Įkraunama...
Įkraunama...

Žiema sausinukų namuos

Pas mus net nesisviecia dantu klibejimas. Nors gal reiketu paziureti. Ot bus faina sesei dantys dygs o broliui kris biggrin.gif

Vakar atklausiau morala is aukletojos. Kad sedi mano vaikas prie uzduoteliu ir bliauna. Nedaro is uzsispyrimo (jis zaist nori zinoma). Raidziu nepazista ir kad mums reikia stipriai susiimti. Nes is visos paruosiamuku grupeles tik trys tokie atsilikeliai. Zodziu...
Nu ka... sedesim po darzelio vakarais ir mokinsimes raides. doh.gif Vakar jau pradejom.

Restar, kas atsitiko? unsure.gif
Atsakyti
Taip, Svajune, rimtai nagrineju ta puslapi. Kol kas tik pasinaudoti noriu, o oficialiai mokytis Ozo mokykloje - manau, super sumanymas, isbandysim ko gero.


Restar - ale skani tu joms... Boreliozė praeina ir negydoma, daugeliui net nesuzinojus, kad susirgo. Alternatyvaus, patikimo gydymo - nezinau, domesiuos. Oficialus gydymas - irgi nesaugo nuo komplikaciju visiskai... Nera viskas juoda ir balta: antibiotikai tikrai isgydo, kitais atvejais - baisios pasekmes. Viskas pilka...
Paskaitysiu ir parasysiu.
Tokiu lipiku ant greblio zinau ir daugiau...

Laikykis.

ps. ar pozymiai yra kokie nors? ar tik kraujo tyrimai rodo? Kokie tyrimai?
Tai labai svarbu, nes daug fals teigiamu rezultatu, antikunai isliekai metu metais, o klinika daznai netipiska ir zmones tiesiog gydo nuo nuovargio antibiotikais po šešis mėnesius... Tai butu kiek neprotinga, mano galva. Koks tavo ligos vaizdas?

pps. yra tokiu aromaterapiniu schemu, dazniausiai i vidu, kapsulese. Jomis iveikiamos sunkios infekcijos. Bet reikia buti labai tikram del diagnozes, savo noru, ir t.t.t.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aldyte: 27 rugsėjo 2012 - 17:03
sveikos,

prisiduodu vakar gydytojos numatuotus linsiaus parametrus: 21Kg, 129,5cm

kas į distrofikų klubą? devil.gif
Atsakyti
O tas Laimas per MP nepersiduoda? unsure.gif Kažkaip aš užsiciklinus, kad reik virint karvės, ožkos pieną būtent dėl to Laimo. O kaip su MP g.gif
Atsakyti
QUOTE(aldyte @ 2012 08 21, 12:02)


Ilda, tu Lietuvoje? apsireikšk  smile.gif

ne,jau nebe Lietuvoj..prisikvepavau gryno kaimo oro,pasigrybavau po miska,kvepuot daug lengviau..diplomas beveik pripazintas,mokslai baigti,ketvirtadieni lekiu pabandyt dirbt,tiksliau pasiziuret kolektyvo,profesorius nori ,kad zmones i darba eitu su meile,be problemu,tai sako:paziuresi,jei viskas gerai,tada apie atlyginima pakalbesim..na nuskambejo tarsi itikinamai,kad priims,bet gi turbut ne as viena ten cv siunciau..ydomi tada taktika..bet bus viskas aisku kita savaite..dar didesnio buto ir isvis lengvai kvepuosis turbut biggrin.gif nuotrauka pasidariau gryzus,tai nieko itartino nemato..tfu ,prisikankinau atrodo pakankamai,galetu dabar viskas tik geryn..
del mokyklos...pas mus niekas neklausia,nori,nenori,-priklauso..kitais metais i mokykla..sistema man siaip ju patinka,jau dabar jie eina kart per savaite i ta mokykla valgyt gamint,policinkas veda kursus,po nauju metu mokins kaip elgtis gatveje,paleis vienus namo pareit,aisku tevai stoves pakampiuose ir sekliais dirbs(cia tipo kazkas paleis juos vienus,kai aplink vagia,prievartauja),darzeli pradeda intensyviai skaicius,raides pazint..namie liepia nemokint,jeigu nenori,kad neuzmigtu pirmokai-tipo moku,nuobodu,nebesimokinu..
mano irgi kudenos-19kg ir gal 116..apytiksliai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aldyte @ 2012 09 27, 17:37)
ps. ar pozymiai yra kokie nors? ar tik kraujo tyrimai rodo? Kokie tyrimai?
Tai labai svarbu, nes daug fals teigiamu rezultatu, antikunai isliekai metu metais, o klinika daznai netipiska ir zmones tiesiog gydo nuo nuovargio antibiotikais po šešis mėnesius... Tai butu kiek neprotinga, mano galva. Koks tavo ligos vaizdas?

pps. yra tokiu aromaterapiniu schemu, dazniausiai i vidu, kapsulese. Jomis iveikiamos sunkios infekcijos. Bet reikia buti labai tikram del diagnozes, savo noru, ir t.t.t.


Kol kas tik dėmė, praėjus ~4 sav. po pagrybavimo. Bet simptomų kitų net nebenoriu laukti, kaip praeitą sykį, kai rimtai skaudėjo sąnarius. Ir klausa nuo to laiko liko suprastėjusi... Šiandien šeimos gydytoja be jokio tyrimo išrašė antibiotikų. ir norėtų, kad maitint nustočiau. Bet kad aš dar nenoriu... Pirmadieniui pas infektologę užsirašiau. Tikiuosi, kad ten viską sudėlios į vietas.

Geltona - gal tu painioji su encefalitu? mirksiukas.gif

Vataipva - nugi ir Linas be galo ilgas bigsmile.gif , kaip ir mano D. Bet jau taviškis tikras distrofikas, nes maniškis su 26 kg mėto kelnes doh.gif . T.y. brolio nešiotos, kai buvo tokio ūgio - smunka beveik visos.

Ilda - smagu, kad pas tave viskas geryn 4u.gif . Vivi - linkiu ir tau paties balčiausio dryžio 4u.gif .

Jūraciuxs - neimk į galvą tų paistaliukų 4u.gif . Ateis laikas ir viską išmoks. Maniškiai irgi nei skaito, nei rašo. Gaila tik, kad taviškis bus privertsas anksčiau į mokyklą eit. bet gal pavyks išsikovot ir neleist? Turiu gretimais ne kokį pavyzdį, kai berniukas gruodžio mėn gimęs į mokyklą su bendraamžiais išėjo. Darželyje buvo kietas ir protingas, o mokykloje sunkiai sekasi savo vietą rasti, sunku susikoncentruoti, pusę laiko prasirgo doh.gif . Šiemet jau antrokas, tai lyg geriau.
Atsakyti
QUOTE(Restar @ 2012 09 28, 23:14)
Geltona - gal tu painioji su encefalitu? mirksiukas.gif

Pagooglinau, aha tiksliai doh.gif
Atsakyti
su gimtadieniu Aldyt! ramių minčių, jaukių vakarų, smagių popiečių, sveikų vaikų, mylimo vyro pagalbos ir palaikymo, draugų ir brangių žmonių šalia. būk laiminga!
Atsakyti
Sveikinimai aldytei-būk tokia nuostabi visada, kokia esi dabar 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo silver 27: 01 spalio 2012 - 14:01
Aldyte, patys nuosirdziausi sveikinimai! 4u.gif
Atsakyti
Aldyt, sviesiu minciu kaip visada!
Atsakyti
Oi, ačiū blush2.gif

Man labai gera, kad mes dar čia plepame ir viena kitą palaikome. Susidaro va tokie moteriški ratilai ir geriau gyventi, kai kuriame nors iš jų tave supranta, pasveikina, prisimena smile.gif

ir čia juk daug rudeninių? Visoms visoms gero perėjimo rudenin - tai tik mūsų amžinai lekiančio gyvenimo maža spalvota atkarpa - bandau ją pamatyti gražiausioje šviesoje, kad ir kiek depresyvių minčių atsėlintų paryčiais mano guolin...

Restar, skamba ant rimto. Tai tu papumpuok pieną. Gydymas ilgas, ar ne? Per ilgas, kad pumpuotum... g.gif. Jei gerai gydysis, tai gal ir ištempsi... Sugadina planus tokie nutikimai. Bet vaikas ir taip jau skaniai paaugintas, galima kartais planus pagal situaciją koreguoti ir tiek...
Aišku, kad gydymą galima skirti tik pamačius kliniką: dėmę ir keletą simptomų. Tai geriau, nei pralaukti iki serumo tyrimų ir užleisti ligą... Nors eritromicinas gi irgi skiriamas, o jis kūdikiukams leidžiamas, jei gerai pamenu. Aš neduočiau pieno anei su jokiu antibiotiku. Pumpuočiau ir išmesčiau, kol pavyktų. Tu gi tokia užsispyrusi smile.gif

Ilda - puikios žinios. Aš tau lėtinę viso gyvenimo ligą diagnozavau, bet gal klydau, o gal ji labai labai švelnios eigos. Rudeninių infekcijų saugokis ir būk laiminga 4u.gif
Atsakyti