Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų Sanatorija''Saulutė''

4u.gif Mes pirma karta vaziavom ir ten pakliuvom mirksiukas.gif !
Atsakyti
QUOTE(juraciukasvvv @ 2012 09 17, 12:39)
sveiki,

taigi mes gyvenam naujam korpuse be jokiu papildomu mokesciu, drauge atvaziavusia kartu su mumis norejo apgyvendinti senam korpuse tai manau gal kas vaziuoja nebepirma karta tas pakliuna i nauja, o kas pirma tai i sena, net nezinau  g.gif , bet mums pavyko prisiprasyt kad visgi ir ja apgyvendintu salia musu, nes man kartais prireikia pagalbos kai vedu mazaji pas logopede  doh.gif .

sanatorija labai isgrazejus, viskas per metus pasikeite, silta, gera  thumbup.gif
dar jei visokie virusai neskraidytu aplink tai visai butu super  thumbup.gif

va va virusai ismuse mano bambinius is koto ir teko isvaziuot pabuvus tik 10dienu verysad.gif tikiuosi Rytis nepasigavo nuo valgykliniu draugeliu nieko unsure.gif
siaip atvaziavus palatos "grozis" tikrai nuliudino ir dar be duso... bet palaipsniui pripratau, tik i dusa nueiti sugebedavau tik vaikus pietu miego sumikdzius, kas man buvo tikrai nepriimtina, nes i dusa norisi nueiti rytais o ne per pietus... doh.gif vienu zodziu jeigu butu dusas, kad ir tose senose palatose, butu pakenciama....
Lovos labai girgzdancios, vaikus abu prikeldavau versdamasi ant sono nakti... doh.gif
proceduru atvaiksciojom labai nedaug tai nuo komentaru susilaikysiu, bet visas pagyras atiduodu gyd. Siauciuliui rolleyes.gif labai malonus ir siltas zmogus ax.gif galesiu ideti palatos nuotrauku kai tik perkelsiu i kompiuteri...
Atsakyti
user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image
cia lubos:
user posted imageuser posted image

gaila nesimato sienu bukles... jos tokios melsvos ir atrodo gerai nuplautos nuo vaikisku piesiniu ant ju......
Atsakyti
QUOTE(Davina @ 2012 09 24, 16:34)
gaila nesimato sienu bukles... jos tokios melsvos ir atrodo gerai nuplautos nuo vaikisku piesiniu ant ju......

Mes gyvenom lygiai tokiame pačiame kambaryje,sutinku,kad jei būtų dušas galima būtų išgyventi unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Davina @ 2012 09 24, 17:34)

gaila nesimato sienu bukles... jos tokios melsvos ir atrodo gerai nuplautos nuo vaikisku piesiniu ant ju......

Na skirtumas didelis,tarp renovuotu ir ne. smile.gif Mums tada labai pasiseke,kad renovuotame gyvenom!
Atsakyti
mes ir panasiame nerenovuotane 2aukste gyvenom., na skersveju tikrai kalidoriuj buna. tad vaika vedant i proceduras reikia neisplikinti. nes viena kart as pradariau duris eit i proceduras o ten padarytas skersvedis. duso kambario durys praviros o ten langas pilnai atlapotas ir dar kaskur langas praviras tai kai dejo skersvejis tai iskart vakare jau sirgom. niekas neziuri vedina kalidorius. del to pasisaugoti reikia. bet siaip mes dziaugemes proceduromis. mum pagerijimas jautesi. o juk vaziuojam i sanatorija del vaiko..ir su sauniom mamytem susipazinau. tik gaila telefonais neapsikeitem:)
ai mum dar buvo tuotetas bendras su kitu kambariu. tai daznai teko prasyt kad atrankintu mum ji. nes pamirsdavo atrakint is po pasinaudojimo:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Audrikė: 29 rugsėjo 2012 - 07:08
sveikos ir as tik treciadieni grizau tai man patiko thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
ir mes antrame aukste gyvenom ,as buvau su mergyte rugyle ir klaudijum drinks_cheers.gif
Atsakyti
As planuoju vaziuoti su dviem vaikais i sia sanatorija. Tai nelabai suprau, ar pasirinkus mokama kambari tualetas su dusu yra ar ne? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Labi @ 2012 10 28, 15:50)
As planuoju vaziuoti su dviem vaikais i sia sanatorija. Tai nelabai suprau, ar pasirinkus mokama kambari tualetas su dusu yra ar ne?  blush2.gif

Kiek žinau ne visuose renovuotuose yra dušas,čia reikia klausti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Labi @ 2012 10 28, 16:50)
As planuoju vaziuoti su dviem vaikais i sia sanatorija. Tai nelabai suprau, ar pasirinkus mokama kambari tualetas su dusu yra ar ne?  blush2.gif

4u.gif Kiek teko matyti,tai mokamuose yra dusas su tualetu,tik virtuvele bendra!
Atsakyti
Ryt reikia apsispresti kur vaziuojam, blaskausi tarp Gintaro ir Saulutes... Gintare esu buvusi, o Saulutej ne, idomu kaip buna su tais kambariais kai mama su dviem vaikais, kokia tikimybe kad gausim 3-ieti kambari?... ax.gif
Atsakyti