Įkraunama...
Įkraunama...

Trakų darželiai

QUOTE(ADA @ 2007 09 26, 07:19)
Maniškis lanko Lentvario darželį - blogo kol kas nieko negalu pasakyti  4u.gif

Apie Lentvario darželius yra tema Darželiai/Vilnius. ten kažko prirašyta unsure.gif
Atsakyti
Na stai, pirmadieni eisim pas gydytojus pazyma pasiimti, ir keliausim i darzeli.... thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos! Ar yra mamyciu is Vosyliuku! I kokius darzekius Jus vedate savo vaikucius? Turime problemele: kadangi mes priklausome Traku raj, tai Vilniaus raj. darzeliai nenori musu priimti, o vezti vaikuti i Traku darzeli butu absurdas, nes dirbame Vilniuje. Gal galite ka patarti 4u.gif
Atsakyti
Atsiprašau, kad lendu ne į savo temą, galbūt čia lankosi būsimos mamytės, gyvenančios Trakuose, Lentvary ar aplinkiniuose rajonuose ar dar tik ruošiasi čia gyventi, todėl būtų malonu sužinoti jūsų nuomonę apie privataus darželio įkūrimą Trakuose. ANKETA

Ačiū už pareikštą nuomonę. aciuks.gif
Atsakyti
sveikos mamos kuriu vaikuciai lanko traku darzeli-lopseli obelele 4u.gif
noreciau, kad parasytute kanors sviezio is to darzelio, as savo beibi nuo rudens ten uzrasiau, cia daug blogo apie ta darza parasyta, gal kas ka gero galit pasakyt?gal ten ir prasidet neverta? g.gif
Atsakyti
na va puse metu niek neparase ne zodzio sia tema g.gif o as galiu pasakyti, kad jau leidau domuti i darzeli, jau trecia sav eina ir viskas ten ok kolkas thumbup.gif turbut cia kiekviena sakydama savo nuomone truputi pagadino obeleles ivaizdi, bet as bent jau db kuo skusti neturiu
Atsakyti
Sveikos brangiosios 4u.gif
noreciau isgirsti atsiliepimus apie Traku raj Rudiskiu darzeli ax.gif
Gal atsirastu mamyciu kurios leidzia i si darzeli savo kleckas ? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JarasieneO: 22 sausio 2009 - 21:49
mes ir lankom lentvario darzeli zemuogiuku grupe.super aplinka,gaminamas valgis,bet nezinau kodel bet kai pasikeite aukletoja man visai nepatinka.aisku mano mazoji nesiskundzia tik tiek gerai.
Atsakyti
http://www.lrytas.lt...e-jo-likimu.htm
Atsakyti
sveiki, as savo maziu planuoju vesti i trakų lopšelį darželį "ežerėlis" nuo rugpjūčio mėnėsio. Jam bus 1,9mėn. labai pergyvenu, bet reikia grįžti jau į darbą. Prieš tai lankė mano didysis tą patį darželį, aš buvau patenkinta. Gal dar yra mamayčių kurios nuo rugpjūčio ves ax.gif
Atsakyti
QUOTE(raganaite77 @ 2009 06 09, 10:55)
sveiki, as savo maziu planuoju vesti i trakų lopšelį darželį "ežerėlis" nuo rugpjūčio mėnėsio. Jam bus 1,9mėn. labai pergyvenu, bet reikia grįžti jau į darbą. Prieš tai lankė mano didysis tą patį darželį, aš buvau patenkinta. Gal dar yra mamayčių kurios nuo rugpjūčio ves  ax.gif


as irgi planuoju vest savo maziuke, ji truputi mazesne uz jusiski. bet idomu, mums sake, kad nuo rugsejo g.gif ir rugpjuti ateit pasidomet kas ir kaip. be to mes eilej 17, tai nezinau kaip ten bus.
Atsakyti
na as buvau nuejusi i darzeli gal koki geguzes menesi ir pasakiau direktorei kad nuo rugpjucio gryztu i draba tai man pasake kad viskas gerai kad galiu atvesti nuo rugpjucio 3d g.gif na tikiuosi kad mes viena kita su ja gerai supratome smile.gif buvau sutikusi parduoituveje aukletoja kuri bus tai ji sake kad i darba gryzta nuo rugsejo ir kad rugpjuti ar bus ta vaiku grupe kuri lopselinukais buvo nuo pernai tai viena menesi bus kita aukletoja o po to aukletoja Vida smile.gif na eisui pakalbeti gal ryt tai suzinosiu tiksliai ar man planai negriuna g.gif
Atsakyti