Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos - 38

Apmažėjo kosulys, šiandien nėra temperatūros, na be prakaituoju doh.gif Vaikštau kaip iš po dušo, jei tik ką nors intensyviau padarau arba šiltą arbatą išgeriu, upeliais žliaugia...
Atsakyti
QUOTE(willow @ 2012 09 07, 13:43)
Apmažėjo kosulys, šiandien nėra temperatūros, na be prakaituoju  doh.gif  Vaikštau kaip iš po dušo, jei tik ką nors intensyviau padarau arba šiltą arbatą išgeriu, upeliais žliaugia...

saunu,kad sveiksti thumbup.gif as tai irgi prakaituoju,bet mano tik galva .nei is sio nei is to tik pradeda karstis must ir makaule slapia. biggrin.gif ir nakti prakaituoja galva.sakau kai plaukai uzaugs tai nespesiu galvos plaut smile.gif galvoju,kad cia delto,kad menesines sustabde g.gif
Atsakyti
Mano galva irgi šlapia, gerai, kad dar plaukai neilgi, tai eidama laukan peruką užsidedu, jei ne, tai su tokia šlapia galva ir trumpais plaukais moment peršalčiau tokiu oru. Gal ir sustabdytos MD kaltos, bet aš pamenu, kai sirgau plaučių uždegimu taip prakaitavau. O tu, Dina, matyt, prakaituoji ir nuo dexametazono, aš nuo jo ir visa šlapia vaikščiojau, bet man jau iki peršalimo tas karščio pylimas buvo apmažėjęs.
Atsakyti

as ir nepagalvojau g.gif ,kad nuo dexametazono galima prakaituot,nes as ji tik viena diena geriu pries chemo,o jau 3 savaite baigiasi.man pirmadieni jau vaziuot vaistu issirasyt,o antradieni jau 7 chemo.jau gerai matau artejancia chemijos pabaiga thumbup.gif o tau jau pirmadieni turetu but spinduliai?

Papildyta:
labas druida 4u.gif kaip gyveni?kaip chemija pernesi?kiek jau gavai?
Atsakyti
klausiau gydytojos del dietos, ko valgyti, ko ne. zinot, ka jin atsake... sake, viska , tik proto ribose. nera tokios statistikos, kad v atsirado nuo maisto ir jo vystymasis ji ytakoja. Na cukrus, gal.... g.gif
tiesa, bendravom su tokia ponia, kuriai pries 5 metus i kiausides v pasikesino, tai va. Po diagnozes, nustatymo ji taip pasinere i savisvieta, siuom klausimu ir visus 3 metus laikesi visokiu dietu, visiskai atsisake jusu isvardintu produktu ir dar daugiau , taike sau visas galimas teorijas ir ka gi.... labai nusivyle. po 3 metu atkrytis i zarnyna ir operacija, ir ch teko kartoti. dar po 2 m vel....ch. JI sake, valgyk ir dziaukis, kad apetitas yra. Tik viska su saiku.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dina1 @ 2012 09 07, 14:15)
as ir nepagalvojau g.gif ,kad nuo dexametazono galima prakaituot,nes as ji tik viena diena geriu pries chemo,o jau 3 savaite baigiasi.man pirmadieni jau vaziuot vaistu issirasyt,o antradieni jau 7 chemo.jau gerai matau artejancia chemijos pabaiga thumbup.gif o tau jau pirmadieni turetu but spinduliai?



Turėjo trečiadienį pradėt, bet atidejo del mano persišaldymo problemų, dabar nuo pirmadienio bandysim.

Damke, tai ir yra problema, kad visų kitų specializacijų onkologai mityba nei domisi, nei laiko turi tam, matyt ir noro. O ir tokio tipo tyrimų kaip su vaistais nėra. tačiau nėra taip, kad nieko nevyktų. tai ten, tai ten vyksta kažkokie eksperimentai, tyrimai. Išleistos kelios knygos ta tema. Kiekvieno laisva valia pasirinkt ir tikėt. Žinoma, maistas ne vaistas, bet jei jis padeda gydymui nors keliais procentais - jau gerai. Niekas nežino, gal Tavo pažįstamai poniai su neteisingu maitinimusi atkrytis būtų ne po trijų metų, o po metų ar dviejų?

Dina, kaip tavo kraujas? Gerai atsistato?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo willow: 07 rugsėjo 2012 - 15:43
taip viskas gerai,ant ribos bet lasina.na dabar tai nezinau pirmadieni darysiu bus matyt,tykiuosi kad bus viskas ok thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dina1 @ 2012 09 07, 14:54)
saunu,kad sveiksti thumbup.gif as tai irgi prakaituoju,bet mano tik galva .nei is sio nei is to tik pradeda karstis must ir makaule slapia. biggrin.gif ir nakti prakaituoja galva.sakau kai plaukai uzaugs tai nespesiu galvos plaut smile.gif galvoju,kad cia delto,kad menesines sustabde g.gif


Aha, kadangi maniškis jautrus hormonams, gavau du metus kompensuojamą zolodexą, kuris veikia taip, kad nesigamintų hormonas estrogenas. Prakaituoju kaip arklys, daugiausiai galva,jau du metai. Ir rudenį bei žiemą dėl to prakaitavimo dažniausiai ir apsergu peršalimo ligomis. Jei tik nepasisaugau, gaunu vėjo ir sergu.
Atsakyti
[quote=Edmė,2012 09 08, 15:03]
sveika.tai tau cia hormonu terapija kiek suprantu,ar ne?nes man kiek zinau tai hormonai bus skirti 5 metams.gal gali parasyt kieno tau v ir kiek metu jau gydais?
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif

Sužinojau, kad pas mus Her2 neigiamas. Prie krūties vėžio čia labai gerai, ar jokio skirtumo? Ar tas Her2 rezultatas tik gydymo schemai svarbiau.. Priminsiu dar kad pas mus G2 T2N1. Ačiū iš anksto.

Dar dėl maitinimosi. Gal galit patarti, iš citrusinių vaisių, kokie tinkamiausi valgyti turint gyventoją krūtyje.
Atsakyti
QUOTE(Zvake @ 2012 09 08, 20:47)
Sveikutės 4u.gif

Sužinojau, kad pas mus Her2 neigiamas. Prie krūties vėžio čia labai gerai, ar jokio skirtumo? Ar tas Her2 rezultatas tik gydymo schemai svarbiau.. Priminsiu dar kad pas mus G2 T2N1. Ačiū iš anksto.

Dar dėl maitinimosi. Gal galit patarti, iš citrusinių vaisių, kokie tinkamiausi valgyti turint gyventoją krūtyje.

HER2 neigiamas gerai, jei PR/ER raiška teigiama (O kodėl jūs tokių dalykų neklausiat pas gydytoją?)
Dėl citrusinių. Štai JF Coy knygoje tik citrinos laikomos naudingos (yra žaliajame sąraše), apelsinai, mandarinai, didieji greipfrutai ribojami ir yra geltonajame sąraše. Pagal D. Servan Schreiber - visi pagrindiniai citrusiniai (su sąlyga, kad jie be chemikalų) priskiriami priešvėžiniam maistui. O dar kažkur skaičiau, kad per didelis vitamino C kiekis - negerai, skatina atsinaujinti ląsteles, tp ir navikų. be to, visai neseniai kažkokioj populiarioj žiniasklaidoj skaičiau, jog fruktozė pavojingesnė už paprastą cukrų. Nuomonių daug, jos skirtingos - ką rinktis, spręsti jums.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo willow: 08 rugsėjo 2012 - 21:47
QUOTE(Zvake @ 2012 09 08, 20:47)
Sveikutės 4u.gif

Sužinojau, kad pas mus Her2 neigiamas. Prie krūties vėžio čia labai gerai, ar jokio skirtumo? Ar tas Her2 rezultatas tik gydymo schemai svarbiau.. Priminsiu dar kad pas mus G2 T2N1. Ačiū iš anksto.

Dar dėl maitinimosi. Gal galit patarti, iš citrusinių vaisių, kokie tinkamiausi valgyti turint gyventoją krūtyje.

vitaminas c reikalingas zmogui del imuniteto,kad butu atsparus ligoms.jeigu ji gausite is darzoviu ir vaisiu tai tikrai jo nepadauginsit.citrinos nera ribojamos,ju daug ir nesuvalgysi lotuliukas.gif o jeigu c truks organizme imunitetas bus neatsparus infekcijoms ir nelabasis to tik telaukia ,kad vel galetu bujoti.cia man taip atrodo.nes kai man isoko guziukas,tai tuo paciu metu labai kosijau uzpuliavo dantis.manau imunitetas buvo nusilpes.darbe salta buvo,darbo daug pavargsti begalo vaikas mazas,namuose begte :verysad:manau tai viskas susidejo i viena vieta.saves taip nepriziurejau verysad.gif uztat dabar jauciuos kaip nekeista thumbup.gif labai gerai.
Atsakyti