Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šaunios pradinukės. Jau rudenėja....

Sveikinu visas mus su jubiliejiniu 30 mūsų pokalbių puslapiu 4u.gif, nugi gražu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(studija @ 2012 08 22, 21:22)
Sveikinu visas  mus su jubiliejiniu 30 mūsų pokalbių puslapiu 4u.gif, nugi gražu drinks_cheers.gif

Ta proga visos turetumem gerai atsvesti g.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(elimak7 @ 2012 08 22, 23:29)
Ta proga visos turetumem gerai atsvesti g.gif  drinks_cheers.gif


Oi gerai būtų šalto alučio bokalas drinks_cheers.gif ...pirtelė....pūkšt į ežeriuką...laužas...ech thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(studija @ 2012 08 22, 22:55)
Oi gerai būtų šalto alučio bokalas drinks_cheers.gif ...pirtelė....pūkšt į ežeriuką...laužas...ech thumbup.gif

Visa tai manęs laukia šį savaitgalį wub.gif
Atsakyti
QUOTE(NOKIA @ 2012 08 22, 21:17)
Mūsų mokykla nusprendė,kad reikia dar pailsėti ir penktadienį direktoriaus siūlymu, keliaujam 3 dienom į Palangą. smile.gif Tad darbines nuotaikas vis dar stumiam smile.gif


kaip smagu! gero poilsio!

Sveikos naujoje temoj thumbup.gif 4u.gif 22peliukas22 gera statybininkė. ačiū už globą jaukiuose namučiuose. 4u.gif
Atsakyti
Tokį direktorių ant rankų nešioti 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos naujuose namučiuose thumbup.gif Aš taip pat niekaip negaliu sėsti prie darbo, labai jau tingisi. Pusė savo pelėdžiukų padariau, o toliau niekaip rankos nekyla blush2.gif Rytoj jau į darbą, o taip nesinori verysad.gif Kad mums tokią gerą direktorę verysad.gif
Atsakyti
Ačiū už namelius, o astros jau priminė, kad ruduo. Laivus, žuvėdras darysiu aš. Norėčiau ir švyturio, bet nežinau dar kaip. Kadangi mano mokiniai bus ketvirtokai, tai žuvėdros ir bus keturios: dvi iš vienos pusės, dvi iš kitos, laivelių tiek, kiek mokinių. Jie priklijuoti nebus, juos išdalysiu, jie atliks užduotį, kažką parašys, o tada patys eis prie lentos ir klijuos virš mano jau padarytų bangelių. Kol kas tokia mintis. Bet daryti dar nepradėjau. mirksiukas.gif
Visoms mergaitėms sveikatos, energijos, gražių sumanymų. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2012 08 22, 20:57)
Visa tai manęs laukia šį savaitgalį  wub.gif

Lauksim baliaus pyrago ax.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Ačiū Peliukui už naujus namelius 4u.gif

Norėjau patarimo prašyt. Susiruošiau antrokams pratybų sąsiuvinius užsakinėt ir pradėjau dvejot. Lyg ir mačiau, kad prie PUPOS dabar dar Giedrimienės lietuvių k. užduotys išleistos. Kaip manot, ar verta dar jas imt, jei turėsim pagrindinius pratybų sąsiuvinius ir dar kopijuosiu dalomąją medžiagą? O teksto suvokimo užduotis kas nors perkat visai klasei?
O antros klasės "Vieversys" ar turi pratybų sąsiuvinį?
Atsakyti
QUOTE(b.s @ 2012 08 23, 00:07)
Lauksim baliaus pyrago  ax.gif  bigsmile.gif

Butinai pavaisinsiu visas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(naminukė @ 2012 08 23, 00:27)


Norėjau patarimo prašyt. Susiruošiau antrokams pratybų sąsiuvinius užsakinėt ir pradėjau dvejot. Lyg ir mačiau, kad prie PUPOS dabar dar Giedrimienės lietuvių k. užduotys išleistos. Kaip manot, ar verta dar jas imt, jei turėsim pagrindinius pratybų sąsiuvinius ir dar kopijuosiu dalomąją medžiagą? O teksto suvokimo užduotis kas nors perkat visai klasei?


As niekada neapkraunu nei vaiku nei saves pratybu sasiuviniais, nes dazniausiai mes ju nespejame pabaigti , nes mokykloje daug renginiu ir ivairiu svenciu, kurios daznai sutrikdo normalu darba. O paskui lekti per pratybas akis isdegus ir daryti tik tam kad tevai neburbuliuotu, kad pripirko pratybu ir nepadaro tai tada tikrai nereikia.
O del teksto suvokimo tai vienais metais as treciokams emiau teksto suvokimo uzduotis, bet ir pratybu sasiuvinio emiau tik 1 ir 3 dalis ir tai vos spejome. Manau kad reikia labai atsizvelgti i vaiku lygi. Todel ketvirtoje klaseje jau teksto suvokimo nebepirkau o svieciau. Cia mano nuomone ax.gif
Atsakyti