Įkraunama...
Įkraunama...

Tamsių plaukučių šviesinimas

Išimtų su milteliais, su mišiniu, per kelis kartus virstumėt į tamsią blondinę manau. g.gif O kodėl kirpėja baidosi jums šviesint plaukus? Nuotraukoje plaukai atrodo gan sveiki, nėra stori, bet tikrai ne trys plaukai styro, nesuprantu kodėl ne jei norsisi? smile.gif . blush2.gif Mano gal panašaus storio ir būklės, buvo gan prižiūrėti, bet sutiko šviesint ir dabar blondinė visai, ir nieko blogo neatsitiko tiems plaukams. Na nebent tektų pakirpti kelis cm, o pas jus trumpokai dabar nukirpti. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hospes: 27 rugpjūčio 2013 - 15:27
QUOTE(hospes @ 2013 08 27, 16:26)
Išimtų su milteliais, su mišiniu, per kelis kartus virstumėt į tamsią blondinę manau.  g.gif O kodėl kirpėja baidosi jums šviesint plaukus? Nuotraukoje plaukai atrodo gan sveiki, nėra stori, bet tikrai ne trys plaukai styro, nesuprantu kodėl ne jei norsisi? smile.gifblush2.gif Mano gal panašaus storio ir būklės, buvo gan prižiūrėti, bet sutiko šviesint ir dabar blondinė visai, ir nieko blogo neatsitiko tiems plaukams. Na nebent tektų pakirpti kelis cm, o pas jus trumpokai dabar nukirpti.  g.gif



plaukas sveikas,storas,tik ju nekupeta,niekad ir nebuvo ju daug.ji nenori sviesint nes paciai grazu juodi lotuliukas.gif ir prisibijo doh.gif esu patenkinta jos kirpimu,bet kai tik pradedu kalbet apie dazyma tai problema doh.gif o del pakirpimo,tai jau taip ar taip reik juos pakirpt,nes nebegraziai guli.
seip mastau namie issiimt spalva su keune tais miltukais, o korekcijai eit pas kirpeja....
Atsakyti
QUOTE(hospes @ 2013 08 26, 16:52)
Man tai plaukučiai pagadinti atrodo. 4u.gif Gal palepinkit kaukėm, nedažykit kiek laiko. ax.gif

Mano plaukai nuo dregmes puciasi ir atrodo tada nekaip. Zinoma ne taip graziai atrodo, kaip buvo juodi, zvilgerys kitoks...
Zinoma nusipirkau gaivinamuju priemoniu, lepinsiu kuri laika smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diidi: 28 rugpjūčio 2013 - 14:06
Sveikutės, gal kokią kirpėją galėtumėte parekomenduoti Vilniuje iš asmeninės šviesinimosi patirties? Labai panorau iš pilkos tapti šviesia, bet baisiai bijau likti ryža (ne kartą jau atsitiko), tad nenoriu rizikuoti einant bet kur kaip atsitiko Pylimo gatvės salone, kur pareiškė, kad toks mano plauko pigmentas ir nieko čia nepadarysi doh.gif .
Atsakyti
Sveiki,
as irgi noriu pasviesinti plaukus .Esu nesvarios juodos spalvos.
man geriau eiti pas kirpeja?
O gal kas gali fabijoniškese rekomenduoti gera kirpeja?
Labai buciau dekinga.
Atsakyti
Sveii,patarkit KLaipedoje kirpeja,kuri apsiimtu sviesinti tamsius plaukus. Tik kokybiskai ir saugiai. Aciu.
Atsakyti
O aš iš juodos tapau rudaplauke , ir pati pirkausi priemones ir ėjau pas kirpėja,bet pasigailėjau, nes ir pati tą patį galėjau pasidaryti ir nesikankinau nei su ryžais plaukais, nei dar kuom smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaarollina @ 2014 01 21, 00:33)
O aš iš juodos tapau rudaplauke , ir pati pirkausi priemones ...

Kokias priemones pirkot? 4u.gif
Atsakyti
Kokiomis priemonemis nueminejot spalva.
Atsakyti
Sveikos,

Iki kokio tono reikėtų iššviesėti, kad galėčiau uždažyti raudonai. Dabar turiu juodus, 2nr plaukus.
Kažkaip įsisvaizduoju iki ryžų turėtų užtekti, kad vėliau uždažyt raudonai ? smile.gif
Atsakyti
Loreal Nutrise šviesintoju
Atsakyti
QUOTE(Kaarollina @ 2014 01 22, 20:26)
Loreal Nutrise šviesintoju

Šviesiais dažais?
Atsakyti