Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu,

Žadą atėmė pamačius JURBLOND darbą unsure.gif unsure.gif unsure.gif

Nuo atlikimo iki super pritaikyto rėmo 10 balų thumbup.gif
Atsakyti
dėkui pastebėjusioms procesą 4u.gif

Jurblond. įspūdingai atrodo thumbup.gif

labai sužavėjo skirtukas su šuniuku wub.gif , toks paprastas, nesaldus ir tinkamas vaikui wub.gif tik kaip pastebėjo Pumpurėlis, dėčiau aplink suktą ploną siūlo juostelę iš siuvinyje dominuojančių spalvų, tai labai pagyvintų drbą.

mieli metrikai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lauramedis @ 2012 09 02, 15:05)
Labas visoms, seniai besilankiau smile.gif 
Padekit apsispresti


Veidas atrodo lyg ir ok, tiesa, plaukuose atspalviai gal kiek aštriais perėjimais. Šiaip gaila tiek padaryto darbo, negi numesti dabar įpusėjus, juo labiau, kad tikrai atrodo visai gerai.

QUOTE(Jurblond @ 2012 09 02, 18:06)
Atitempiu įrėmintą Haed  biggrin.gif 


Rėmas labai tinka išties thumbup.gif Gal tik pasparto nebūčiau dėjusi tokiam dideliam darbui ir tokiam puikiam rėmui.
Atsakyti
QUOTE(lauramedis @ 2012 09 02, 20:35)
Tai cia gi dar nebaigta, mano toks siuvinejmo budas gal nelabai tvarkingas biggrin.gif  Kai pabaigsiu, ateisiu pasirodyt.

na as matau, kad desinys virsutinis kampas issiuvinetas g.gif
Atsakyti
Jurblond, nuostabus Head'as wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurblond @ 2012 09 02, 17:35)
galima ir pigesnius rėmus išsirinkti  4u.gif



negalima pigiais rėmais gadint ketverių metų darbo schmoll.gif ,tokiam paveikslui tinka tik tokie prabangūs rėmai ,kai aš baigsiu savo HAED(turbūt su tokiais mano tempais ir penkeriųmetų bus mažai doh.gif ),tikrai neskūpinsiu rėmui drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(*Capri* @ 2012 09 02, 20:42)
Žadą atėmė pamačius JURBLOND darbą unsure.gif  unsure.gif  unsure.gif

Nuo atlikimo iki super pritaikyto rėmo 10 balų thumbup.gif

drinks_cheers.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(zundyte @ 2012 09 02, 21:37)
negalima pigiais rėmais gadint ketverių metų darbo schmoll.gif ,tokiam paveikslui tinka tik tokie prabangūs  rėmai ,kai aš baigsiu savo HAED(turbūt su tokiais mano tempais ir penkeriųmetų bus mažai doh.gif ),tikrai neskūpinsiu rėmui drinks_cheers.gif

as irgi pritariu, kad jei jau Darbas is didziosios raides, tai nupiginti jo niekaip negalima kukliais remais - neturiu omeny, kad jie turi buti butinai su ornamentais ar kazkaip kitaip sakantys apie save ir darba nustumiantys i antra plana, bet jei visuma gaunasi tobula, geriau atidėčiau rėminimą, bet atėjus laikui, rėminčiau taip kaip gražiausia 4u.gif
Atsakyti
Jurblond darbas ir reminimas tiesiog nuostabus ir truksta zodziu.. wub.gif wub.gif wub.gif kaip cia kazkuri sake norisi ziuret ir ziuret bigsmile.gif
Atsakyti
Jurblond darbas fantastiskai atrodo wub.gif o remas puikiai ji papildo - tikrai verta moket tokius pinigelius thumbup.gif
Atsakyti
Jetus merginos, ačiū, tiek pagyrų blush2.gif

Kas dėl rėminimo su pasportu - tai be jo darbas liejosi su rėmu, o pasportas jį atskyrė. Darbas padidėjo, bet ir išryškėjo. Kol kas man patinka assa.gif

Ir dar... vėl turiu norą - Haed juodą žirgą wub.gif
http://heavenandeart...roducts_id=8470
Atsakyti
QUOTE(Jurblond @ 2012 09 02, 18:06)
Atitempiu įrėmintą Haed  biggrin.gif

Truksta zodziu kaip grazu bigsmile.gif wub.gif Viskas tobula 4u.gif
Atsakyti