Įkraunama...
Įkraunama...

Parafino vonelė

QUOTE(lelijabalta1 @ 2013 04 03, 15:52)
galvoju apie tą patį, na kad ir mikrobangų krosnelėje?
O parafinas kažkoks ypatingas turi būti? perkamas kur?

jo tai pilnas netas įvairiais kiekiais įv kainom..specialus manau:)
Atsakyti
Mergytės gal kas turit būtent tokią vonelę http://kartu.lt/akci...PARAFINO-VONELe Labai seniai noriu tokio daikto, bet vis neįsigiju, o čia su nuolaida lyg realia. Gal kas turit atsiliepimų?
Atsakyti
Ka ta parafino vonele padaro, palygina oda? Siaip tai mociute mano darydavo, turbut veikia.


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo leglute: 19 spalio 2013 - 12:31
QUOTE(Mantė @ 2013 10 18, 11:51)
Mergytės gal kas turit būtent tokią vonelę http://kartu.lt/akci...PARAFINO-VONELe Labai seniai noriu tokio daikto, bet vis neįsigiju, o čia su nuolaida lyg realia. Gal kas turit atsiliepimų?



Sveiki, esu manikiurinke - pedikiurinke smile.gif turiu sia vonele ir naudoju jau keli metai ir as bei mano klientai yra labai patenkinti sia procedura. Parafina pigiau galima isigyti svaros prekese, bent jau Kaune as perkuos buna ir su kvapais su zolelem dziovintom ir paprastu bekvapiu.
Parafino vonelės nauda - ne tik sušildys rankų odą žiemą, bet ir padės atsikratyti nagų odelių šerpetojimo bei sustiprins nagus. Parafino vonelių procedūra naudinga simptominiam skausmui mažinti, artrito, bursito ir lėtinio raumenų uždegimo atveju. Taip pat labai gerai atpalaiduoja raumenis, mažina raumenų sustingimą ir raumenų spazmus, stimuliuoja kraujotaką. Šios procedūros gali būti skiriamos po lūžių ir išnirimų, sausgyslių patempimų, judesių sutrikimų dėl randų bei kitais atvejais, kai tinka šilumos procedūros.
Atsakyti
O kodel reikia prisiruosti parafino sildymui? Kame tas sudetingumas? Galvojau, kad paspaudi mygtuka ir syla..Aciu is anksto uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Seskyte @ 2013 11 08, 19:47)
O kodel reikia prisiruosti parafino sildymui? Kame tas sudetingumas? Galvojau, kad paspaudi mygtuka ir syla..Aciu is anksto uz atsakyma 4u.gif


Aha,man irgi idomu,kame cia reikalas su tuo sildymu..uzima daug laiko ar kas nors kita? g.gif
Atsakyti
Sveikutes
susidomejau ir as parafino voneles procedurom kojom ir rankom , beto skaiciau kad labai gerai ir alkunem ax.gif
galvoju nusipirkt tik pradejus rinkt info labai mazai jos atrandu g.gif , gal kas gali patart kokia tiktu, i ka reik atkreip demesi ?galinguma, dydi kad tipltu ir kojos ir rankos blush2.gif
Atsakyti
O ta vonele butinai turi buti pirktine? blush2.gif namu salygom nieko negalima prisitaikyti? Nes kazkada maciau moteriske cascadoj pirko parafina.. norejau uzklausti kaip ji su juo tvarkosi, supratau kad namuose, bet pati dabar net nezinau, kas nutiko ir kodel nepaklausiau doh.gif
Atsakyti
Taigi taigi..aš išbandžiau savo parafino vonelę. Supratau kame reikalas su tuo šildymu. Parafiną geriausiai supjaustyt gabaliukais, tada daug greičiau ištirps nei įdėjus visą nepjaustytą. O šildymas, tai užima laiko. Įjungus jį tirpinti dar spėsit ką nors nuveikti wink.gif
Atsakyti
QUOTE(RasaS. @ 2014 04 16, 13:02)
Taigi taigi..aš išbandžiau savo parafino vonelę. Supratau kame reikalas su tuo šildymu. Parafiną geriausiai supjaustyt gabaliukais, tada daug greičiau ištirps nei įdėjus visą nepjaustytą. O šildymas, tai užima laiko. Įjungus jį tirpinti dar spėsit ką nors nuveikti wink.gif


O kur pirkote vonele ir pati parafina? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(viktosa @ 2014 04 23, 11:02)
O kur pirkote vonele ir pati parafina?  4u.gif

Aš ją pirkau per savo kirpėją, nes jos iš tam tikrų firmų užsisakinėja pačios savo darbui reikalingą techniką ir priemones, tai ir man užsakė vonelę bei papildomai parafiną ax.gif O mano vonelė atrodo, kaip jau buvo aukščiau kažkieno rodyta http://kartu.lt/akci...PARAFINO-VONELe. O jei dar kur pasitaikytų tokių akcijų, tai manau, kad tikrai nepraloštumėt thumbup.gif Aš pati mokėjau pilną kainą. doh.gif Bet tikrai džiaugiuosi turėdama gerą daiktą thumbup.gif Tik gal reikėtų dažniau panaudoti, kad efektas labiau pasijaustų rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(RasaS. @ 2014 04 23, 21:36)
Aš ją pirkau per savo kirpėją, nes jos iš tam tikrų firmų užsisakinėja pačios savo darbui reikalingą techniką ir priemones, tai ir man užsakė vonelę bei papildomai parafiną  ax.gif  O mano vonelė atrodo, kaip jau buvo aukščiau kažkieno rodyta  http://kartu.lt/akci...PARAFINO-VONELe. O jei dar kur pasitaikytų tokių akcijų, tai manau, kad tikrai nepraloštumėt  thumbup.gif  Aš pati mokėjau pilną kainą.  doh.gif Bet tikrai džiaugiuosi turėdama gerą daiktą  thumbup.gif  Tik gal reikėtų dažniau panaudoti, kad efektas labiau pasijaustų  rolleyes.gif


Aciu uz info! Gal ir as kada prisiruosiu sitam reikalui blush2.gif
Atsakyti