Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu,

Na stipru darbeli apsiemei kaip pirmajam darbui biggrin.gif O jei turi omeny kiek tu kryziuku praleisti galima,tai as daugiau 5 netempiu,nes bijau kad paskui atsipalaiduos skalbiant/lyginant ir t.t,na nebent jei tam tarpe kur siulas bus palaidas toliau bus siuvinejama kita spalva,tada graziai uzsisius tas siulas 4u.gif
Sekmes pirmajame darbelyje,kantrybes reiks nemazai,tuo labiau kad nuo juodos medziagos iskart pradejai biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aushrita @ 2012 09 03, 18:30)
Na stipru darbeli apsiemei kaip pirmajam darbui  biggrin.gif O jei turi omeny kiek tu kryziuku praleisti galima,tai as daugiau 5 netempiu,nes bijau kad paskui atsipalaiduos skalbiant/lyginant ir t.t,na nebent jei tam tarpe kur siulas bus palaidas toliau bus siuvinejama kita spalva,tada graziai uzsisius tas siulas  4u.gif
Sekmes pirmajame darbelyje,kantrybes reiks nemazai,tuo labiau kad nuo juodos medziagos iskart pradejai  biggrin.gif  4u.gif


vat vat... nepagalvojau apie juoda medziaga doh.gif ...
aga... pas mane, kaip ir visur uzsisiuvines... vadinasi nieko baisaus jei persoksiu 4 - 6 kryziukus ax.gif ax.gif
Aciukas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2012 09 03, 19:19)
Sveikos, merginos  4u.gif

ai... mergaites... toks vienas klausimukas... kai reikia pereiti is vienos eiles kryziuku i kita eile ar stulpeli - kiek eiliu rekomenduojama ''pertempti'' siula ? ta prasme, suprantu, jei reikia praleisti 1 ar 2 stulpelius ir toliau vel ta pacia spalva siuvineti - tai as galiu tiesiog pereiti nenutraukus siulo... o jei reikia persokti 4 - 6 stulpelius... ar dar galiu pertempti siula ar jau geriau ji nutraukti ir naujoje vietoje is naujo pradeti ?  kazi, ar aiskiai paklausiau  blush2.gif

sveika prisijungus mirksiukas.gif
oho blink.gif koks "darbelis" pirmam kartui - šaunuolė thumbup.gif

dėl siūlo pertempimo: aš pvz siuvinėju dabar HAED ir pradėjau parkingo būdu siuvinėti, siūlas keliauja stulpeliu, ir tempiu tiek, kiek reikia per tiek, kiek matau kitą to siūlo simbolį į viršų - tokiu būdu taupau laiką ir nenutraukinėju siūlų, bet iš kitos pusės - taip siūlų sąnaudos didesnės. Užsisiuvinėja tvarkingai ir nesigauna raizgalynė. Kadangi siuvinėju ant rėmo, parkingas man labai pasiteisina, nes nereikia vartyt rėmo, nutraukinėt kas karta siūlo ir vėl už keliolikos kryželių siuvineti ta pačia spalva.
Jei tai nėra vientisas paveikslas, tai netempiu per tas vietas jokiais būdais, kur yra neužsiuvinėjama medžiaga. O jei matau, kad plotas bus užsiuvinėtas, pertempiu ir 10-20 kryžiukų, kartais ir daugiau, vėl gi, kad nereikėtų vartalioti siuvinio su rėmu. 4u.gif
Tokia mano praktika ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vasarė @ 2012 09 03, 18:5javascript:emoticon(':4u:')2)

Tokia mano praktika  ax.gif


Aciuka uz info 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2012 09 03, 19:32)
vat vat... nepagalvojau apie juoda medziaga  doh.gif  ...
aga... pas mane, kaip ir visur uzsisiuvines... vadinasi nieko baisaus jei persoksiu 4 - 6 kryziukus  ax.gif  ax.gif
Aciukas  4u.gif

Aha,as dar vis baidaus juodos medziagos,gal kad neradau jokio paveiksliuko kas kristu i aki rolleyes.gif
Jei uzsisiuvines tikrai gali drasiai tempt,pas mane daug tokiu perejimu,ypac kai ten uz kokiu 5 ar 1o kryzeliu i sona yra ta pati spalva kokie 3-5 kryziukai,tai nesinori tikrai siulo nukirpinet... 4u.gif
Atsakyti
Žiūrėk, aš tik porą savaičių neprisijungiau (Ligoninėj daug laiko praleisti teko verysad.gif bet ale kiek darbelių užderėjo wub.gif

Atėjau su dideliu klausimu bigsmile.gif

Pribrendo man reikalas nusipirkti siuvinėjimui rėmą blush2.gif Noriu tokio, su kuriuo galėčiau siuvinėti atsisėdus ar lovoje ( daug laiko teks praleisti joje doh.gif )

Sewandso patiko šie :

user posted image

user posted image

user posted image

Gal kas žino kur kitur Anglijoje tų rėmų ieškoti?

Dėkui, mergytės 4u.gif
Atsakyti
Turbut is situ triju imciau pirmaji,ypac jei i lova,tu kitu dvieju tiesiog neisikelsi,prie ju jau reikia ant kedes sedet...
Atsakyti
QUOTE(Aushrita @ 2012 09 03, 20:13)
Turbut is situ triju imciau pirmaji,ypac jei i lova,tu kitu dvieju  tiesiog neisikelsi,prie ju jau reikia ant kedes sedet...


Pirmasis pigiausias nail.gif šiaip ant foteliuko ir dažnai pasiuvinėju, todėl ir esu truputį pasimetus g.gif nes nesinori pinigų į balą išleisti
Atsakyti
QUOTE(i2kas @ 2012 09 03, 20:19)
Pirmasis pigiausias  nail.gif šiaip ant foteliuko ir dažnai pasiuvinėju, todėl ir esu truputį pasimetus  g.gif  nes nesinori pinigų į balą išleisti

Ant keik jau pigiausias? Na jei ant foteliuko,tada gausi ant kazko uzsikelt,o tarpinio varianto nera kad aukstis reguliuotus pvz?
Atsakyti
QUOTE(i2kas @ 2012 09 03, 19:09)

Atėjau su dideliu klausimu  bigsmile.gif




Na, Anglijoje gyvenant ganetinai patogu apsipirkineti ebay... kadangi siuntimo islaidos tikrai nera labai jau gasdinancios mirksiukas.gif

http://www.ebay.ie/s...6.c0.m270.l1313
Atsakyti
QUOTE(Averita @ 2012 09 03, 09:31)
iremono ir mano pirmokes darbus, viena klisai doh.gif snd vesiu kad pertaisytu, nes V parveze, ziuriu,kad kreivai doh.gif


dar ir cia pagirsiu- grazus darbeliai wink.gif
o kur reminai?
As visada i Savex vezu centre, nei karto nesugadino, ir paneles nusimano- visada pataria wink.gif . O akropolio fujifilm'e- pachalturino, ir ne kazka pigiau ( nors kazkas pasakojo, kad pigiau) smile.gif
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2012 09 03, 19:19)
Sveikos, merginos  4u.gif


Sveika prisijungusi į mūsų gretas mirksiukas.gif Na palyginus nelengva darbelį pasirinkote pirmam siuvinėjimui na bet sekmės siuvinėjant 4u.gif . Pati esu ne viena darbelį siuvinėjusi tai neblogai gavosi greitai akys iprato nors ir su akytėm prastokai man nešioju akinukus ax.gif Sekmės ir tau priprantant pirmąjį paveikslą siuvinėjant ant juodos medžiagos mirksiukas.gif
Papildyta:
Keli mano darbeliai ant juodos medžaigos siuvinėta 4u.gif
user posted image
Ir šio darbelio foto neperteikia gerai jo spalvų jis žymiai gražiau atrodo realiai ir spalvos gražesnės 4u.gif
user posted image
Soory už dideles foto nemoku sumažinti doh.gif
Atsakyti