Įkraunama...
Įkraunama...

Avietės

QUOTE(saintlina @ 2013 07 30, 12:28)
jei nukerpat iki pusės, ant to likusio stiebo užderės avietės vasarą. O iš apačios vistiek užaugs nauji stiebai, kurie derės rudenį.
Taip kad reiktų nukarpyt apačioje.
Bet čia kalbu tik apie remontantines. Ir tai aš auginu tik Polką ir Polaną, tai tik apie jas galiu drąsiai kalbėt.
Būna gi veislių, kurios dera ant pernykščių stiebų, tai tokias iškarpius derliaus išvis nebus. Bet gal tokios tik vasarinės?


Taip, taip, suprantu, pas mus remontantines VETEN ir POLKA smile.gif O vasarines Glens Moy, jos dera ant antrameciu stiebu, bent jau tokios mano zinios smile.gif
Atsakyti
Tai jeigu aš remontantines nukarpau, o jas galvoju karpyt rudenį prieš žiemą, tai mano derlius bus ir vasarą ir rudenį taip? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kineziukas @ 2013 07 31, 08:56)
Tai jeigu aš remontantines nukarpau, o jas galvoju karpyt rudenį prieš žiemą, tai mano derlius bus ir vasarą ir rudenį taip? smile.gif


jei nukirpsit prie pat žemės, derlius bus tik rudenį.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2013 07 31, 09:14)
jei nukirpsit prie pat žemės, derlius bus tik rudenį.

Tikra teisybė 4u.gif Aš tik pernai pasisodinau rudeni,tai stiebus palikau gero sprindžio ir dabar ant tų stiebelių puikuojasi uogos,o nauji ugliukai tik krauna užuomazgas ir jau virš metro aukščio.
Atsakyti
QUOTE(aurute66 @ 2013 07 31, 09:17)
Tikra teisybė 4u.gif Aš tik pernai pasisodinau rudeni,tai stiebus palikau gero sprindžio ir dabar ant tų stiebelių puikuojasi uogos,o nauji ugliukai tik krauna užuomazgas ir jau virš metro aukščio.

pas mane tas pats, tik aukštis naujų ūglių mažokas.
labai bloga žemė pas mane, tai jaučiu dėl to.
Atsakyti
QUOTE(taburete @ 2013 07 31, 10:04)
pas mane tas pats, tik aukštis naujų ūglių mažokas.
labai bloga žemė pas mane, tai jaučiu dėl to.

Aš pavasarį patresiau,o birželį nepagailejau pelenu,gal dėl to į aukštį pasistiebė g.gif bet ir uogų manau kad bus nemažai.
Atsakyti
Pas mane žemė irgi ne super - smėlyne auga. Rudenį šiek tiek mėšlo užmetam. Auga ir dera puikiai.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2013 07 31, 10:19)
Pas mane žemė irgi ne super - smėlyne auga. Rudenį šiek tiek mėšlo užmetam. Auga ir dera puikiai.

pas mus tai geras juodžemis, neturim ir nededam mėšlo, ar panašiai, o dabar jau yra ir didesnių nei žmogaus ūgis krūmų su žiedais ir dar žaliom uopgom, bitės tik dūzgia aplinkui.
Atsakyti
Remontantines prieš gerą savaitę pradėjom skint, anksti šiemet.
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2013 07 31, 16:28)
Remontantines prieš gerą savaitę pradėjom skint, anksti šiemet.


tai čia pirmas ar antras derlius? Jei tas, kuris turi būt rudeninis, tai laaabai anksti blink.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2013 07 31, 09:14)
jei nukirpsit prie pat žemės, derlius bus tik rudenį.


Tai jeigu aš noriu derliaus vasarą ir rudenį tai man jų nekarpyti? ar tada turėt dvi veisles viena kuri ankstyva ir vasara uogų derlių duoda ir kita kur rudenį tas remontantines kur karpyt reikia? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kineziukas @ 2013 08 01, 08:26)
Tai jeigu aš noriu derliaus vasarą ir rudenį tai man jų nekarpyti? ar tada turėt dvi veisles viena kuri ankstyva ir vasara uogų derlių duoda ir kita kur rudenį tas remontantines kur karpyt reikia? smile.gif


man yra geriau antras variantas - vasarinės avietės ir atskirai rudeninės.
Atsakyti