Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos - 38

QUOTE(primavera @ 2012 09 05, 15:12)
sekmes istorija (galbut kazkam bus naudinga) http://www.sveikata....gus-nugali-vezi


koks vėžys, kas nors įskaitėt nes aš tai ne, koks gydymas, kokie vaistai? "Man padarė persodinimo operaciją" - čia apie ką, kaulų čiulpai, širdis, inkstai ir t.t. kiekviena sakinį galimą išversti kaip nori, kiek laiko jis gyvena po ligos? Kažkoks kratinys ir tiek.


Va asmeniškai aš skaičiau istorija, kuri atitinka mano ligą, Hodžkino limfomą, ten tokių briedų nebuvo.

I am a surviviorof Hodgkin's 3C. They had to remove my spleen, a third of the liver and many ymph nodes. I went throught Chemo in 1972 to 1976. I have had no recurence since. The cure rate is very high now. I was in on the guinea pig stage. I had MOPP plus Bleo. They can go back over and over if they have to. But nowdays it is not very often that they have to. The Chemo is actually easier on you a few years later in the fact you know it works. Sometimes it may take a few trys before they get it all. Don't worry. I have got to meet my grandkids, and am looking forward to a loooong full life. It has been over 30 years. I prefer the word cured to remission. Just enjoy life and don't worry!

Jis jaunas susirgo 1972 m, gydymas tęsėsi 4 metus, nes stadija buvo jau 3 ir apėmė net kepenis, chemoterapija tada dar buvo senovinė, šitų chemų jau niekur netaiko, šiuo metu jis jau turi anūkų, va čia tai tikras pozityvas, be pamokymų.
Atsakyti
QUOTE(Deganti @ 2012 09 05, 19:51)
koks vėžys, kas nors įskaitėt nes aš tai ne, koks gydymas, kokie vaistai? "Man padarė persodinimo operaciją" - čia apie ką, kaulų čiulpai, širdis, inkstai ir t.t. kiekviena sakinį galimą išversti kaip nori, kiek laiko jis gyvena po ligos? Kažkoks kratinys ir tiek.
Va asmeniškai aš skaičiau istorija, kuri atitinka mano ligą, Hodžkino limfomą, ten tokių briedų nebuvo.

I am a surviviorof Hodgkin's 3C. They had to remove my spleen, a third of the liver and many ymph nodes. I went throught Chemo in 1972 to 1976. I have had no recurence since. The cure rate is very high now. I was in on the guinea pig stage. I had MOPP plus Bleo. They can go back over and over if they have to. But nowdays it is not very often that they have to. The Chemo is actually easier on you a few years later in the fact you know it works. Sometimes it may take a few trys before they get it all. Don't worry. I have got to meet my grandkids, and am looking forward to a loooong full life. It has been over 30 years. I prefer the word cured to remission. Just enjoy life and don't worry!

Jis jaunas susirgo 1972 m, gydymas tęsėsi 4 metus, nes stadija buvo jau 3 ir apėmė net kepenis, chemoterapija tada dar buvo senovinė, šitų chemų jau niekur netaiko, šiuo metu jis jau turi anūkų, va čia tai tikras pozityvas, be pamokymų.

su limfoma ir as viena moteri pazystu susirgo 25metu,jai dabar jau 46metai thumbup.gif
Atsakyti
Įmetu str nuorodą, apie kurį račiau anksčiau
http://www.delfi.lt/...u.d?id=59438089
Atsakyti
Merginos, nemėtykite tokių ilgų citatų, užgriozdina temą. Juk kartais užtenka pastraipos ar sakinio.

Nusipirkau knygą Naujoji priešvėžinė mityba ir ją studijuoju. Labai įdomu. Nors kainavo 56 lt (puspročiai leidėjai davę jai gerą storą popierių, kam?), vis dėlto nesigailiu. Gal kai ką galima vertinti prieštaringai, bet šiaip knyga vertinga. Bet mityba pagal ją gana sunki, o aš turiu kažkodėl nemenką apetitą.

Žinau tokį žmogų, lyg tai Petraitis jo pavardė, kuris tvirtina, kad gyvas tebėra šios knygos dėka ir net nelabąjį (net du) išvijęs iš savo organizmo. Bet jis susidėliojo griežtą planą, kiekvieną dieną suskaičiuoja maiste esančių angliavandenių kiekį. Iš jo sužinojau, kad vienas obuolys turi 4 šaukštelius cukraus. Tiesa, obuoliai turi daug vertingų kitų medžiagų, kelia HMG, kas labai svarbu chemijos nualintiems žmonėms. Bet vis dėlto... Valgau dabar tik vieną obuolį per dieną - ir ne daugiau, kartodama : keturi šaukšteliai, keturi.

Knygoje pateikiamos trys produktų lentelės: galima valgyti neribojant; saikingai; nevalgyti. Mėsa, daržovės (išskyrus morkas ir burokus), žuvis, kai kurie pieno produktai, kiaušiniai, aliejai - produktai, kurių valgyti galima kiek nori.

Dar išėjo viena knyga - Kelionė per vėžį - tokia filosofinio psichologinio pobūdžio, skirta sužeistoms sieloms.
Atsakyti
Nida, aš jau minėjau apie šią knygą kažkada anksčiau - man ji kažkokia įtartina. Stulbinamai panaši į Atkinso dietą. O šita Atkinso dieta tikrai nėra sveika. Kažkada jos laikiausi, kol visos odos furunkulais neišbėrė . Bet efektyvi svorio metimui. Jei atvirai, esu pasimetusi dėl maitinimosi. Nelabai ir prisilaikau: sumažinau iki minimumo cukrų. mielinius produktus, bet krakmolingų, nors ir stengiuos, neišeina išvengti....
Tą antrąją knygą teks įsigyti. Bet dabar aš labai laukiu M.Starkaus "Kitą kartą Pietų Amerikoje", "Šilko kelias" pakartojimo ir naujos K. Sabaliauskaitės knygos lotuliukas.gif
Atsakyti
willow, viskas gerai su ta knyga, gal aš blogai nupasakojau. Iš pradžių apie ją irgi galvojau skeptiškai, bet dabar pakeičiau nuomonę. Ne, tai ne Atkinso dieta, tikrai ne. Tik labai jau reikia keisti mitybos įpročius. Bet ėmiau save disciplinuoti daugiau.

Man su krakmoliniais problemų nėra - patiekalų iš bulvių ir iki ligos vengiau, dabar seniai ni ni, gaila tik sušių -ten ryžiai. Šiaip man blogai, kad reikia nevalgyti duonos ir geriau nevalgyti jokių grūdų košių, o jos man kaip tik suteikia sotumo jausmą.

Bet šiuo metu fiziškai esu sustiprėjusi, todėl galiu (privalau) laikytis griežtesnės dietos.
Atsakyti
QUOTE(nida44 @ 2012 09 06, 17:27)
willow, viskas gerai su ta knyga, gal aš blogai nupasakojau. Iš pradžių apie ją irgi galvojau skeptiškai, bet dabar pakeičiau nuomonę. Ne, tai ne Atkinso dieta, tikrai ne. Tik labai jau reikia keisti mitybos įpročius. Bet ėmiau save disciplinuoti daugiau.

Man su krakmoliniais problemų nėra - patiekalų iš bulvių ir iki ligos vengiau, dabar seniai ni ni, gaila tik sušių -ten ryžiai. Šiaip man blogai, kad reikia nevalgyti duonos ir geriau nevalgyti jokių grūdų košių, o jos man kaip tik suteikia sotumo jausmą.

Bet šiuo metu fiziškai esu sustiprėjusi, todėl galiu (privalau) laikytis griežtesnės dietos.


Kodėl nevalgyti duonos? Angliavandeniai? Be batonų apsieinu, na bet be juodos duonos negaliu.
Atsakyti
QUOTE(Edmė @ 2012 09 06, 19:45)
Kodėl nevalgyti duonos? Angliavandeniai? Be batonų apsieinu, na bet be juodos duonos negaliu.

Cukrus, mielės ir krakmolas - pagrindinis navikų maistas.
Atsakyti
[quote=nida44,2012 09 06, 16:48]
Nusipirkau knygą Naujoji priešvėžinė mityba ir ją studijuoju.

Aš pernai šitą knygą du kartus perskaičiau ir smulkiai išstudijavau. Man ji labai tinka ir patinka. Galima valgyti beveik visus produktus, kuriuos aš mėgstu. Labai gerai ir suprantamai išdėstyta teorija, o ir tos lentelės su angliavandenių kiekių šaunios. thumbup.gif Bandžiau pagal jas pernai kelias dienas skaičiuoti ką valgau - tai supratau, kiek daug mes tų angliavandenių visai pačios nepastebėdamos prisišveičiam. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(willow @ 2012 09 06, 21:16)
Cukrus, mielės ir krakmolas - pagrindinis navikų maistas.

as tai del maisto pasimetus doh.gif kai suzinojau kad susirgau tai jau tai saziningai valgiau tiktai tai kas galima tai svoris ziauriai kristi pradejo ir atsikeldau ryte su pilvu prilipusiu prie nugaros lotuliukas.gif perkeltine prasme verysad.gif buvo sukiles rugstingumas.vienu zodziu nesamone.tai grizau prie iprasto maisto.aisku viska riboju,bet jau nepersistengiu.negeriu tik kavos po siai dienai,nes jis kalci is kaulu varo,o mano atveju kauliukus reik saugot ax.gif valgau dar putpeliu kiausinius zalius su visu lukstu.labai jau visko turi .o lukste daug kalcio.kazkas rase kad negalima zaliu manau tai nesamone.jei su virskinimu viskas normaliai tai nieko neatsitiks.dar geriu po sauksteli kanapiu seklu alieju.omega-3,omega-6 turi.obuolius keptus reik valgyt ypac dabar kai obuoliu metas pektinu turi kurie padeda is organizmo toksinams pasisalinti.ir gerkit daug vandens butinai .as tai pasistatau du litrus ant stalo,kad matyciau,kad isgeriu.daugiau vandens reik gerti nuo 5iki 7 val tuo metu musu inkstai dirba visu pajegumu.aisku nepamirskit citrusiniu vaisiu ir cesnaku,kopustu ir pomidoru....
Atsakyti
QUOTE(dina1 @ 2012 09 07, 08:31)
as tai del maisto pasimetus doh.gif ........ax.gif valgau dar putpeliu kiausinius zalius su visu lukstu.labai jau visko turi .o lukste daug kalcio.kazkas rase kad negalima zaliu manau tai nesamone.jei su virskinimu viskas normaliai tai nieko neatsitiks.....

Dina, aš irgi pasimetus, stengiuosi, bet ne viskas išeina, jei su cukrumi ir mielėmis galima sakyti susitvarkau neblogai, tai su krakmolingais man sunkiai, oi kaip sunkiai.... O dėl putpelių kiaušinių, tai tu, matyt, teisingai darai. Čia negalima žalių ar ne iki galo išvirtų vištų ir kt kiaušinių, o putpelių kiaušiukai vieninteliai kurie niekada neturi salmonelių. Švarus paukštukas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(willow @ 2012 09 07, 11:13)
Dina, aš irgi pasimetus, stengiuosi, bet ne viskas išeina, jei su cukrumi ir mielėmis galima sakyti susitvarkau neblogai, tai su krakmolingais man sunkiai, oi kaip sunkiai.... O dėl putpelių kiaušinių, tai tu, matyt, teisingai darai. Čia negalima žalių ar ne iki galo išvirtų vištų ir kt kiaušinių, o putpelių kiaušiukai vieninteliai kurie niekada neturi salmonelių. Švarus paukštukas mirksiukas.gif

kaip tau wilow?ar praejo kosulys?
Atsakyti