Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip vyrai po gimdymo jautėsi, elgėsi?

Mamytes, pries tris metus as irgi varsciau sitos temos duris ir galvojau, kad mano santuokai galas...mano vyras nemyli nei manes nei dukrytes...nesupranta manes, nerodo jokio demesio...
Buvo labai sunku verysad.gif bliaudavau atsimenu be saiko, atrode griuva viskas ka turejau beveik 10 metu.. bet po truputi viskas atsistojo i savo vietas. Nezinau kur cia suo pakastas... ar tai, kad as buvau pavirtus vien mama ir norejau, kad jis tai suprastu ir ivertintu, bet jis tuo metu buvo atstumtas..dabar as tai suprantu...tada atrode, kad jis moliu molis nesugebantis pasirupinti nei vaiku nei manim. As paprasydavau jo tik isvezti vaika i lauka, o daugiau lekiau begau ir viska dariau pati, bet per ta lekima pamirsau, kad as turiu ne tik vaikus, bet ir vyra 4u.gif tuo labiau as pamirsau, kad as esu moteris...ne tik pieno buteliai.
Po truputi viskas pasikeite...gryzo i savas vezes. Po truputi atsirado flirtas...romantika...meilus apsikabinimai wub.gif
Nesinervuokit ir jus 4u.gif Viskas bus gerai. Juk dazna seima vaiko gimimas ismusa is veziu. Gal ir jusiske ne isimtis...bet viskas susitvarkys, to as jums ir linkiu 4u.gif
Atsakyti
kaip mano merginos buvo mazos, ir as galvojau kad tik man vienai viskuo reikia rupintis. Vaikais, namu ruosa, pampersais, buvo be galo sunku, bet kaip merginos paugejo, meile tarp manes ir vyro tapo kitokia. Atsirado apsikabinimai, poziuris kitoks vienas i kita. Su mergaitem daugiau uzsiima. Man lieka laisvesnio laiko. Viskas sustoja i savo vietas.
Atsakyti
po vaiko gimimo santykaii pablogejo, o galu gale issiskyrem
Atsakyti
visko buna,nes du maziukai tai ne vienas, aisku padeda,myli maziukus,bet labai pavargstam, o tada ir pykciu buna, bet kaip ir visai nieko ax.gif
Atsakyti
Pas mus patys santykiai liko tokie patys, bet šiaip vyras tapo dėmesingesnis, rūpestingesnis... rolleyes.gif
Atsakyti
manau daug lemia ir tai kai vaikiukas buna planuotas ir vyras ir zmona jo labai laukia,pliusas geras jei vyras susidures su mazu vaikuciu auginimu(tarkim priziuredavo jaunesny broliuka ar sesute)tada zino kas yra vaikas,ir zino ko gali tiketis,kad bus ir graziu ir sunkiu dienu ax.gif maniskis su tuo susidures ir labai nori leliuko,as taip pat,tad po vestuviu greitu metu ji planuosim.zinom kad tai bus kitas zinksnis i gyvenima.gal sakysit kad svetima vaika priziuret yra visiskai kitas dalykas,nemanau kai su vaikiuku budavo leidziamos kiauros paros tad abu zinom kas yra vaikas 4u.gif
tad abu tikimes jog santykiai nuo to nenukentes 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Echmėja: 08 sausio 2012 - 23:14
Ne visai sutikčiau. Mūsų atveju mažylė nebuvo planuota, tačiau labai jos laukėm abu ir dabar tėtis lydosi nuo mažiukės šypsenos ir burbuliavimų smile.gif ir tiesa, vyras nebuvo su mažais vaikais susidūręs, draugų vaikų panešiojimai nesiskaito smile.gif o santykiai lyg ir nepasikeitė, kokie buvo geri, tokie ir liko. manau, kad ateina lialiukai tada, kada ir turi ateit smile.gif
Atsakyti
Nepamenu, kad kada būčiau girdėjusi nors ką nors iš saviškio apie pavydą. Per dantį patraukdavo, kad jis man dabar nerūpi, bet tai būdavo juokais.
Atsakyti
Nei gimus pirmam, nei gimus antram nejauciau pavydo
Atsakyti
nepavydi, laiko uztenka abiems smile.gif nors mazyliui nemiegant jis prisiglauzia ar apsikabina mane, sunelis tuoj i viduriuka lenda, bet vyras tik sypsosi toki konkurenta turedamas 4u.gif
Atsakyti
gimus vaikui ...gyvenimas apsiverte aukstyn kojom doh.gif . sakyciau kad santykiai pablogejo. gal dar viskas pasikeis i geresne puse, bet niekas nebebus taip kaip anksciau
schmoll.gif
Atsakyti
Musu santykiai siek tiek pasikeite, nes mazai turime laiko sau ir vienas kitam. Auginame dvynukus. Reikia suktis kaip tik imanoma. Pirmi vaikeliai, todel labai stresuojame del ju ligu. Turbut del nezinojimo tenka pasipykti, bet trumpam smile.gif
Atsakyti