Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šaunios pradinukės. Jau rudenėja....

QUOTE(naminukė @ 2012 08 23, 01:27)
Ačiū Peliukui už naujus namelius 4u.gif

Norėjau patarimo prašyt. Susiruošiau antrokams pratybų sąsiuvinius užsakinėt ir pradėjau dvejot. Lyg ir mačiau, kad prie PUPOS dabar dar Giedrimienės lietuvių k. užduotys išleistos. Kaip manot, ar verta dar jas imt, jei turėsim pagrindinius pratybų sąsiuvinius ir dar kopijuosiu dalomąją medžiagą? O teksto suvokimo užduotis kas nors perkat visai klasei?
O antros klasės "Vieversys" ar turi pratybų sąsiuvinį?

Pati aš naudoju Giedrimienės tik kaip paildomą, jei reikia ką daugiau padirbėti. vadovėlyje (bent trečiokų) daug užduočių diskusijoms, pratybų irgi kažkaip mums netrūko, o tiems, kuriems reikia daugiau užduočių, kopijuodavau papildomas užduotis.
Kiek žinau "Vieversys" be pratybų. Bent iki šiol buvo.
P.S. Dideliausi sveikinimai su praėjusiais gimtadieniais 4u.gif 4u.gif
P.S. Dėkui Peliukui, kad visada turim kur pareit smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daivajazz: 23 rugpjūčio 2012 - 07:03
QUOTE(elimak7 @ 2012 08 23, 08:46)
As niekada neapkraunu nei vaiku nei saves pratybu sasiuviniais, nes dazniausiai mes ju nespejame pabaigti , nes mokykloje daug renginiu ir ivairiu svenciu, kurios daznai sutrikdo normalu darba.  O paskui lekti per pratybas akis isdegus ir daryti tik tam kad tevai neburbuliuotu, kad pripirko pratybu ir nepadaro tai tada tikrai nereikia.

drinks_cheers.gif
Geriau mažiau, negu verstis per galvą.
Atsakyti
QUOTE(NOKIA @ 2012 08 22, 21:17)
Be galo graži tema. Tik pradinukės tokios išradingos... smile.gif Mūsų mokykla nusprendė,kad reikia dar pailsėti ir penktadienį direktoriaus siūlymu, keliaujam 3 dienom į Palangą. smile.gif Tad darbines nuotaikas vis dar stumiam smile.gif

thumbup.gif šaunuoliai
Atsakyti
QUOTE(naminukė @ 2012 08 23, 00:27)
Ačiū Peliukui už naujus namelius 4u.gif
O antros klasės "Vieversys" ar turi pratybų sąsiuvinį?

Prisijungiu ir aš prie padėkų šauniajam peliukui
user posted image

O Vieversio pratybos antrokams yra. Užsisakiau iš Pegaso jau gegužės mėn, nors dabar kaip ir neteks jomis pasinaudoti. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(elbitele @ 2012 08 22, 23:00)
Ačiū už namelius, o astros jau priminė, kad ruduo. Laivus, žuvėdras darysiu aš. Norėčiau ir švyturio, bet nežinau dar kaip. Kadangi mano mokiniai bus ketvirtokai, tai žuvėdros ir bus keturios: dvi iš vienos pusės, dvi iš kitos, laivelių tiek, kiek mokinių. Jie priklijuoti nebus, juos išdalysiu, jie atliks užduotį, kažką parašys, o tada patys eis prie lentos ir klijuos virš mano jau padarytų bangelių. Kol kas tokia mintis. Bet daryti dar nepradėjau.  mirksiukas.gif
Visoms mergaitėms sveikatos, energijos, gražių sumanymų. thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

Elbitele, sauniai sugalvojai, bet as skaiciau praeitoje temoje, kad kazkuri is musus darys ant sienos dideli laiva, vaikiukai aplink klijuos savo laivelius, o teveliai rasys ant zuvedru palinkejimus ir taip pat klijuos ant sienos.
Atsakyti
Sveikos kolegės, jungiuosi ir aš prie rudenėjančių nuotaikų.
Gražios jūsų idėjos, kai ką pasiskolinsiu:))
Noriu paklausti, gal kuri turit seną Veličkos mokytojo knygą 4 klasei? Labai labai reikia mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos biggrin.gif
Kam reikėjo pamokų tvarkaraščių šablonų? Ar dar reikia? Siunčiu į paštą smile.gif
Deja, Veličkos knygos mokytojui neturiu sad.gif

Bet pirmokams muzikos Vieversio pratybų juk nėra? Ieškojau, bet neradau sad.gif

Vietoj pratybų geriau vaikams duoti į sąsiuvinius nurašinėti thumbup.gif - nurašyti be klaidų, pabraukti, įrašyti ir t.t. Tik spėk suktis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rutagra @ 2012 08 23, 12:52)
Sveikos  biggrin.gif
Kam reikėjo pamokų tvarkaraščių šablonų? Ar dar reikia? Siunčiu į paštą smile.gif
Deja, Veličkos knygos mokytojui neturiu sad.gif

Bet pirmokams muzikos Vieversio pratybų juk nėra? Ieškojau, bet neradau sad.gif

Vietoj pratybų geriau vaikams duoti į sąsiuvinius nurašinėti  thumbup.gif  - nurašyti be klaidų, pabraukti, įrašyti ir t.t. Tik spėk suktis smile.gif

Šiaip tai tvarkaraščių šablonų ir aš norėjau ax.gif bet kad neįeinu į paštą blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Beretė @ 2012 08 23, 09:51)
Sveikos kolegės, jungiuosi ir aš prie rudenėjančių nuotaikų.
Gražios jūsų idėjos, kai ką pasiskolinsiu:))
Noriu paklausti, gal kuri turit seną Veličkos mokytojo knygą 4 klasei? Labai labai reikia mirksiukas.gif

jei iki pirmadienio neturesite tai darbe paieskosiu.neatsimenu ar 3 ar 4 klasei turiu.bet tikrai kazkokia turiu
Atsakyti
QUOTE(naminukė @ 2012 08 22, 23:27)


O teksto suvokimo užduotis kas nors perkat visai klasei?


Sveikos.
Turiu vieną sąsiuvinį, kai reikia ir atšviečiu.
Atsakyti
Sveikos Grizusios NAMO ax.gif
ech, kad ir kaip gaila - metas realyben.. doh.gif tik jau ziauriai tingis.. kaip cia isivaziuot.. aciu uz globa, kad priziuri (peliukas - upeliukas )ir yra kur grizti smile.gif galva tuscia.. dar kelios dieneles .. gal tada prades veikti smile.gif
Atsakyti
4u.gif Laba diena...
Norėčiau pasiklausti: gal turite jums nebereikalingą Veličkos 3 klasei mokytojo knygą?
Atsakyti