būti Jūsų plaukų slinkimo priežastis? (231 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
gal kas uzmate gera klaina mirena?
Atsakyti
QUOTE(*Persikute* @ 2014 10 19, 17:39)
gal kas uzmate gera klaina mirena?

as nesenai domejausi,tai pigiausia radau norfos E vaistinej.bet nusipirkau is skelbiu.lt uz 300lt
kiek zinau skelbimuose pardavineja parveztas is UK,nes ten nemokamai dalina.bet man pardave moteris,pirkusi cameijos vaistinej
Atsakyti
Perkant ne iš vaistinės, na nežinau, nepatikima, ar tik nebus didesnė tikimybė teigiamą nėštumo testą išvysti. O ką ten iš UK veža dar klausimas. Ir kad Mirena ten nemokama, man naujiena.
Atsakyti
įsirašau į Mirenos "būrelį". Pradžia nekokia. Įdėjo Mireną penktą mėnesinių dieną. Praėjo 17 dienų ir tik 1 dieną buvo švaru, visas likusias dienas daugiau mažiau, bet kaip mm. Na, jeigu taip oganizmas 6 mėnesius bandys prisitaikyti, tai apie smileysex.gif reikės pamiršti... blink.gif
Atsakyti
QUOTE(kingcup @ 2014 10 20, 12:41)
įsirašau į Mirenos "būrelį".  Pradžia nekokia. Įdėjo Mireną penktą mėnesinių dieną. Praėjo 17 dienų ir tik 1 dieną buvo švaru, visas likusias dienas daugiau mažiau, bet kaip mm. Na, jeigu taip oganizmas 6 mėnesius bandys prisitaikyti, tai apie  smileysex.gif  reikės pamiršti... blink.gif

Man visą mėnesį tepliojo, sunaudodavau su 2-3 nedidelius įklotus, paskui kurį laiką švaru, paskui vėl teplioja ir taip jau 5 mėnesiai. Tepliojimų mažėja kaskart, bet dar ne visiškai išnyko. Viena mamytė rašė, kad po 8 ar 9 mėnesių nebelio mmm. Taip kad neužsiciklinkit ties tais 6 mėn. O dėl sekso tai tas tepliojimas daugiau psichologinis barjeras, kai yra noras galima ir duše pasimylėt jei baisu išsitepti, iškart nusiprausit biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kingcup @ 2014 10 20, 11:41)
įsirašau į Mirenos "būrelį".  Pradžia nekokia. Įdėjo Mireną penktą mėnesinių dieną. Praėjo 17 dienų ir tik 1 dieną buvo švaru, visas likusias dienas daugiau mažiau, bet kaip mm. Na, jeigu taip oganizmas 6 mėnesius bandys prisitaikyti, tai apie  smileysex.gif  reikės pamiršti... blink.gif

man pries dvi sav idejo,bet tik teplioja ir vis maziau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bevardė @ 2014 10 20, 12:50)
Ir kad Mirena ten nemokama, man naujiena.

UK visa kontracepcija nemokama... thumbup.gif smile.gif
Atsakyti
Aš dedu dideles viltis į Mireną ir ne dėl kontracepcijos, bet dėl mmm sunormalizavimo ar visiško jų išnykimo (čia būtų svajonių svajonė), nes mano tos dienos yra siaubingos, naudojant visas įmanomas dvigubas higienos (tamponas+maxi paketas) priemones ir jas keičiant kas valandą, atsistojus nuo kėdės - pilnos tapkės doh.gif .
Papildyta:
QUOTE(*Camelia* @ 2014 10 20, 12:28)
Taip kad neužsiciklinkit ties tais 6 mėn.


taip rašo informaciniame lapelyje nuo 3 iki 6 mėnesių, ir mano ginekologė minėjo, kad pusę metų vyks tepliojimas bet kada ir bet kaip ...
Atsakyti
QUOTE(kingcup @ 2014 10 20, 15:52)
Aš dedu dideles viltis į Mireną ir ne dėl kontracepcijos, bet dėl mmm sunormalizavimo ar visiško jų išnykimo (čia būtų svajonių svajonė), nes mano tos dienos yra siaubingos, naudojant visas įmanomas dvigubas higienos (tamponas+maxi paketas) priemones ir jas keičiant kas valandą, atsistojus nuo kėdės - pilnos tapkės  doh.gif .
Papildyta:
taip rašo informaciniame lapelyje nuo 3 iki 6 mėnesių, ir mano ginekologė minėjo, kad pusę metų vyks tepliojimas bet kada ir bet kaip ...

apsišarvuokit kantrybe 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Camelia*: 20 spalio 2014 - 15:08
QUOTE(xiuke @ 2014 10 20, 14:46)
UK visa kontracepcija nemokama... thumbup.gif  smile.gif


Tą jau išsiaiškinau, bet taip pat ir tai, kad ne taip paprasta nueit pas gydytoją ir paprašyt hormoninės spiralės nemokamai. Taigi ir kesitas čia tas biznis su perpardavinėjimais, toks jausmas kad UK nemokama kontracepcija tik priedanga platinti neaiškios kilmės produktą ale pigiau nei vaistinėse. Net ir nemokamai tokios spiralės nesidėčiau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(bevardė @ 2014 10 20, 17:32)
Tą jau išsiaiškinau, bet taip pat ir tai, kad ne taip paprasta nueit pas gydytoją ir paprašyt hormoninės spiralės nemokamai. Taigi ir kesitas čia tas biznis su perpardavinėjimais, toks jausmas kad UK nemokama kontracepcija tik priedanga platinti neaiškios kilmės produktą ale pigiau nei vaistinėse. Net ir nemokamai tokios spiralės nesidėčiau  schmoll.gif

dėl nemokamos, tai viskas labai aišku ir paprasta tik man daugiau nesuprantama, kaip ten įduoda į rankas, nes kiek žinau, jas tik įstato med įstaigoje nemokamai UK wink.gif
Atsakyti
QUOTE(kingcup @ 2014 10 20, 15:52)
Aš dedu dideles viltis į Mireną ir ne dėl kontracepcijos, bet dėl mmm sunormalizavimo ar visiško jų išnykimo (čia būtų svajonių svajonė), nes mano tos dienos yra siaubingos, naudojant visas įmanomas dvigubas higienos (tamponas+maxi paketas) priemones ir jas keičiant kas valandą, atsistojus nuo kėdės - pilnos tapkės  doh.gif .



O ginekologe ziurejo, kodel taip smarkiai menesines pasireiskia? Neturi cistu?
Del Mirenos,tai as jau 4 men su ja, tai pirmus du menesius vyras saipesi is manes,kad ' tai vaaa kaip ta apsauga pasireiskia...' ,nes tepliojo bet kada ir bet kaip, tai as nieko labai ir nenoredavau:) O dabar va jau pirmas menuo(4menuo) ,kai nebeteplioja,o ryt turi menesine sprasidet,tai pilva maudzia truputi ir kolkas nieko.. laukiu:) Kadangi kiekvienos organizmai skirtingai prisisitaiko prie pokyciu, tai turim kiekviena ir islaukt ta laika. Vienoms daugiau teplioja,kitoms maziau, bet gyvenkim ir laukim,kada viskas sustos i savas vietas:) Kantrybes drinks_cheers.gif
Atsakyti