Įkraunama...
Įkraunama...

Tamsių plaukučių šviesinimas

QUOTE(username @ 2014 01 22, 21:30)
Šviesiais dažais?


Ne, buvo kažkoks spec. bet dažų 'tipo' ten yra ir dazai nutrisse bet ir dar kitoks ar balintojas ar šviesintojas , tiksliai nepamenu jau senokai persidažiau.

Siūlyčiau pasiklausti pardavėjų, nes man tiesiog pasisekė, kad pardavėja irgi buvo iš juodų persidažiusi į šviesius. smile.gif Ir patarė ką pirkti ir kaip daryti.

Taip pat pirkau ir patinkančios spalvos dažus,ir nuo tada ir pradėjau tik rudai dažyti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kaarollina: 22 sausio 2014 - 21:55
Šviesinau juodus ir uždažiau raudonais. Aišku gavosi nelygiai. Pasirinkau 6 raudoną atspalvį, kai reikėjo imti 4, nebūtų taip matęsi nelygumų. Dabar šaknys itin raudonos, o kitur sruogos tamsios. Kaip man sulyginti? Imti intensyvią raudoą iš tokių kaip Feria Preference? Gal ir tuos tamsius nukąs? Ar geriau imti tamsesnį atspalvį ir bus visi tamsūs tik su red atspalviu. ? Asmeniškai aš pati, labai noriu raudonų intensyvių plaukų.
Atsakyti
QUOTE(username @ 2014 01 24, 15:16)
Šviesinau juodus ir uždažiau raudonais. Aišku gavosi nelygiai. Pasirinkau 6 raudoną atspalvį, kai reikėjo imti 4, nebūtų taip matęsi nelygumų. Dabar šaknys itin raudonos, o kitur sruogos tamsios. Kaip man sulyginti? Imti intensyvią raudoą iš tokių kaip Feria Preference? Gal ir tuos tamsius nukąs? Ar geriau imti tamsesnį atspalvį ir bus visi tamsūs tik su red atspalviu. ? Asmeniškai aš pati, labai noriu raudonų intensyvių plaukų.



Tos tamsios sruogos tai jos nenusiims nebent tik išblukti pradės, manau kol kas geriausia rinktis tamsesne raudona jei nori kad butu lygi spalva, ir šiaip vistiek raudona blunka vis su kiekvienu plovimu kol tampa šviesesnė , tai gal taip lengviau susivienodintų plaukų atspalvis. Bet žinoma visada spėsi tamsesnę spalvą išmėginti, tai jei nesigautų su intensyvia spalva, tai po kiek laiko persidažytum į tamsesnio atspalvio. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaarollina @ 2014 01 25, 00:18)
Tos tamsios sruogos tai jos nenusiims nebent tik išblukti pradės, manau kol kas geriausia rinktis tamsesne raudona jei nori kad butu lygi spalva, ir šiaip vistiek raudona blunka vis su kiekvienu plovimu kol tampa šviesesnė , tai gal taip lengviau susivienodintų plaukų atspalvis. Bet žinoma visada spėsi tamsesnę spalvą išmėginti, tai jei nesigautų su intensyvia spalva, tai po kiek laiko persidažytum į tamsesnio atspalvio. smile.gif

Užsisakiau dažus loreal hicolor for dark hair, maišysiu su 9% oksidantu, ir pradėsiu nuo tamsesnių vietų g.gif gaila, tik kad laukti reiks visą mėn jų. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(username @ 2014 01 25, 16:29)
Užsisakiau dažus loreal hicolor for dark hair, maišysiu su 9% oksidantu, ir pradėsiu nuo tamsesnių vietų g.gif  gaila, tik kad laukti reiks visą mėn jų. doh.gif


kartais verta laukti mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos, norejau paklausti ar man iseitu tokia spalva isgauti be milteliu, kadangi atsiauginau savo naturalia spalva, bet man ji visai nepatinka, noriu sviesesnes (anksciau buvau sviesi, bet nuo sviesinimo labai sugedo plaukuciai), sakykit ar su augaliniais dazais iseitu isgauti tokia spalva. 4u.gif

Mano:
user posted image

Norima:
user posted image
Atsakyti
Su tais vadinamais augaliniais - ne, jie geriausiu atveju iki tono sviesina 4u.gif Tai yra tie vadinamieji beamoniakiai. Cia ne tik kad geru dazu, bet dar ir kirpejos, ismanancios savo darba reikia - bet kuri tikrai taip graziai nepadarys. Ir priklausomai nuo odos atspalvio, akiu spalvos ir t.t. tas pats rezultatas gali but ne toks jau grazus ant kitos moters g.gif
Atsakyti
As is 10 metu dazytos juodos namu salygom gryzau i savo naturalia
user posted image
1- iki dazymu.
2- 4 kartus ploviau su plauku spalvos nuemeju Salerm Color reverse.
3-sviesinimo milteliai+3% peroxidas laikiau 50 min.
5.uzdaziau su Loreal preference 7.1
Sviesinau is pradziu galiukus 40 min paskui ant saknu dejau dar 10 min kitaip buti
ryzi galai ir blondiniskos saknys ir dazai paskui gultu nelygiai.Viska dariau namu salygom nes keliose kirpiklose atsisake zaist su mano plaukais sake kad nukris))
Atsakyti
Is dazytu tamsiai rudu,uzsinorejau pasvieset, ,kaip nuimti dabartini mano "ryzuma" g.gif user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Slim*: 23 kovo 2014 - 11:28
Sveikos smile.gif Plaukus jau keletą metų dažau beamoniakiais dažais (Loreal casting creme), tamsus šokoladas. Žinau, kad beamoniakiai 'neužsibūna' tiek ilgai plaukuose ir nusiplauna, bet ar dėl to šviesinimas bent kiek lengvesnis būna? Įkyrėjo jau ta tamsi spalva :/
Atsakyti
Merginos, pagalbos ! verysad.gif
Apturėjau ir aš "smagią" patirtį. Pati geriausia mano turėta kirpėja pas kurią einu n metų ir visada plaukučiai idealiai sužiūrėti susilaužė ranką, tad teko eiti pas kitą tame pačiame salone dirbančią. Esu natūrali lietuviškos pelenų spalvos - gal kiek šviesesnė. Prieš pusmetį nusidažiau tamsiai plaukus. Šaknys šviesios ataugo ir nusprendžiau grįžti atgal į šviesią. Atėjau pas tą naują kirpėją, ji rekomendavo dažyti visą galvą šviesiai ir tiek žinių (visiškai nesigaudau dažymo etikete tad sutikau).
Jau man tada įtartinai pasirodė, kad ji gan ilgai laikė dažus (vis atlėkdavo pasižiūrėti ir susiraukusiu veidu kartodavo "na dar truputį"). Kai išplovė galvą ir pamačiau save veidrodį tai išsižiojau. Plaukų galai lygiai tokios pat spalvos kokie buvo, tada aukščiau ryži su ryškiu geltonu viščiuko atspalviu ir viską užbaigė jau ataugusių šaknų balta spalva - pasirodo ji man uždėjo peroksidinį atspalvį nors aiškiai nurodžiau, kad būtent tokio nenoriu.
Tad dabar galvoju ką man daryti - ar griebtis nuėmėjo ir tada uždažyti šviesiai ar ką daryti? Negaliu į žmones išeiti tokia spalvota... Gal galit man kvailelei paaiškinti su visais pavadinimais kas ir kaip ? 4u.gif

Pridedu nuotrauką kokia maždaug dabar plaukų spalva.

P.S. Žinau, kad paraudusi galvos oda, kirpėjos naudoti dažai žiauriai suerzino odą, bet viskas praėjo po kelių h be jokio šalutinio poveikio.

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tindiriu: 19 balandžio 2014 - 00:02
QUOTE(Tindiriu @ 2014 04 19, 01:00)
Merginos, pagalbos ! verysad.gif
Apturėjau ir aš "smagią" patirtį. Pati geriausia mano turėta kirpėja pas kurią einu n metų ir visada plaukučiai idealiai sužiūrėti susilaužė ranką, tad teko eiti pas kitą tame pačiame salone dirbančią. Esu natūrali lietuviškos pelenų spalvos - gal kiek šviesesnė. Prieš pusmetį nusidažiau tamsiai plaukus. Šaknys šviesios ataugo ir nusprendžiau grįžti atgal į šviesią. Atėjau pas tą naują kirpėją, ji rekomendavo dažyti visą galvą šviesiai ir tiek žinių (visiškai nesigaudau dažymo etikete tad sutikau).
Jau man tada įtartinai pasirodė, kad ji gan ilgai laikė dažus (vis atlėkdavo pasižiūrėti ir susiraukusiu veidu kartodavo "na dar truputį"). Kai išplovė galvą ir pamačiau save veidrodį tai išsižiojau. Plaukų galai lygiai tokios pat spalvos kokie buvo, tada aukščiau ryži su ryškiu geltonu viščiuko atspalviu ir viską užbaigė jau ataugusių šaknų balta spalva - pasirodo ji man uždėjo peroksidinį atspalvį nors aiškiai nurodžiau, kad būtent tokio nenoriu.
Tad dabar galvoju ką man daryti - ar griebtis nuėmėjo ir tada uždažyti šviesiai ar ką daryti? Negaliu į žmones išeiti tokia spalvota... Gal galit man kvailelei paaiškinti su visais pavadinimais kas ir kaip ?  4u.gif

Pridedu nuotrauką kokia maždaug dabar plaukų spalva.

P.S. Žinau, kad paraudusi galvos oda, kirpėjos naudoti dažai žiauriai suerzino odą, bet viskas praėjo po kelių h be jokio šalutinio poveikio.

user posted image

user posted image

Sveika 4u.gif
Man buvo labai panasiai, tik n kartu labiau pazeisti plaukai, bet viena kirpeja apsieme 'pazaisti" su manimi: sviesino sruogelemis tik tamsius galus ir lengvu peroksidu (nes saknys buvo tamsesnes istepe virsugalvi) - gal 3 valandas prastovejo be pertraukos prie manes, nes viena sruoga uztepa, ivynioja i folija, kita tepa, tada patikrina ar ta pirma jau atitinka spalva ir t.t. ir manau kad tada tektu tave uzdazyti vienoda spalva dar karta, artima tavo norimai 4u.gif
Papildyta:
Bet as turiu klausimuka - kaip be stipraus peroksido pasviesinti naturalia labai tamsaus asfalto spalva? Is juodos tapau itin sviesia blondine, bet plaukai tapo katastrofa, nebegaliu sviesinti saknu su milteliais. Noriu nusidazyti tokia naturalia siaudu/smelio spalva, tai mano blondiniskus plaukus nudazys graziai, o kaip tada namu salygomis paciai saknis dazyti? Nes mano plaukai iskart ryzeja, nepasiduoda paprastiem dazam. Noreciau dazyti kazkur 8 ar 9 nr.
Galvoju, gal kirpykloje dazu uzsisakyti, jei juos parduoda? Nes i kirpykla neturiu galimybes vaikscioti, nes isvaziuoju i uzsieni ilgam. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo BlackDhalia: 23 gegužės 2014 - 13:30