Įkraunama...
Įkraunama...

Tamsių plaukučių šviesinimas

QUOTE(BrigitaGaf @ 2012 08 28, 13:46)
As tai dabar taip ir darau,kad saknis dazau sviesesne spalva.Ziuresim,kas cia bus.. g.gif

tiesiog teks nuauginti tamsius plaukus smile.gif o ar didelis kontrastas ? manau cia maziausiai kenksmingas pasirinkimas,tik labai jau ilgas procesas
Atsakyti
QUOTE(BrigitaGaf @ 2012 08 28, 14:46)
As tai dabar taip ir darau,kad saknis dazau sviesesne spalva.Ziuresim,kas cia bus.. g.gif

Man plaukus pašviesinti vienu tonu padėjo aliejinės kaukės.. Pirmiausia buvau laaaabai tamsiai ruda (nors dažiau su "chocolate brown", bet gaudavosi vos ne juoda), tada dariau labai daug aliejinių kaukių ir dabar esu "medium brown". Aišku iki blondinės pašviesėti aliejus nepadės, bet kažkiek išplauti, išblukinti spalvą tai man labai pagelbėjo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Eglė @ 2012 08 29, 12:07)
Man plaukus pašviesinti vienu tonu padėjo aliejinės kaukės.. Pirmiausia buvau laaaabai tamsiai ruda (nors dažiau su "chocolate brown", bet gaudavosi vos ne juoda), tada dariau labai daug aliejinių kaukių ir dabar esu "medium brown". Aišku iki blondinės pašviesėti aliejus nepadės, bet kažkiek išplauti, išblukinti spalvą tai man labai pagelbėjo  smile.gif


Kokias konkreciai kaukes naudojai? rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Heichera @ 2012 08 28, 15:30)
tiesiog teks nuauginti tamsius plaukus smile.gif o ar didelis kontrastas ? manau cia maziausiai kenksmingas pasirinkimas,tik labai jau ilgas procesas


Ne,kontrastas nedidelis bent po pirmojo dazymo. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(BrigitaGaf @ 2012 08 29, 16:37)
Kokias konkreciai kaukes naudojai? rolleyes.gif

Konkrečiai dabar neatsiminsiu, tiesiog naudojau visus aliejus, kuriuos tik turėjau ir visada laikydavau šiltai įvyniojus per visą naktį, kad kuo daugiau tas aliejus prasiskverbtų į plauką.. smile.gif
Ai dar atsimenu kažkada nusidažiau Garnier tamsiais dažais, o galiukų priežiūrai naudojau kokosų aliejų, tai tas aliejus nuo visų galiukų nuėmė spalvą ir jie buvo švieseni nei likę plaukai biggrin.gif
Atsakyti
Tikrai taip, kokosu aliejus nuplauna kazkiek spalva, ypac jei per nakty laikoma 4u.gif Taip pat medaus, alyvuogiu aliejaus ir cinamono kauke, bet medus turi buti naturalus, nepasterizuotas, kur yra silpnas peroksido koncentratas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(BrigitaGaf @ 2012 08 28, 14:46)
As tai dabar taip ir darau,kad saknis dazau sviesesne spalva.Ziuresim,kas cia bus.. g.gif


man kirpeja irgi taip patare... bet namie to pati nebedarysiu, nes vistiek nusijuodinu (uzdazau ant tu paciu, pries tai dazytu (saknu) ir vel uzjuodeja..). Tad patikejau sita darba kirpejai. Tik va beda ta, kad mano atauga pilksvi ir ... atrodo labaaaai sviesus pries tuos nudazytus lotuliukas.gif As namie pati dazydavaus saknis kas 3 sav. I kirpykla butu bankrotas kas tiek laiko eiti. Tai jau geras menuo, kaip neinu ax.gif tempiu guma. Kadangi jau viena kart sviesesniu tonu padaze saknis, tai so so so. Matos atauge, bet dar galima i zmones eiti.

Tik va dilema... noriu ilgu plauku ir sviesesniu lotuliukas.gif ir neblondinant, nenuimant spalvos su nuemejais lotuliukas.gif nzn kas cia man gausis. Kokius 2-3 metus kenteti? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(BrigitaGaf @ 2012 08 27, 15:37)
Galvoju eiti i kirpykla nusibalinti ir tada jau dazyti kokia noriu spalva,bet bija be plauku likti. biggrin.gif  Ar esat taip dariusios? g.gif

Ant nubalintu plauku spalva blogai laikysies ir po kiekvieno plovimo netolygiau nusiplovines.
Atsakyti
Aš irgi panorau keist plaukų spalvą doh.gif
Jau seniai dažiau tamsiai rudai (bent kokie 3m bus), kirpėjos sako, kad prašviesint negali niekaip g.gif g.gif
Tai nusprendžiau natūralią spalvą atsiaugint thumbup.gif
Plaukai iki pečių, baisu, kaip tarpinis variantas atrodys(pusė galvos ataugus, pusė ne), bet verta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Musmire03: 02 rugsėjo 2012 - 12:56
QUOTE(Musmire03 @ 2012 09 02, 14:53)
...


as taip negaleciau, nes KARDINALIAI skiriasi plauku spalva.... atrodo, kad blondiniski atauga lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kvyka @ 2012 09 02, 13:02)
as taip negaleciau, nes KARDINALIAI skiriasi plauku spalva.... atrodo, kad blondiniski atauga  lotuliukas.gif

mano dabar tamsiai rudi, natūralūs tai visaip - šviesiai rudi, kartais potamsiai, vasarom nušviesėdavo.
bet prie tamsiai rudų atauga pilkos šaknys.
bet man dzin, jei kam nepatiks tegu nežiūri, dažais plaukų nebekankinsiu 4u.gif
Atsakyti
tiesa zinau ir as ne viena atveji kur merginos tiesiog nuaugina plaukus,tiek pasviesintus tiek nujuodintus,kol galu gale dazyti nusikerpa ir su naturaliais plaukais dabar. Bet kazkaip labai jau daug laiko ir kantrybes reiketu,ir kaip tokiai i viesuma eiti doh.gif man jau ilgiau nepadazius saknu negrazu,ir pati spalva kai pablunka. O kitos tiesiog pacios uzsipila nuemejo ir ryzos vaiksto,atseit nusidaze plaukus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Heichera @ 2012 09 02, 16:11)
tiesa zinau ir as ne viena atveji kur merginos tiesiog nuaugina plaukus,tiek pasviesintus tiek nujuodintus,kol galu gale dazyti nusikerpa ir su naturaliais plaukais dabar. Bet kazkaip labai jau daug laiko ir kantrybes reiketu,ir kaip tokiai i viesuma eiti doh.gif man jau ilgiau nepadazius saknu negrazu,ir pati spalva kai pablunka. O kitos tiesiog pacios uzsipila nuemejo ir ryzos vaiksto,atseit nusidaze plaukus biggrin.gif


o gal jom ryža patinka?
jei jum nepatinka, nereiškia, kad ryžom vaikščiot kažkoks siaubas.
ir išvis nesuprantu to kišimosi į kitų plaukus, aprangą ir t.t.
kiekvienas ką nori, tą daro, o tik bobutės cekavos neturi ką veik ir baisisi.
va dėl to ir neturiu nė vienos draugės lietuvės čia, nes tik pas jas tokia šlykšti mada doh.gif .
o va čia ir įrodymas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Musmire03: 02 rugsėjo 2012 - 16:44