Įkraunama...
Įkraunama...

Spiralė Mirena

Apklausa: Kaip manote, ar Mirenos naudojimas gali būti Jūsų plaukų slinkimo priežastis? (231 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Raimutia @ 2014 10 22, 14:15)
O ginekologe ziurejo, kodel taip smarkiai menesines pasireiskia? Neturi cistu?


taip, gausios mėnesinės buvo nuo polipų gimdoje, juos išoperavo ir paskyrė Mireną, tam, kad stabdytų gimdos endometro vešėjimą. Galima buvo rinktis ir gydymą geriamais hormonais, bet Mirena - geresnis sprendimas, manau
Atsakyti
QUOTE(kingcup @ 2014 10 23, 11:38)
taip, gausios mėnesinės buvo nuo polipų gimdoje, juos išoperavo ir paskyrė Mireną, tam, kad stabdytų gimdos endometro vešėjimą. Galima buvo rinktis ir gydymą geriamais hormonais, bet Mirena - geresnis sprendimas, manau

4u.gif Aisku:) Na tai tada pratinames toliau prie Mirenos:) 4u.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif O as mirena turiu jau 9 menesius. Nezinau kaip ir viskas gerai, tepliojimai bovo praeje nesenai atsinaujino,jauciau visus nestumo pozymius ir tepliojimas buvo. Nuvykau pas gine,nuramino,viskas kaip ir praejo. Bet veidas isbertas taip jog nepraeina niekaip, randas nauji vidiniai spuogai o is senu lieka randai..gine sake del vyrisko hormono ce,kuri isskiria mirena...eina sau..ir dabar menuo praejo nuo vizito pas gine, tai verkt norisi..skauda net veida verysad.gif Gine garantavo ,kad praeis bet man jau bloga darosi,nebegaliu verysad.gif
Atsakyti
Kreipkis pas dermatologą, kam kankintis.
Atsakyti
Blin, kiek visokiu poveikių... g.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(bevardė @ 2014 10 29, 11:22)
Kreipkis pas dermatologą, kam kankintis.

Nepadeda..kiek su kosmetologe visko isbandyta..kyla is vidaus ir tiek..
Atsakyti
Su mirena jau antras menuo prasidejo,tepimas pastovus kolkas,bet dar viena keista problema,mm sirgau jau 2 kartus,pabaigoj sirgimo atsiranda kraujingos gleives labai nemalonaus kvapo,jokio niezulio ar kazko panasaus nera,pasidariau tepineli,jokiu ligu nerado,gydytoja pati negali suprasti,kas tai galetu buti,mirena dejausi gydymo tikslais,del endometriozes,gal kam yra taip buve
Atsakyti
QUOTE(sepallaa @ 2014 10 30, 11:58)
Nepadeda..kiek su kosmetologe visko isbandyta..kyla is vidaus ir tiek..

tai keisk dermatologą. man išrašė antibiotikų, kilo baisuliniai vidiniai spuogai. doxiciklinas berods vadinosi ir išgijau! be to, galima ir hormonų tyrimą pasidaryti, skydliaukę pažiūrėti., kosmetinės priemonės nepadės, reik gydymo iš vidaus. sėkmės! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sepallaa @ 2014 10 28, 16:05)
Labas 4u.gif  O as mirena turiu jau 9 menesius. Nezinau kaip ir viskas gerai, tepliojimai bovo praeje nesenai atsinaujino,jauciau visus nestumo pozymius ir tepliojimas buvo. Nuvykau pas gine,nuramino,viskas kaip ir praejo. Bet veidas isbertas taip jog nepraeina niekaip, randas nauji vidiniai spuogai o is senu lieka randai..gine sake del vyrisko hormono ce,kuri isskiria mirena...eina sau..ir dabar menuo praejo nuo vizito pas gine, tai verkt norisi..skauda net veida  verysad.gif  Gine garantavo ,kad praeis bet man jau bloga darosi,nebegaliu  verysad.gif

Pabandykit nakvisu alieju kuri laika pagert
Atsakyti
Sveikos merginos,uzejau paskaitineti,zadu detis mirena lapkricio pabaigoje,bet paskaicius net baisu darosi.patarkit ar werta ja detis?
Atsakyti
QUOTE(beatapetkuniene @ 2014 11 02, 20:12)
Sveikos merginos,uzejau paskaitineti,zadu detis mirena lapkricio pabaigoje,bet paskaicius net baisu darosi.patarkit ar werta ja detis?


Čia labai individualu ir niekas patarti jums negalės, nes vienoms tinka, kitoms ne. Pavyzdžiui man tiko 3 metus, jokių spuogų, jokių plaukų slinkimo, seksas kiek nori ir kada nori, negausios mm, bet po to prasidėjo baisumai, organizmas neatlaikė hormoninės atakos, nors ir labai minimalios, teko traukti lauk, ilgai neatsigavau, išleista krūva pinigų gydymuisi, na ir ką aš galėčiau jums patarti? Nesidėk?

O kitoms moterims kuo puikiausiai tinka, išnešioja dvi ar net tris Mirenas vieną po kitos ir atsidžiaugti negali.
taip kad pačiai teks nuspręsti, nes pačiai ir vaikščioti su Mirena ar be jos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(merry @ 2014 11 01, 22:37)
Pabandykit nakvisu alieju kuri laika pagert



pabandyti galima, bet man tai atrodo žolelių aliejuku nelabai pavyks nuslopinti sintetinių hormonų šalutinių poveikių, čia reikia rimtesnių priemonių arba iš viso šalinti priežastį g.gif
Atsakyti