Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos - 38

Sveikos !!
Su praejusiom Šventem !!
Ryte pradejau skaitineti jusu foruma , bet kažkaip ašaros bego tai nelabai ka galejau ir iskaityti .
Ieškau info apie gimdos kaklelio veži , nieko nerandu , net nežinau kur ieškoti ( žinau visagali google smile.gif ) bandau ....
Nežinau , ka ir galvoti , galvoje sukasi viskas ...
Šiandiena pirma karta išgirdau , kad man butina kuo greičiau pasidaryti tyrimus del vežio ,nes labai daug simtomu . Man kaip iš giedro dangaus doh.gif
Buvau prisiskaičius info , galvojau , kad ankstyvasis klimaksas g.gif blush2.gif ( greit 39 metai )
Bet po visu , kraujo , šlapimu ir tt tyrimu siurtimas del vežio ..
Nežinau ka galvoti , nežinau ko laukti ..
Atsakyti
QUOTE(**sea** @ 2013 01 04, 23:18)
Sveikos !!
Su praejusiom Šventem !!
Ryte pradejau skaitineti jusu foruma , bet kažkaip ašaros bego tai nelabai ka galejau ir iskaityti .
Ieškau info apie gimdos kaklelio veži , nieko nerandu , net nežinau kur ieškoti ( žinau visagali google smile.gif ) bandau ....
Nežinau , ka ir galvoti , galvoje sukasi viskas ...
Šiandiena pirma karta išgirdau , kad man butina kuo greičiau pasidaryti tyrimus del vežio ,nes labai daug simtomu  . Man kaip iš giedro dangaus  doh.gif
Buvau prisiskaičius info , galvojau , kad ankstyvasis klimaksas  g.gif  blush2.gif  ( greit 39 metai )
Bet po visu , kraujo , šlapimu ir tt tyrimu  siurtimas del vežio ..
Nežinau ka galvoti , nežinau ko laukti ..

Labas,
Žinau kaip sunku išgirdus tokią diagnozę. Bet stenkis susiimti ir į viską pažvelk kitaip. Juk dar nieko tiksliai nežinai. Nepasiduok panikai.
Merginos čia draugiškos ir tikrai patars.
Manau nedelsk ir stenkis kuo skubiau išsitirti, išklausyk kelias gydytojų nuomones.
Stiprybės Tau!
Atsakyti
QUOTE(Mergelė @ 2013 01 03, 23:43)
Jūs kreipėtės į Balvočiūtę po chemijos kursų? Ar galima kreiptis ir tarp chemijos sceansų?
Papildyta:
Manduca, kaip laikosi mama? Ar jau praėjo blogumai?
Mano mamai ant lytinių lūpų atsirado tokia kaip cistukė, kaip koks pūlinukas? Tai vėl kažkaip sunerimau g.gif


Mano vyras kreipesi chemijos metu, bet i pabaiga, tai ji buvo jam prirasius zoleliu, kurias gerti chemijos metu ir kurias jau po. Chemijos metu pagrinde tas kurios valo kepenis ir inkstus, bet kai jis pradedavo stipriai viduriuoti nebegerdavo ju per chemija, nes galvojo, gal jos issaukia didesni viduriavima, o sito salutinio poveikio jam ir taip netruko.

QUOTE(VyteVytule @ 2013 01 04, 01:05)
Su Naujais Metais visas ir visus.
Braske, anksciau minejai, kad vyras gulejo ligoninej su pilvo skausmais. Ar praejo skausmai savaime, ar ka nors dare? Taip pat labai idomu kokuas zoles is Jadvygos ir kiek laiko jau vartoja? O ka dar be siu zoliu vartoja? Kaip su maistu ir jo kiekiu? Ar nekyla rugstingumas? Nes mane nuolat naktimis remuo kamuoja. Ypac jei diena persivalgau, o tai padaryyo, kaip zinia, su 1/3 skrandzio yra labai lengva. Ne nepajuntu. Ir kaip su svoriu? Kiek sveria, koks ugis? Ar auga svoris? Man po chemijos siaip ne taip pavyko 4 kg priaugti. Tai tuo labai dziaugiuosi.



O kaip jusu sveikata? Kiek laiko praejo po gydymo chemija pas jus?

Jam ziurejo ta zarnyno nepraeinamuma, bet kazkaip ten viskas savaime susitvarke ir viskas praejo.
Dabar kreipesi pas neurologa, nes kakle kazkas uzspazmuoja, kad tirpsta rankos ir padai, liepe eiti pas reabilotologus, israse kazkokiu vaistu ir liepe issitirti kaulu tanki.
Svoris pas vyra beprotiskai greitai ataugo, noretu jau maziau sverti, nes sunkoka su antsvoriu. Jis per menesi po operacijos svere 92kg (pries operacija 108kg). Dabar sveria apie 107-110kg, jau jis biski ir riboja maista del svorio. Pas ji isoperavo puse skrandzio bet valgo kaip ir anksciau gana nemazai, matyt istampe. Remuo lygtais needa, anksciau pries operacija dazniau pakildavo rugstingumas.

Balvociutes paliepimu geria miskine sidabrazole, bet kazkaip ilgokai ja verda ir poto reikia laikyti termose 3 dienas. Poto kazkokius antpilus dare vyro mama is alijosiaus, befungino, kazkokiu tai zoliu, konjako, dar ten kazko, cia Balvociute surase recepta ir gaminimo buda ir geria po sauksteli. Seip tiksliau dar paziuresiu ka jis ten geria, tik gal per iseigines, nes tada laiko turesiu daugiau.
Papildyta:
QUOTE(**sea** @ 2013 01 05, 00:18)
Sveikos !!
Su praejusiom Šventem !!
Ryte pradejau skaitineti jusu foruma , bet kažkaip ašaros bego tai nelabai ka galejau ir iskaityti .
Ieškau info apie gimdos kaklelio veži , nieko nerandu , net nežinau kur ieškoti ( žinau visagali google smile.gif ) bandau ....
Nežinau , ka ir galvoti , galvoje sukasi viskas ...
Šiandiena pirma karta išgirdau , kad man butina kuo greičiau pasidaryti tyrimus del vežio ,nes labai daug simtomu  . Man kaip iš giedro dangaus  doh.gif
Buvau prisiskaičius info , galvojau , kad ankstyvasis klimaksas  g.gif  blush2.gif  ( greit 39 metai )
Bet po visu , kraujo , šlapimu ir tt tyrimu  siurtimas del vežio ..
Nežinau ka galvoti , nežinau ko laukti ..

Pasistenkit taip nepanikuoti, tai juk tyrimai dar neaisku ar parodys ka negero, beto jei ir parodys gal tai pati pradzia ir gerai kad laiku aptiksit, vienu zodziu pasistenkit mastyti pozityviau, nors puikiai jus suprantu del gimdos kaklelio pati kankinuosi jau 3 menesius, nes beperstojo kraujuoju, o viskas prasidejo kad pridegino igimta zaizdele man, maniau susitvarkysiu, tik gydytojai neranda priezasciu tokio kraujavimo, zinoma irgi visko prisigalvojau ir nuverkus buvau posmeli (ypaz kai eme priesvezini tyrima ir akusere leptelejo nepagalvojus "o kas gi cia tupi".... Visa laime tyrimai buvo geri.) Pries sventes norejo jau mane guldyt i ligonine, bet atsisakiau, sakau vistiek per sventes nieko nedarys, o siandien stebuklingai nustojau kraujuoti ir tikiuosi dabar bus viskas gerai. tad jei siuncia jus tyrimams nebutinai jie gali but blogi.

Beje o kokius jus simptomus jauciat? (beje esu panasaus amziaus kaip jus)
Papildyta:
QUOTE(BonaDona @ 2013 01 04, 16:25)
Sveikos, kovotojos  4u.gif  jau gerą mėnesį skaitau jūsų temas... mano mamytei išoperavo galvoje glioblastomą, 4st., pasak gydytojų gigantiško dydžio , virš 5 cm  verysad.gif  Dabar paskirtas švitinimas 30kartų, po 10 min kaskart, daug taškų. Paskaičius jus ir kitus straipsnius internete supratau, kad mūsų situacija nepavydėtina... Noriu pasiteirauti ar galima gerti Balvočiūtės žoles švitinimo metu, jau visai susimaišiau beskaitydama, beje nuvežti mamytės nebus galimybės, tai ar rimtas tas susirašinėjimas su ja internetu, ar visgi reikia kažkaip vežti mamą. Va kiek klausimų,, o galvoje ir širdyje visška sumaištis....  verysad.gif

Nezinau kaip del svytinimo, bet prie chemoterapijos nelabai patartina gydytis zolelemis, netgi draudziama, nebent kurios valo kepenis ar inkstus, cia musu atveju, nes butent tos vietos labiausiai nukentejo per chemija. Tad itariu kad ir jums reiketu paluketi iki pabaigos svytinimo, arba nuvaziuoti Vilniuje pas Ruolia (irgi gan geras zolininkas). Bet kiek girdejau jis gydo jau praejus ligonines gydyma.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo braske01: 07 sausio 2013 - 21:54
Sveikos 4u.gif
QUOTE(braske01 @ 2013 01 07, 22:12)
Nezinau kaip del svytinimo, bet prie chemoterapijos nelabai patartina gydytis zolelemis, netgi draudziama, nebent kurios valo kepenis ar inkstus, cia musu atveju, nes butent tos vietos labiausiai nukentejo per chemija. Tad itariu kad ir jums reiketu paluketi iki pabaigos svytinimo, arba nuvaziuoti Vilniuje pas Ruolia (irgi gan geras zolininkas). Bet kiek girdejau jis gydo jau praejus ligonines gydyma.

Labai aciu uz palaikyma. Turbut eisim pas Ruolia, dabar pradejo svytinima, tai kai baigsim tada. Beje, siandien po labai ilgu svarstymu ir nemigo naktu mama rastu atsisake chemoterapijos. Ir kaip nekeista, gydytoja net nenusistebejo, o net palaike musu sprendima. Pasake, kad su tokia diagnoze ir stadija , plius dar garbus mamos amzius, tikrai neverta nuodyti organizmo, o praleisti likusi laika kaip galima graziau.....
Beje, dar norejau paklausti, ar emu taukai ir emu aliejus yra tas pats? Nes visur randu tik alieju, o temoje skaiciau, kad naudoja taukus.
Stiprybes visoms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(BonaDona @ 2013 01 09, 23:23)
Sveikos  4u.gif

Labai aciu uz palaikyma. Turbut eisim pas Ruolia, dabar pradejo svytinima, tai kai baigsim tada. Beje, siandien po labai ilgu svarstymu ir nemigo naktu mama rastu atsisake chemoterapijos. Ir kaip nekeista, gydytoja net nenusistebejo, o  net palaike musu sprendima. Pasake, kad su tokia diagnoze ir stadija , plius dar garbus mamos amzius,  tikrai neverta nuodyti organizmo, o praleisti likusi laika kaip galima graziau.....
Beje, dar norejau paklausti, ar emu taukai ir emu aliejus yra tas pats? Nes visur randu tik alieju, o temoje skaiciau, kad naudoja taukus.
Stiprybes visoms  4u.gif

O kuri mamai stadija ir kiek metu?
Atsakyti
Sveikos,

nu ir istoriju prisiskaiciau, smagu, kad esate visos stiprios ir turite jegu viska islaikyti, atejau cia su tokiu kls. Bandau surasti kazkokios info i keliamus klausimus kol dar nera tikslaus atsakymo: buvo tokia situacija, kad buvo persalimas, praradimas balso keleta savaiciu, padare rentgena, kazko alie is plauciu isejima pamate padidejusi, nusiunte kraujuka pasidaryt ir i kompiuterine tomografija, kompiuterineje tomografijoje rado plauciu limfmazgi padidejusi, dabar sius bronchoskopijai ir dar kraujo tyrimui, bet tik kita antr, tai atrodo laikas sustojo. Yra itariamos 3 ligos, kol nepadaryti kiti tyrimai niekas nieko nekomentuoja, bet aisku, noretusi tiketis visko geriausio... simptomai tik yra islikes sausas kosulys, bet taip pat yra asma ir ta kosuli bandom jai nurasyt, bet va kai padare ta kompiuterine tomografija ir rado ta limfmazgi padidejusi, tai yra itariamas ir plauciu vezys, gal kazkas esate su tuo susidure?
Atsakyti
QUOTE(shipra @ 2013 01 11, 02:44)
Sveikos,

nu ir istoriju prisiskaiciau, smagu, kad esate visos stiprios ir turite jegu viska islaikyti, atejau cia su tokiu kls. Bandau surasti kazkokios info i keliamus klausimus kol dar nera tikslaus atsakymo: buvo tokia situacija, kad buvo persalimas, praradimas balso keleta savaiciu, padare rentgena, kazko alie is plauciu isejima pamate padidejusi, nusiunte kraujuka pasidaryt ir i kompiuterine tomografija, kompiuterineje tomografijoje rado plauciu limfmazgi padidejusi, dabar sius bronchoskopijai ir dar kraujo tyrimui, bet tik kita antr, tai atrodo laikas sustojo. Yra itariamos 3 ligos, kol nepadaryti kiti tyrimai niekas nieko nekomentuoja, bet aisku, noretusi tiketis visko geriausio... simptomai tik yra islikes sausas kosulys, bet taip pat yra asma ir ta kosuli bandom jai nurasyt, bet va kai padare ta kompiuterine tomografija ir rado ta limfmazgi padidejusi, tai yra itariamas ir plauciu vezys, gal kazkas esate su tuo susidure?

shipra,palaukite visu tyrimu...is kur jus,is kokio miesto? kraujo tai ilgai laukti unsure.gif aisku,negerai speliuoti,bet as su savo patirtim ,jusu vietoje eiciau pas hematologus,labai panasus simptomai,duok dieve kad nepasitvirtintu...limfmazgiai buna padideja ir prie uzdegimu 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Buvau cia pries sventes uzsukusi pas jus patarimo, kai rado manao mamai dubens kauluose metastazes, tai va prie spora dienu buvo vel pas KMUK daktarus. Paskyre hormoninius vaistus. Reiks menesi gerti. Sake situacija nera bloga, nes visko tik paciu pradzia. Mano, kad vaistai uzdarys ta bjaurybe. Sake jei, ne, tai tada reiks taikyt svitinima. verysad.gif Mano mamos nuotaika pagerejo, nes labai jau nenorejau tu chemoterapiju, ar svitinimo siaubo is naujo patirti. Daktarai nusprende, kad metastazes atsirado del kruties vezio, kuri isoperavo pries 6 metus. Vasara jau nutrauke hormoninius vaistus, nes kaip ir baigesi laikas kada juos reik po vezio gydimo gert ir va sako, turbut tai susije su nutraukimu, tai tikisi, kad juos vel pradejus gerti viskas susitvarkys. Dziaugiuosi, kad mamai nieko neskauda, del to jai ir buvo didelis sokas , kai rado kauluose metastaziu- daznai prie tokiu dalyku buna skausmai. Vasara ji tokia patenkinta buvo- sako, va nugalejau ta vezi jau tikrai, o va tau kokie dalykai pasidare.

Ar teko kam vezi gydit tik hormoniniu vaistu pagalba? tikiuosi, kad daktaria tusciai nesneka ir netaiko kito gydimo, nes tikisi gero rezultato. Man tai visokiu minciu kyla, o jei nepades, kad tik per ta menesi tos metastazes nepradetu plisti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(slapta_mintis @ 2013 01 10, 21:50)
O kuri mamai stadija ir kiek metu?

4 stadija, 79 metai.
Atsakyti
Mergaitės, ne viena esat visokių rūšių chemijas praėjusios. Aš dar tik raudoną gavau. Po operacijos gausiu jau kitokią. Pasakykit, ar ir nuo kitų plaukai krenta? Reikia jau vėl pasiruošti morališkai, jei ką, nes dabar jau atauginėja unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Druida @ 2013 01 11, 12:08)
Mergaitės, ne viena esat visokių rūšių chemijas praėjusios. Aš dar tik raudoną gavau. Po operacijos gausiu jau kitokią. Pasakykit, ar ir nuo kitų plaukai krenta? Reikia jau vėl pasiruošti morališkai, jei ką, nes dabar jau atauginėja  unsure.gif


paskaitysit vaistų anotacijas, visada tą darydavau, ten bus info, žinau, kad yra chemijų, kai plaukai nėra pažeidžiami, bet viskas priklauso nuo kokteilio kurį gausit, na bet svarbiausia pasveikt ir sėkmes Jums 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Deganti @ 2013 01 11, 12:24)
paskaitysit vaistų anotacijas, visada tą darydavau, ten bus info, žinau, kad yra chemijų, kai plaukai nėra pažeidžiami, bet viskas priklauso nuo kokteilio kurį gausit, na bet svarbiausia pasveikt ir sėkmes Jums  4u.gif


Aš kaip tik vaistų anotacijų stengiuosi neskaityti, nes kai lauki, tai ir būna. Bijau, kad perskaičiusi surizikuočiau atsisakyti gydimo. Ir taip mąstau dabar apie operaciją. Man darys kvadrektomiją ir pašalins dešinės rankos limfmazgius, kas reiškia (kaip prisiskaičiau) kad su ta ranka nieko jau dorai nedirbsi. Aš menininkas. Mano rankos - mano duona. Nežinau kas geriau, ar prie bažnyčios stovėti ją ištiesus, ar tegul valstybė vaiką augina.
Atsakyti