Įkraunama...
Įkraunama...

Trakų darželiai

merginos, pasakykit prasom gal kas zino, kaip cia dabar sprendziamas toks klausimas jei vaikui 2metai sukanka sausi? Lentvario darzeli sako,kad anksciau dvieju metu vaiko priimt negali, o rugseji jau sukomplektuojamos grupes ir veliau vaikas prisijungt negales. Tai mums sviecia tik dar kitu metu rugseji. Tai jai bus jau 2,8m? O jei man i darba jau reik kai jai du metai bus, tai kur man ja kist tuos 8men???
Atsakyti
mielos Mamytės, kurios turite problemų dėl vaiko priėmimo į Lentvario darželį, labai kviečiu Jus rytoj, t.y. rugpjūčio 25d 15-16val prie kilimų buvusio darželio, dabartinės pradinės mokyklos. atvažiuos komisija su p. Romaškiene apžiūrinėti patalpų. tikimės, kad valdžia galės mums pasakyti kada turėsime antrą darželį..
Atsakyti
kaip sekesi susirinkimas, gal ka gero nusprende del darzelio,gaila kad tik sendien perskaiciau kad bus jis
Atsakyti
mielos Mamytės, Tėveliai, visi jų giminės, draugai ir pažįstami, jeigu Jūs manote, kad Lentvariui būtinas antras darželis, labai kviečiu pasirašyti http://www.peticijos.lt/visos/2795 . Ačiū
Atsakyti
pasirasiau biggrin.gif
Atsakyti
Nepasirašau...Tai dabar nepadės..Kad ir ką jūs darytumėte, deja... doh.gif
Atsakyti
Traku mamos, gal ka naujo apie Traku darzeli Obelele zinot? g.gif Pasidalinkit patirtimi, nes greitai mano pipirui reiks ten eit...
Atsakyti
sveikos,

nors musu grazuole ka tik gimusi.. jau siandien ja uzrasem i Traku darzeli 'Ezerelis'..siai dienai esam 5 -ti 2012 -tiems metams.. ax.gif

gal dar kas uzsirase 2012 metams i darzeli 'Ezerelis'?

QUOTE(ActaL @ 2007 11 12, 18:23)
Sveikos! Ar yra mamyciu is Vosyliuku! I kokius darzekius Jus vedate savo vaikucius? Turime problemele: kadangi mes priklausome Traku raj, tai Vilniaus raj. darzeliai nenori musu priimti, o vezti vaikuti i Traku darzeli butu absurdas, nes dirbame Vilniuje. Gal galite ka patarti  4u.gif


nors ir seniai klausta, bet ..mes is Vosyliuku.. 4u.gif
Atsakyti
Sveiki visi,
ar kam teko siais metais susidurti su situacija su priemimu i Lentvario darzeli "Silas". Kiek zinau jis vienintelis veikiantis mieste. Mano vaikui 2011-05 sukanka 2 metai, ir situacija su patekimu i grupe darosi tragiska, nes nuo 2011 sausio nepriima nauju vaiku ir rugseji pakliuti beveik neimanoma sad.gif Tragedija, nes niekas is darzelio administracijos ir Traku svietimo skyriaus nieko paaiskinti negali ir jokiu garantiju neduoda.
Ar kas ruosiasi panasiu metu leisti savo atzalas i Lentvario darzeli? Ar yra dar panasioje situacijoje atsidurusiu zmoniu? Siulau kooperuotis ir "judinti" traku valdininkus! Jie PRIVALO spresti tokias problemas.
Atsakyti
QUOTE(VG_lentvaris @ 2010 10 04, 16:51)
Sveiki visi,
ar kam teko siais metais susidurti su situacija su priemimu i Lentvario darzeli "Silas". Kiek zinau jis vienintelis veikiantis mieste. Mano vaikui 2011-05 sukanka 2 metai, ir situacija su patekimu i grupe darosi  tragiska, nes nuo 2011 sausio nepriima nauju vaiku ir rugseji pakliuti beveik neimanoma sad.gif Tragedija, nes niekas is darzelio administracijos ir Traku svietimo skyriaus nieko paaiskinti negali ir jokiu garantiju neduoda.
Ar kas ruosiasi panasiu metu leisti savo atzalas i Lentvario darzeli? Ar yra dar panasioje situacijoje atsidurusiu zmoniu? Siulau kooperuotis ir "judinti" traku valdininkus! Jie PRIVALO spresti tokias problemas.

na mano vaikui dabar 2,3 tai jau pasirasem sutarti ir nuo sausio 1d.zada priimti.
Atsakyti
kaip manot ar butu norinciuju lankyti namudini darzeli Traku rajone,Lentvaryje konkreciau.Kiek zinau ten yra darzelis vienintelis ir tas perpildytas,o vaikuciu ten nemazai gyvenanciu.Idomu kokia kaina butu neper didele moketi tevams uz vaiko prieziura ir ugdyma.Pasidalinkit nuomonemis....
Atsakyti
QUOTE(aureelka @ 2010 12 27, 16:42)
kaip manot ar butu norinciuju lankyti namudini darzeli Traku rajone,Lentvaryje konkreciau.Kiek zinau ten yra darzelis vienintelis ir tas perpildytas,o vaikuciu ten nemazai gyvenanciu.Idomu kokia kaina butu neper didele moketi tevams uz vaiko prieziura ir ugdyma.Pasidalinkit nuomonemis....



o kur tas darzelis butu isikures? bute? ax.gif
Atsakyti