Įkraunama...
Įkraunama...

Žiema sausinukų namuos

Su gimtadieniu, aldyte smile.gif

Tokia proga net prisiverčiau klavišus paspaudyt smile.gif

Juraciux - maniškiui neabejoju tas pats būtų. Buvau nupirkus užduotėlių knygą, tai kaip kankinimo įrankis koks, stovi ir dulka, tiesa, į ją savo inciatyva nupiešė keletą voratinkių smile.gif

Restar, aš skaitau kad viskam yra pretekstas kažkoks, o gal čia ženklas koks, kad jau laikas nemaitint? Nežinau, kaip Saulutė, bet maniškė pienuku tik žaidžia, naktį jau matau, kad be jo apsieitų jei nebūtų. Jei ne žiema ant nosies jau rimtai galvočiau traukti... nespėja mano organizmas ir savęs ir jos aprūpinti, tai realiai jau silpna...

Vi vi, tau irgi ženklas keisti gyv. vietą smile.gif

tiesa, KGintare rašė, kad leidžia M į tautiniu. Aš į sportą norėčiau A leisti (ne olimpinio vajaus pagauta), bet pasidairiau - ar priima kas tokius pyplikus? Bele grupėj kažką paveiktų, o jis žiauriai mano akimis linkęs į tokius užsiėmimus, tikras gyvas citius altius fortius smile.gif))
Nu labai lauksiu atsakymo, kas ką žino.

Ilda, tau pareina baltas dryžis pagaliau.

Tiesa, pastebėjau, kad iš sausinukų namų liko tik mamų namai, apie vaikų nuotykius mažai parašot, o įdomu gi kaip kas gyvena smile.gif)) Pvz. Adomas mįsles labai mėgsta. Sako - "apvalus ir padarytas iš lentos" (Medinė saulė smile.gif))) )

Atsakyti
kas skrenda be sparnu? - raketa! ir niekaip neklauso teisingo atsakymo biggrin.gif

darzelyje lanko niat nama (kovos menai) ir koreguojancia gimnastika. mazasis uztai siandien visa vakara mane persekioja, kad uzrasyciau i karate. sake busiu kaTARISTas. ir liepe uzrasyt. sakau nera dar tavo grupei, sako tai tu mane paveziok ten kur yr.... ir ka tu jam smile.gif
Atsakyti
Aldyt - su gimtadieniu! Tu visada gražiai viską surašai, įvardiji (ratilai wub.gif ), gera, kad esi ir kad teko kažkiek susipažint 4u.gif .

Šeimos gydytoja išrašė Clacid'ą, infektologė uždraudė jį gert ir išrašė Ospamox'ą bei labai priramino, kad "lėlytei" nieko neatsitiks. Gersiu ir maitinsiu cool.gif . Aš užsispyrus, jo, bet ir nereali tinginė cool.gif . Jau pompavimo man užteko mėnesiuko su D. Mažoji nėra tokia didelė pieninukė, bet aš tiesiog dar nenusiteikus užraukt, ir tiek.

Apie ženklus kalbat smile.gif. Jo, infektologė irgi tai paminėjo. Anot jos - tai ženklas, kad esu erkėms skani ir reikia nuo encefalito pasiskiepyt biggrin.gif . Net rimtai apie tai pagalvojau g.gif.

Maniškiai darželyje lanko tik keramiką. Ką kito besiūlyčiau sako "ne" (yra ir karatė, ir pop jazz, ir anglų kalba). Dabar jau ir džiaugiuosi, kad nieko daugiau nenori, nes mums jau ir keramika brangoka (10 lt už 1 pamoką 1 vaikui, 2 kartai per savaitę...).
O iš žaislų/žaidimų - vėl ant bangos plastelinas - gali valandų valandas lipdyt įvairiausius personažus, nesustodami šnekėtis ir žaist wub.gif .
Atsakyti
Ilze knygutes su uzduotelem irgi V bais ne drauges, bet po ju koks nors prizas buna arba multikus leidziu ilgiau paziuret. tai padaro kartais biggrin.gif

Restar, nu stengiuos neimt i galva. Visko nepaimsi ton galvon biggrin.gif

Paskaiciau Ziogienes maziaus katarista ir turiu pasakyti kad V iki siol labai painioja skiemenis doh.gif Limuzinas-limunizas, stikline-tiksline, ranksluostis-rankstatris, balerina-barelina ir dar keliolika kitu zodziu. Tai reik idet pastangu kad neteisinga zodi ismokint teisingai.
Lanko antrus metus ta pati sporto bureli. Irgi 2kartai savaitej. Baisiai patinka. Po treniruotes gauna tai lipduka koki tai saldaini uz gera sporta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juraciux: 01 spalio 2012 - 21:14
Sujudino Aldytė ratilus smile.gif
Su gimtadieniu, Aldyt! Net nežinau, ką tokiam fainam žmogui palinkėt - būk ir toliau tokia truputį ragana, truputį psichologė, truputį kitokia nei kiti, bet kartu labai sava 4u.gif

Skanioji Restar, tu su tom erkėm atsargiau - gal tikrai pasiskiepyti verta g.gif

Ugnė antrus metus lanko kažkokią ten pop-šmop, "popsiukais" vadinam. Jai labai patinka, šiais metais jau natas pradėjo po truputį mokytis. Bet dainelės, tai doh.gif "Audi audi audi turiu, kur noriu lekiu su vėjeliuuuu", "...teks man pinigus taupyt, kad mašiną nusipirkt..." ir taip visą vakarą. Kiek suprantu, daineles kuria pati vadovė biggrin.gif

Ogi va dar, pasiguosiu - jau gailiuosi, kad į parengiamąją leidom. Ir auklėtojos tokios keistos pasitaikė...

Šiandien vakare pastebėjau, kad Ugnei apačioj išdygo dantis blink.gif Betgi senieji dar nė nejuda. Dabar kaip ryklys: dantys dviem eilėm. Gal žinot ką daryt: traukt ar laukt? O tas naujasis dantukas, taip ne vietoje išdygęs, pasislinks į savo vietą, ar taip ir liks? g.gif
Atsakyti
Labas rytas-toks tipiskas rudeniskas rytas siandien-ryte tamsu, lyja visi kazkur skuba....


Aldyte daug tau sypsenu, pozityviu minciu, geru zmoniu aplink! Ir be abejo sveikatos glebi ir maisa laimes gimtadienio proga smile.gif


Ilona, mano Gretai visus pieninius dantis reikejo rauti, nes kaip pati sakai budavo kaip ryklys-dviem eilem dantu, bet kiekviena isrovus stomatologe sakydavo kad tas pieninins dar ilgai butu neiskrites nes saknys net tirpti nepradejusios, matyt yra tokiu vaiku kuriems ir seni laikosi stipriai i r naturaliai nauji lenda. Tai brangus dantukai dukros buvo-su kiekvienu rovimu pas stomatologa:)

Atsakyti
Labas rytas,

aldyt, su praėjusiu 4u.gif

Ilona, jau rašiau, kad Ievai stomatologė ištraukė 2 dantukus, nes naujas jau buvo pradėjęs dygti už pirmųjų. Tik Ievai tie pirmieji vos laikėsi. O ar atsistatys į vietą, mane tas klausimas irgi neramina. unsure.gif
Čia labai įdomi sistema- vienas stomatologas tik dantis rauna, kitas- tik juos taiso, trečias- konsultuoja dėl kreivų dantukų ir t.t. Tai dėl to atsistatymo nei dantuką traukusi stomatologė, nei Ievos dantukus taisanti negalėjo nieko atsakyti. Užrašė konsultacijai pas vaikų ortodontą konsultacijai, kuri įvyks tik gruodžio mėn, nes anksčiau vietų nebėra. Tai aš jau mintyse skaičiuojuos, kiek čia ateityje kainuos Ievos dantų lyginimas. blush2.gif
Man pačiai yra dygę pastovūs dantys pieniniams dar neiškritus, bet dygdavo ne už pieninio dantuko, o prieš, tai visi dabar savo vietose.

Restar, sveikatos. 4u.gif Pas balandinukus viena mamytė neseniai sprendė dilemą nutraukti maitinimą gydymo metu, ar ne. Konsultavosi su gydytojais, ieškojo informacijos, nusprendė maitinti, tai jai pakeitė antibiotikus į tokius, kurie silpnesni, bet juos galima gerti maitinant. Stiprybės 4u.gif

Buvom su Ieva pas psichologę konsultacijai, tai išvada- mokyklai subrendusi ir pasiruošusi, tik jei leisim RU į mokyklą, reikia šiuos metus intensyviai plėsti jos žodyną. Bet kai paskaitau ir paklausau kokie čia krūviai pradinukams, kažkaip nesinori vaiko įmesti į tą mėsmalę anksčiau laiko. Nors tada visi puola su tokiais pasisakymais - taigi vaiką išleisi vos ne 8 metų, pagalvok, jai jau bus pilni 18 kai mokyklą baigs, o tokio amžiaus jau ištekėti reikės ir vaiką gimdyti, liks paskui vidurinės nebaigusi. doh.gif Atrodo ne taip seniai nepriklausomybę iškovojome, bet mentalitetai skiriasi vos ne visu amžiumi.
Atsakyti
Laba diena:)
aldyte - su gimtadieniu, būk laiminga 4u.gif
Restar, sveikatos ir lengvumo apsisprendimuose, kad ir kokie jie būtų 4u.gif
ilze, aš "išstosiu" irgi sporto tema smile.gif Labai norėjau mažių leisti prasijudinti, be to - toks jis pacifistas, pyyys farievaa toks pas mane, galvoju, kad vis tiek ta gyvenimiška pozicija bachūriukui turi būti pastiprinta žinojimu, kad gėris gali apsiginti, jei ką biggrin.gif nors tame rytų kovos būrelyje ir nuo 6ių priima, bet priėmė nesunkiai, čia jei dėl amžiaus. Patinka ŽIAURIAI jam, nors ir pagrindas ten - fizinis pasiruošimas - atsilenkimai, pritūpimai, kūlversčiai visokie, bet "paskaninti" ir judesiais koviniais, grupė jų nuo 5 iki 9 metų, labai smagiai visi bendrauja, labai noriai lanko, 2 k. per savaitę, visą likusį laiką ir namie rodo, ką veikė, ko išmoko, treniruojasi pats, visokius apšilimus ir pratimus daro, žodžiu-gėrių gėris..plius ir šiek tiek morališkai juos ruošia, man patinka - prieš smurtą, iš esmės, kaip treneris pasakė pirmą kartą - muštis nemokysime, mokysime kaip greit pabėgti nuo muštynių biggrin.gif tikrai leisk Adomą - pamatysi, kaip patiks jam, o kad priima mažius, tai tikrai priima, tik reikia protingo trenerio, kuris nusimanytų, ką tokiame amžiuje galima, ko ne - turiu omeny apkrovas fizines. O vadinasi tas sportas bujinkan, bet manau, visokie rytų kovos menai panašūs iš esmės, detalės tik skiriasi ir kontakto buvimas/nebuvimas..Gero rudens visoms, nesirkit, sausinukams žirniukams sveikatos ir visokio gėrio gyvenime biggrin.gif
Atsakyti
na man argumentai kad eis beveik 8 o baigs 18 jau tokie kvaili atrodo.... taip eis ir baigs ir KA? nuo to nei kiek maziau laimingas nebus gi... o zenyjas dabar visi 30 biggrin.gif mes va siemet 3 vestuves atsokom. pries 10 metu kai tuokemes buvo tik musu - jauni baisiai buvom biggrin.gif

labai noriu duot savo vaikui pasidziaugti vaikyste. kad atostogautu daugiau nei mokyklinukas, kad darbo diena lengvesne butu, kad neatsizvelgiant i atostogas mokyklose galetu kelias dienas pailset su seneliais ir tt. kai pasiziuriu kokiu tempu ir kokiam lekime mes dabar gyvenam - noriu savo vaikams sustabdyti ta mesmale. nors dar metams...

Silver, tavo gimtadienis kazkada ant nosies irgi? buk laiminga!
Atsakyti
žiogiene, tai ir man juokingi ir kvaili tokie argumentai. Tiesą sakant, aš jų net argumentais nelaikau. LT visi baigia 18-19 metų vidurines ir nieko, niekas iš to tragedijos nedaro. Sakau, mentalitetas kai kuriais klausimais, o ypač tekėjimo ir vaikų gimdymo, skiriasi kaip diena ir naktis. cool.gif
Į priešmokyklinę neišleidome, tai ir į mokyklą kitais metais 99% dar neleisime. O su psichologe teko konsultuotis, nes Ieva mėnesį gydėsi reabilitacijos centre, tai ten buvo privaloma tokia konsultacija. smile.gif
Atsakyti
Aldyte, su praėjusiu 4u.gif

Ilda, pavydžiu tokio vokietukų rūpinimosi pirmaklasiais ir paruošiamukais. labai man neramu dėl 1os klasės - kaip namo pareis, ką veiks vienas? kas mane iš darbo išleis tampytis su juo? vnž...

dėl 18m tai aš netgi džiaugiuos, kad Linas bus 18.5. kuo daugiau subrendęs vaikas, tuo lengviau, manau, bus jam profesiją pasirinkt. todėl čia tik privalumas...

dėl būrelių Linas labai mėtosi, čia nori baseiną, čia ledo ritulš, o dabar krepšinį lankyt. Radau būrelių kur nuo 5m priima, bet savęs pagailėjau ir nevedu biggrin.gif Makaluokis čia, plėšykis... Bus 1okas, galės eit į visas 4 puses, kad tik turėtų ką veikt iki man iš darbo grįžtant biggrin.gif spės sportuot, spės talentus atskleist (jei tokių turės biggrin.gif) - dar visas gyvenimas prieš akis.
Atsakyti
QUOTE(Svajūnė @ 2012 10 02, 08:34)
Nors tada visi puola su tokiais pasisakymais - taigi vaiką išleisi vos ne 8 metų, pagalvok, jai jau bus pilni 18 kai mokyklą baigs, o tokio amžiaus jau ištekėti reikės ir vaiką gimdyti, liks paskui vidurinės nebaigusi.

QUOTE(vataipva @ 2012 10 02, 10:46)
dėl 18m tai aš netgi džiaugiuos, kad Linas bus 18.5. kuo daugiau subrendęs vaikas, tuo lengviau, manau, bus jam profesiją pasirinkt. todėl čia tik privalumas...

A kaip jūs čia įdomiai skaičiuojat? Tai kad 19 su viršum bus kai baigs vidurinę tie kas šiemiat dar ne paruošiamojoj smile.gif
Ai aš tai jau nebesiparinu dėl tos mokyklos. Lomkės buvo prieš priimant sprendimą, o dabar pamiršau, kaip jau bus taip irnesakyk.gif

Elena šiemiat lanko du būrelius. Šypsenėlę nuo seniau kur dainuoja ir anglų šiemet pradėjo biggrin.gif Abu darželyje tai niekur papildomai lakstyt nereikia.

Aldyte, su praėjusiu 4u.gif
Atsakyti