Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip vyrai po gimdymo jautėsi, elgėsi?

po vaikelio gimimo musu santykiai sustiprejo,nors ir maziau laiko lieka vienas kitam bet mes tapome isradungesni kad pabutume dviese bigsmile.gif
Atsakyti
tikrai vyras nepavyduliauja,juk tai musu vaikas koks gali buti pavydas o vyras pakankamai gauna diemesio nuo manes tai per diena smulkus bucinukai kai dirba sms ar skambuciai vyras tikrai nera nuskriaustas smile.gif
Atsakyti
Nepavydi. Nera kada pavydeti, kai auginame dvynukus smile.gif
Atsakyti
Aisku, kad nepavydi smile.gif Pats mazaja labai myli ir visa demesi jai skiria smile.gif mes del to labai sauniai sutariam smile.gif
Atsakyti
nesuprantu ko cia galima pavydet doh.gif
savo meile tolygiai padalinau ant dvieju vyru, o nuo birzelio tolygiai paskirstysiu meile trims vyrams biggrin.gif
Atsakyti
nu pas mus irgi, nei po pirmo, nei po antro vaiko gimimo, jokiu pavydu. Tikrai, ir ko cis pavydeti?! rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristinaite: 15 kovo 2012 - 13:07
Nepastebėjau, kad vyras pavydėtų mano dėmesio vaikučiui, abu juo rūpinamės ir esam laimingi trise smile.gif
Atsakyti
o aš supratau klausimą. esu girdėjusi tokį dalyką, kad vienas kitą mylintys žmonės yra svarbiausia ir visada turi išlikti svarbiausia. O vaikai yra vaikai. Ir vaikai turi matyti, kokio stiprumo tarp tėvų yra ryšys. Nežinau, kaip seksis praktikoje ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gatu @ 2012 04 07, 17:07)
o aš supratau klausimą. esu girdėjusi tokį dalyką, kad vienas kitą mylintys žmonės yra svarbiausia ir visada turi išlikti svarbiausia. O vaikai yra vaikai. Ir vaikai turi matyti, kokio stiprumo tarp tėvų yra ryšys. Nežinau, kaip seksis praktikoje  ax.gif


keistas jusu issireiskimas, kad vaikai yra vaikai blink.gif doh.gif toks pasakymas man asocijuojasi su tokiu ivykiu pvz kai suplysta batai ir pasakai ,,ai batai yra batai,, mzdg ka cia padarysi, kad plyso? biggrin.gif ir jeigu du zmones turi islikti svarbiausi pasaulyje tik vienas kitam, tai kam jiems tie vaikai?juk tada reiks dalinti savo meile su kitais.
asmeniskai as manau, kad tame ir yra esme tureti vaiku, kad jus isleidziat i pasauli kazka nuo jusu abieju kas po gimimo bus jums svarbiausias pasaulyje wub.gif meile ir siluma kuria dalinotes tik judu, db jau reiks dalyti ir su vaikais.
Atsakyti
Na,pavydo tikrai jokio nebuvo,nei pirmai dukrytei gimus,nei antrajai. Net neusgalvociau,kodel jis turetu buti,juk vaikas yra abieju,ir jausmai,kuriuos jauciam vaikui yra teviski,tad pavydui vietos nelieka. Kita kaba apie tai,kad laiko gal vyrui pradzioj skiriama maziau,bet vel gi,tai gali pasireiksti tikrai ne pevydo priepoliais smile.gif Veikiau mano atveju pagalba supinant vaiku,kad liktu laiko ir vyrui,o db ypatingai,kai yra dvi dukrytes.
Atsakyti
As tai isvis nesuprantu, kaip galima absoliuciai visa demesi skirt tik vaikui blink.gif Juk vyrui galima demesi skirt, kai vaikai miega, galima isvis visai seimai kartu sventadieni pasidaryt ir visi namiskiai bus demesiu apdalinti, kai suguli miegot, "apdovanoji" vyra intymiu demesiu. Nesuprantu problemos del pavydo ax.gif Mazas leliukas daugiau atima mamos laiko, bet juk ne visa 100proc. Nebent vyras kamputi sedi kaip ciuciukas ir laikia, kada jau cia ji paglostys smile.gif Pas mus kazkaip tokiu problemu nebuvo, yra laikas skirtas vaikams, laikas vyrui ir laikas leidziamas bendrai. Antras pas mus jau pakeliui, bet nezadu drastiskai kazko keist ir visus likusius pasaulyje pamirst, juolab, kad ir pati noresiu kartais viena nuo seimos pasprukt "prasivedint", kad stogas nenuciuoztu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aureli777 @ 2012 04 24, 16:38)
As tai isvis nesuprantu, kaip galima absoliuciai visa demesi skirt tik vaikui blink.gif Juk vyrui galima demesi skirt, kai vaikai miega, galima isvis visai seimai kartu sventadieni pasidaryt ir visi namiskiai bus demesiu apdalinti, kai suguli miegot, "apdovanoji" vyra intymiu demesiu. Nesuprantu problemos del pavydo ax.gif Mazas leliukas daugiau atima mamos laiko, bet juk ne visa 100proc. Nebent vyras kamputi sedi kaip ciuciukas ir laikia, kada jau cia ji paglostys smile.gif Pas mus kazkaip tokiu problemu nebuvo, yra laikas skirtas vaikams, laikas vyrui ir laikas leidziamas bendrai. Antras pas mus jau pakeliui, bet nezadu drastiskai kazko keist ir visus likusius pasaulyje pamirst, juolab, kad ir pati noresiu kartais viena nuo seimos pasprukt "prasivedint", kad stogas nenuciuoztu mirksiukas.gif

Ne skirti visa demesi leliukui,bet buna daznai kad jegu nebelieka niekam kitam,o jei vyras koks pasitaiko nesupratingas,va gal ir gaunasi santykiu kliauzos kokios ax.gif Mums nebeda irgi buvo vaiku gimimas,aisku kuriam laikui lieka maziau viskas,kol susidelioji viska i vietas. Atskiriam,kas yra vaikai,kas yra seima,o kas esam mes,kaip pora.
Atsakyti