Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos - 38

QUOTE(Druida @ 2013 01 11, 11:31)
Aš kaip tik vaistų anotacijų stengiuosi neskaityti, nes kai lauki, tai ir būna. Bijau, kad perskaičiusi surizikuočiau atsisakyti gydimo.  Ir taip mąstau dabar apie operaciją. Man darys kvadrektomiją ir pašalins dešinės rankos limfmazgius, kas reiškia (kaip prisiskaičiau) kad su ta ranka nieko jau dorai nedirbsi. Aš menininkas. Mano rankos - mano duona. Nežinau kas geriau, ar prie bažnyčios stovėti ją ištiesus, ar tegul valstybė vaiką augina.



Mano mamai po kruties vezio irgi pasalinti visi rankos limfmazgiai. Jau 6 metai praejo, viska dare, ka ir anksciau- valgyt gamina, siuva, namus tvarko, skalbia. Ne visada reik jau taip viskuo tiketi ka raso. Jai sake, tik pasaugot ta ranka, kad nesusizeisti ir viskas. Bet buvo kazkada ir issidurus ir issipjovus i pirsta, bet kad viskas gerai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(SVETA K. @ 2013 01 11, 01:59)
shipra,palaukite visu tyrimu...is kur jus,is kokio miesto? kraujo tai ilgai laukti unsure.gif aisku,negerai speliuoti,bet as su savo patirtim ,jusu vietoje eiciau pas hematologus,labai panasus simptomai,duok dieve kad nepasitvirtintu...limfmazgiai buna padideja ir prie uzdegimu 4u.gif


tai dar tik darys krauja, kazkoki jau dare, bet dabar matyt darys isplesti g.gif islikes siuo metu tik sausas kosulys... bet tas limfmazgis padidejes tai labai negerai skamba.

cia CT scano atsakymas jei angliskai skaitai:
Enlarged hila on chest x-tray. This has confirmed the presence of mediastinal lymphadenopathy including hilar, paratracheal, aortopulmonary and subcarinal nodes.
No intrapulmonary abnormality is seen. The axillary nodes are not enlarged. No intra-abdominal lymphadenopathy is seen around the liver and spleen are not enlarged. No significant abnormality is seen elsewhere.
Urgent rapid access referral to the lung clinic is recommended to determine a cause of the mediastinal lymphadenopathy.
Atsakyti
Fera, o kaip mamai aptiko metastazes dubenyje, jei neskaudėjo?
Atsakyti
QUOTE(shipra @ 2013 01 11, 17:37)
tai dar tik darys krauja, kazkoki jau dare, bet dabar matyt darys isplesti  g.gif islikes siuo metu tik sausas kosulys... bet tas limfmazgis padidejes tai labai negerai skamba.

cia CT scano atsakymas jei angliskai skaitai:
Enlarged hila on chest x-tray. This has confirmed the presence of mediastinal lymphadenopathy including hilar, paratracheal, aortopulmonary and subcarinal nodes.
No intrapulmonary abnormality is seen. The axillary nodes are not enlarged. No intra-abdominal lymphadenopathy is seen around the liver and spleen are not enlarged. No significant abnormality is seen elsewhere.
Urgent rapid access referral to the lung clinic is recommended to determine a cause of the mediastinal lymphadenopathy.

na,esme supratau,kad yra tik padidejes limfmazgiz tarpuplautyje ,tai jus ne LT? bronchoskopija vargu ar ka parodytu,greiciausiai darys biopsija ir tada jau bus aiskiau..
Atsakyti
Laba diena, noreciau pasiteirauti gal kas gydetes onkologine liga uzsienyje? Kiek skaitau lietuvoje maziausiai sanaudu skiriama sios ligos gydymui.
Atsakyti
QUOTE(nida44 @ 2013 01 11, 17:47)
Fera, o kaip mamai aptiko metastazes dubenyje, jei neskaudėjo?


Pas ja yra kaulu retejimas, kaip minejau pries 6 m operuotas kruties vezys ir issimti rankos limfmazgiai, ji kas pusmeti tyresi , na stebejo ja, po tu visu chemoterapiju ir svirtinimu, ar neatsirado kazkokiu kitu zidiniu, gere visa ta laika hormoninius vaistus. Uztat ir pastebejo kazka, kai rengena dare, paskui kompiuterine, dar kaulu sintigrafija. Pati nieko nejaute ir butu nieko nesupratus.
Atsakyti
QUOTE(loriuxas @ 2013 01 12, 16:48)
Laba diena, noreciau pasiteirauti gal kas gydetes onkologine liga uzsienyje? Kiek skaitau lietuvoje maziausiai sanaudu skiriama sios ligos gydymui.


gal kas liečia pagalbines priemones, tai yra vaistai nuo pykinimo ir pan. taip ir yra, bet pvz, tuo metu kai man diagnozavo Hodžkino limfomą, visam pasauly, buvo taikoma tokia pat ar tokios pačios priklausomai nuo stadijos gydymo schemos, pati labai domėjausi ir skaičiau daug ta tema, nieko naujo užsienio gydymo protokolose tada neradau, tikrai buvau gydoma pagal paskutines naujausias tendencijas, po manęs jau sekė dar kitos schemos, draugai gydėsi ir šia dienai aš jau esu 10 metų po diagnozės gyva, tie kuriuos pažinau ir žinau, kaip vis kas ėjosi ir gyvi ir sveiki smile.gif jau nereikia taip nuvertint mūsų gydymo sistemos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Deganti @ 2013 01 12, 19:25)
gal kas liečia pagalbines priemones, tai yra vaistai nuo pykinimo ir pan. taip ir yra, bet pvz, tuo metu kai man diagnozavo Hodžkino limfomą, visam pasauly, buvo taikoma tokia pat ar tokios pačios priklausomai nuo stadijos gydymo schemos, pati labai domėjausi ir skaičiau daug ta tema, nieko naujo užsienio gydymo protokolose tada neradau, tikrai buvau gydoma pagal paskutines naujausias tendencijas, po manęs jau sekė dar kitos schemos, draugai gydėsi ir šia dienai aš jau esu 10 metų po diagnozės gyva, tie kuriuos pažinau ir žinau, kaip vis kas ėjosi ir gyvi ir sveiki smile.gif jau nereikia taip nuvertint mūsų gydymo sistemos  ax.gif

Nenoriu tikrai nuvertinti, draugei rado labai reta onkologine liga, todel dabar per dienas sedziu internete ir skaitau. Tiesiog isskaiciau, jog Lietuvoje vezio gydymui skiria maziausiai lesu is visu ES valstybiu. Idomu gal kas bande gydytis uzsienyje?
Atsakyti
QUOTE(Druida @ 2013 01 11, 11:08)
Mergaitės, ne viena esat visokių rūšių chemijas praėjusios. Aš dar tik raudoną gavau. Po operacijos gausiu jau kitokią. Pasakykit, ar ir nuo kitų plaukai krenta? Reikia jau vėl pasiruošti morališkai, jei ką, nes dabar jau atauginėja  unsure.gif

Sveika,
aš irgi prieš operaciją gavau raudonas, o po - taxotere. Man sakė, jog nuo jų ne tik plaukai, bet ir blakstienos iškris. Va mūsų Mastei taip ir buvo. O man po dviejų nei plaukelis nenukrito (irgi jau buvau beatauginėjanti), o po kitų dviejų praretėjo ir viskas. Taip kad po visų gydymų į darbą nušiaušiau su nuosavais plaukais.
Atsakyti
QUOTE(willow @ 2013 01 14, 07:48)
Sveika,
aš irgi prieš operaciją gavau raudonas, o po - taxotere. Man sakė, jog nuo jų ne tik plaukai, bet ir blakstienos iškris. Va mūsų Mastei taip ir buvo. O man po dviejų nei plaukelis nenukrito (irgi jau buvau beatauginėjanti), o po kitų dviejų praretėjo ir viskas. Taip kad po visų gydymų į darbą nušiaušiau su nuosavais plaukais.

sveika willow 4u.gif senai matyta.kaip einasi darbukas?As tai vis dar ant biuletenio.vasari jau manau leksiu invaliduma tvarkytis,nes jau ilgiau nelaikys,jau prabuvau 10 menesiu.Kaip laikas bega doh.gif norejau paklaust ar tu susitvarkius invaliduma,ir kokia grupe gavai?
Atsakyti
Manduca, kaip tavo mamytei? Ar jau gavo kitą chemijos dozę?
Šiandien mano mamai pasakė, kad ši chemija bus paskutinė. Neturėjau galimybės nuvažiuoti, tai taip ir nesupratau kodėl nutraukia. Ar dėl to, kad daroma pertrauka ar jau su visam? Kažkaip pasidarė neramu sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergelė @ 2013 01 14, 19:50)
Manduca, kaip tavo mamytei? Ar jau gavo kitą chemijos dozę?
Šiandien mano mamai pasakė, kad ši chemija bus paskutinė. Neturėjau galimybės nuvažiuoti, tai taip ir nesupratau kodėl nutraukia. Ar dėl to, kad daroma pertrauka ar jau su visam? Kažkaip pasidarė neramu sad.gif

ne, penktadienį gaus unsure.gif įdomu kaip sureaguos, ko gero naivu tikėtis, kad mažesni skausmai bus verysad.gif ir neramu, kad kraujas po jos labai nusilpsta..
tai gal Jūsų mamai baigėsi kursas g.gif
Atsakyti