Įkraunama...
Įkraunama...

Vandens filtrai

QUOTE(Saire* @ 2008 01 31, 17:54)


Ką tik grįžau iš Norvegijos kalnų, todėl ši tema tooooookia skausminga  verysad.gif


Kodel?

del Emoto Masarau, ar kalbi apie vandens atminti?
Atsakyti
QUOTE(misterija @ 2008 01 31, 17:02)
Kodel?
Todėl, kad  savaitę gėriau gyvą krištolinį kalnų vandenį...
del Emoto Masarau, ar kalbi apie vandens atminti? Taip

Atsakyti
QUOTE(Saire* @ 2008 01 31, 18:18)


knygynuose yra Anatolijaus Malovicko knygele apie vandeni, kurioje raso apie vandes strukturizavima ir tirpsmo vandens ruosima ir nauda.

Atsakyti
misterija
suminkštintas vanduo tu rašai, kad jis tinkamas tik mašinoms lotuliukas.gif (skalbimo ir pan), o žmogus ne mašina 4u.gif , tai osmosas tas įpatingas kuo? kad mašinai skirtą vandenį gali padaryti geriamu, nes šiaip suminkštintas ir nelabai skanus, bet man sakė, kad jis bus kaip distiliuotas, tai irgi skonio neįpatingo g.gifo o man tai svarbu, kad jis skanus būtų ir dar nesuprantu kuo blogai maisto ruošai tik suminkštintas vanduo, taip suprantu ir maisto ruošai reikalingas atbulinis osmosas g.gif
ačiū už atsakymus
ir dar norėjau paklausti, kodėl vanduo kai tik įpili į stiklinę būna baltas, paskui nusistovi?čia dėl suminkštinimo?
Papildyta:
dar vienam aprašyme apie osmosą radau, cituoju:
"Vandens prisotinimas nedideliu kiekiu mineralinių kalcio, magnio, kalio ir natrio druskų – skonio pagerinimui......................"

"Atbulinio osmoso sistema išvalo vandenį nuo:
Chloro > 97%; radioaktyvių elementų >90%; kalcio ir magnio >96%; .............."

valo kalcį, magnį, o paskui prisotina? g.gif nesuprantu kampo?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paiduke: 31 sausio 2008 - 21:13
QUOTE(paiduke @ 2008 01 31, 22:24)
misterija
suminkštintas vanduo tu rašai, kad jis tinkamas tik mašinoms lotuliukas.gif (skalbimo ir pan), o žmogus ne mašina 4u.gif , tai osmosas tas įpatingas kuo? kad mašinai skirtą vandenį gali padaryti geriamu, nes šiaip suminkštintas ir nelabai skanus, bet man sakė, kad jis bus kaip distiliuotas, tai irgi skonio neįpatingo  g.gifo o man tai svarbu, kad jis skanus būtų ir dar nesuprantu kuo blogai maisto ruošai tik suminkštintas vanduo, taip suprantu ir maisto ruošai reikalingas atbulinis osmosas g.gif
ačiū už atsakymus
ir dar norėjau paklausti, kodėl vanduo kai tik įpili į stiklinę būna baltas, paskui nusistovi?čia dėl suminkštinimo?
Papildyta:
dar vienam aprašyme apie osmosą radau, cituoju:
"Vandens prisotinimas nedideliu kiekiu mineralinių kalcio, magnio, kalio ir natrio druskų – skonio pagerinimui......................"

"Atbulinio osmoso sistema išvalo vandenį nuo:
Chloro > 97%; radioaktyvių elementų >90%; kalcio ir magnio >96%; .............."

valo kalcį, magnį, o paskui prisotina? g.gif nesuprantu kampo?


vandens minkstintuvuose naudojama tam tikro pavidalo jonu mainu derva- natrio chloridas (druska). Kalcio jonai (kurie itakoja vandens kietuma) pakeiciami natrio jonais. del padidejusio natrio kiekio vandenyje toks vanduo ir yra nerekomenduojamas naudoti gerimui ir maisto ruosimui.
atbuliniu osmosu valytas vanduo tikrai nebus beveik kaip distiliuotas, tai daznai maisomos savokos, nes distiliatas gaunamas garinimo budu, o osmosinis yra valomas molekuliniame lygyje, taigi vanduo nekeicia savo strukturos. (kaitinant virsta i garus ir paskui renkamas kondencatas).

kas liecia skoni, tai tikrai man valytas yra daug skanesnis, nes jis minkstas, lyg butu salstelejes. o ir daug daugiau vandens norisi gerti, net ziemos laiku, vien del to kad skanesnis. problema kita, nuejus i svecius nelabai norisi prasyti atsigerti, net kai labai istroskus, nes pripratus prie savo skanaus ir minksto, labai pasijaucia kad pas kitus kietas.

http://www.vv.lt/lt/...e/zemelapis.php
pasirink savo rajona ir paziurek kokias analites vandenvala tiria ir koks kiekis chemijos yra vandenyje. as pati buvau isitikinusi kad nitratu ir nitritu buna tik suliniuose ir greziniuose, pasirodau klydau jo yra ir vandentiekio vandeni. nors ir nevirsijancios normos,bet.....
taigi atbulinis osmosas isvalo visa tai, kartu ir naturalius mineralus, del ko vandens PH nukrenta.
perejes per mineralizatoriu vanduo prisisotina tik mineralu atstatydamas PH.
tai jei netinka pvz minksto vandens skonis geri mineralizuota, kurio skonio savybes tikrai nenuvils.

ar viska atsakiau?
Atsakyti
QUOTE(misterija @ 2008 02 01, 15:22)

ar viska atsakiau?

4u.gif
pas mus vanduo iš gręžinio, nitritų, nitratų nėra, jokių bakterijų taippat, tirta du kartus patikimoje laboratorijoje, tik yra geležies ir bendras kietumas viršija, pasistatėm nugeležintoją ir minkštintoją, dėl osmoso supasavom, bet vandes skonis man dabar nepatinka schmoll.gif ir jei žinočiau, kad osmosas padarys jį skanų, tai tikrai neabejodama statyčiau, bet ar tikrai padarys jį skanų g.gif , nes vanduo jau suminkštintas iki maximumo, o osmosas kainuoja nuo 700lt su nuolaida, o jei pasisatatom ir vistiek neskanus doh.gif man svarbu, kad netik sveikas būtų, bet ir skanus wub.gif
Atsakyti
Patarkit, kokia membrana rinktis 50 ar 75 GPD? Poryt montuos, ir klausia kokio dydzio deti? 4u.gif
Gal kam pravers informacija apie GRANDER kasetę, kuri montuojama į osmoso sistemą.
Jonas Granderis keletą metų atlikinėjo magnetinių laukų tyrinėjimus. Jis nustatė, kad didelio dažnio vibracija, sukeliama magnetinės generacijos gali būti nuolat perduodama vandeniui. Jis įrodė, kad vanduo turi atmintį ir jis gali kauptis, išsaugodamas ir perduodamas informaciją kitiems gyviems organizmams.
Mokslininkas nustatė, kad be cheminio valymo vandeniui taip pat reikalingas ir jo fizikinės struktūros pasikeitimas.
Prieš šimtus metų, kol dar nebuvo civilizacijos, buvo naudojamas vanduo, turintis heksagonalinę struktūrą. Fizikinė heksagonalinė vandens struktūra turi lemiamą įtaką deguonies pernešimui, maistingoms dalelėms ir mineralams. Besivystanti civilizacija ir didėjanti tarša smarkiai kenkia vandens struktūrai.
Pagrindinis vandens atgaivinimo tikslas: grąžinti pirminę vandens struktūrą , jo energiją ir prarastą informaciją arba naudoti tokia priemones kaip: didinant slėgį vamzdžiuose, tiesioginio vandens aprūpinimas, pridedant chemikalus.

Grander technologija, kuri jau žinoma 15 metų, yra vienintelis metodas, kurio pagalba pašalinama visi nešvarumai, vibracijos pagalba priduodant didesnę kokybę vandeniui gryninimo proceso metu.

Pagrindinis atbulinės osmozės filtro tikslas pvz. RO-5 yra išgryninti vandenį chemiškai išvalant jį nuo žalingų dalelių. Priešingai, naudojant Grander vandens kasetę, pakeičiamos ir fizikinės vandens savybės.

In - line kasetė GWR 1-L su vandens atgaivinimo įrengimu grąžina stabilią vidinę vandens struktūrą ir teigiamai keičia mikrobiologines ir fizikines savybes. Kai vanduo prateka pro kasetę visa neigiama informacija ištrinama ir pakeičiama teigiama. Tokiu būdu be jokio fizikinio ryšio arba cheminės modifikacijos kiekvienas gauna vandens su visa užregistruota informacija, kaip ir Grander vanduo (heksagonalinė struktūra). Ši struktūra nedalyvauja vandens teršime.
Grander technologija grąžina prarastą vandens pirminę energiją ir informaciją. Atgaivintas vanduo niekada nepraranda savo savybių.

Grander technologija - tai vienintelis informacijos technologijos perdavimas. Nieko nepridedama ir nepašalinama iš vandens. Tik pakeičiama jo fizikinė struktūra. Vandens kristalai, kaip mažytės „antenos“ siunčia ir priima informaciją.

Atgaivintas vanduo duoda nepaprastus pojučius.

Vanduo, kurį geriame, turi begalę žalingų dalelių, kurie neištirpsta organizme ir akumuliuojasi kūno audiniuose. Vandens atgaivinimas visas šias kenksmingas daleles paverčia nekenksmingomis. Tai padeda organizmui lengvai ir natūraliu būdu pašalinti toksinus. Todėl žmogus yra sveikas, gyvybingas ir puikiai jaučiasi.
Atgaivintas vanduo gali pašalinti beveik visas bakterijas ir mikrobus. Efektyviai pašalinami toksinai. Pagrindinės Grander kasetės vandens savybės:
 padidina regeneraciją
 sustiprina vandens gryninimo galią
 didesnis atsparumas
 didesnis ilgaamžiškumas ir mažesnis stiprumas
 mažesnis radioaktyvumas
 mažesni paviršiaus įtempimai
Grander vandens kasetės gali būti panaudojamos visose filtravimo sistemose pvz. RO4 ; RO5. Ji turėtų būti įrengiama prieš kitų filtravimo kasečių įrengimą. Filtravimo sistemos su Grander kasete pranašumai:
 sumažina odos ir skrandžio problemas
 sumažina dantų ir žarnyno problemas
 sustiprina medžiagų apykaitos procesus
 pašalina iš organizmo toksinus
 stabilizuoja kraujotaką
 pagerina kraujo sudėtį
 žaizdos gyja greičiau
 pagerina psichologinį ir fizinį balansą
 pagerina aktyvumą
 sumažina priklausomybę nuo oro
 puikus skonis, ilgesnis gaivumas
 geriau plauna
 nesusidaro kalkės ant vamzdžių
 puikus efektyvumas augalams

Daugiau pranašumų buvo įrodyta mokslininkų pasiekimais.
Dar vienas pranašumas yra kad, Grander vandens kasetės nereikia keisti. Ji dirba neribotą laiką ir kurios pagrindas yra gamtos energija.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saire*: 06 vasario 2008 - 15:39
QUOTE(paiduke @ 2008 02 01, 21:17)
4u.gif
pas mus vanduo iš gręžinio, nitritų, nitratų nėra, jokių bakterijų taippat, tirta du kartus patikimoje laboratorijoje, tik yra geležies ir bendras kietumas viršija, pasistatėm nugeležintoją ir minkštintoją, dėl osmoso supasavom, bet vandes skonis man dabar nepatinka   schmoll.gif ir jei žinočiau, kad osmosas padarys jį skanų, tai tikrai neabejodama statyčiau, bet ar tikrai padarys jį skanų g.gif , nes vanduo jau suminkštintas iki maximumo, o osmosas kainuoja nuo 700lt su nuolaida, o jei pasisatatom ir vistiek neskanus doh.gif man svarbu, kad netik sveikas būtų, bet ir skanus wub.gif


dziaugiuosi uz jusu gera grezini.
viena ka galiu pasiulyti tai tik paragauti valyto vandens smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Saire* @ 2008 02 06, 16:36)
Patarkit, kokia membrana rinktis 50 ar 75 GPD? Poryt montuos, ir klausia kokio dydzio deti? 4u.gif


dar geriau 100.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo misterija: 07 vasario 2008 - 17:18
UAB Pribus įrengia kokybiškus ir realių kainų filtrus. Čia viskas viename: ir vandens ištyrimas (atvyksta patys pasiimti jo), filtrų parinkimas, visas aptarnavimas, servisas, druskų atvežimas. thumbup.gif Jei ką domina, galiu duodti kontaktus. smile.gif
Atsakyti
Mums pastate UAB Kristoliniai vandenys...kol kas esam patenkinti skaniu vandenuku smile.gif
Atsakyti
Sveiki,

Jau prabego daug laiko nuo mano komentaro dirbau zolyno gatveje, higienos centre.
Del filtru siulau kreiptis i Agavita jie ten paaiskins, nezinau kaip jie ten veikia. Teko sneketi su vienu vadybininku is ten tai toks nedurnas biggrin.gif
Manau pades jums visiems.
Del nitratu vandenyje:
Nitratai ir sulfatai is vandens pasalinti manau imanoma bet labai sunkiai. Siaip padeti turetu osmoziniai ar osmosiniai nebeatsimenu kiap jie vadinasi.











QUOTE(mamutas @ 2007 10 30, 15:12)
tunazz, tai kaip nukalkinti vandeni? koks butu pigiausias ir veiksmingiausias filtras? bei sveikatai nekenkiantis  ax.gif

Atsakyti
eSpring yra pirmoji vendens velimo sistema,kuri yra instaliuota vandens paemimo vietoje.sioje sistemoje yra panaudota uzpatentouta siu elementu kombinacija:Anglies filytras,ultravioletiniu spinduliu lempa ir darbo kontroles sistema.filtro anglies ideklas sekmingai pasalina daugiau nei 140 potencialiu vandens uztersimu faktoriu, o ultravioletiniu spinduliu lempa sunaikina daugiau nei 99.99% vandenyje esanciu miokrobiologiniu tersalu. elektronine monitoringo sistema leidzia tikrinti sistemos veikima ir informuoti vartotoja apie butinybe pakeisti filtro idekla.musu sistema yra unikali,nes sujungia sias tehnologijas.
vandens valimo sistema eSpring pateiks tau toky vandeni kuriogalesi pasitiketi. eSpring sunaikina daugiau nei 99.99% vandenyje esanciu bekteriju ir virusu eSpring suteikia vandeniui skaidruma ir geremo vandens skoni. eSpring pagerina vandens kvapa. Anglies filtras pasalina kietasias dalelias ir daugiau nei 140 galinciu buti vandenyje esanciu tersalu. Dabar neprivalai eiti i parduotuve pirkti vandens . pakaks ijungti filtra eSpring.


eSpring filtro uztenka 5000 litru arba vienems metams 5 asmenu seimai

eSpring vandens valymo sistema su voztuvu instaliuotu i egzistuojanti ciaupa kuris montuojamas virs kriaukles.
filtro nasumas 3.4 litrai filtruoto vandens per minute kaina 4006.lt

uzsakymas ir platesne informacija klaipedos mieste tel +37067302813
Atsakyti