Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų Sanatorija''Saulutė''

QUOTE(Labi @ 2012 10 28, 22:39)
Ryt reikia apsispresti kur vaziuojam, blaskausi tarp Gintaro ir Saulutes... Gintare esu buvusi, o Saulutej ne, idomu kaip buna su tais kambariais kai mama su dviem vaikais,    kokia tikimybe kad gausim 3-ieti kambari?...  ax.gif

Aš buvau su dviem vaikais,tai yra triviečiame kambaryje,bet mes gyvenome nerenovuotame 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Labi @ 2012 10 28, 23:39)
Ryt reikia apsispresti kur vaziuojam, blaskausi tarp Gintaro ir Saulutes... Gintare esu buvusi, o Saulutej ne, idomu kaip buna su tais kambariais kai mama su dviem vaikais, kokia tikimybe kad gausim 3-ieti kambari?...  ax.gif

4u.gif Renovuotuose kambariuose kiek maciau,mamytes su 2 vaikuciais guldydavo i kambari kur 4 lovos,tai 1 laisva budavo mirksiukas.gif !Jos vienos su vaikuciais ten gyveno.
Atsakyti
Kaip man paaiskino i nauja skyriu neguldo su plauciu ligom vaiku, nes tas skyrius labiau skirtas su veziu kovojantiems ir hemofilija sergantiems, tai jei toks vaikutis atvaziuotu jie vengia plautininku tam skyriui del virusu pavojaus is plautininku.... Mane su dviem bambiniais gulde senam skyriui, i trivieti kambari kurio nuotraukas jau ikeliau anksciau 4u.gif
Atsakyti
sveikos mamytes,mes sergam plaucių uzdegimu,mums sake pasirinkti sanatoriją ,patarkit kur geriau vaziuoti ar i abromiskes ar saulute,nes gintare buvome o cia dar ne karto,mums 2,2metai,nenoretume papulti kur baisios salygos kad vaikiukas vel neatkristų
Atsakyti
QUOTE(lina13 @ 2012 11 06, 23:09)
sveikos mamytes,mes sergam plaucių uzdegimu,mums sake pasirinkti sanatoriją ,patarkit kur geriau vaziuoti ar i abromiskes ar saulute,nes gintare buvome o cia dar ne karto,mums 2,2metai,nenoretume papulti kur baisios salygos kad vaikiukas vel neatkristų

dar gal itraukit utenos reabilitacijos ligonine i sarasa mirksiukas.gif sake ten nauja ir grazu smile.gif as rinkciausi tarp utenos ir elektrenu situo metu laiku mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lina13 @ 2012 11 07, 01:09)
sveikos mamytes,mes sergam plaucių uzdegimu,mums sake pasirinkti sanatoriją ,patarkit kur geriau vaziuoti ar i abromiskes ar saulute,nes gintare buvome o cia dar ne karto,mums 2,2metai,nenoretume papulti kur baisios salygos kad vaikiukas vel neatkristų



QUOTE(Davina @ 2012 11 07, 09:22)
dar gal itraukit utenos reabilitacijos ligonine i sarasa  mirksiukas.gif sake ten nauja ir grazu smile.gif as rinkciausi tarp utenos ir elektrenu situo metu laiku  mirksiukas.gif

Aš rinkčiausi šiuo metu Abromiškes,ten mažesnė sanatorija ir nėra tokių skersvėjų bent jau kaip saulutej doh.gif Abromiškės atskira tema,bet aš buvau joje du kartus,visai nieko- tik tiek,kad jie neturi druskų kambarių,bet duoda kvėpuoti per inhaliatorių druskos garus ir mes ten buvom vasarą o kitą kartą rudenį,tai visai gerai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Svajone*: 07 lapkričio 2012 - 08:29
gal galite patarti, kur geriausia vaziuoti su tokiomis problemomis - vienos galunes parazlyzius. vaikas vaiksto, taciau turi vidutine negalia, is paziuros kaip ir sveikas, bet stipriai reabilitacijos reikia tai kojytei. taip pat neurologine liga turim...
Atsakyti
ir dar klausimukas. jei vaziuoji su antru vaiku (sveiku) galima ji veztis? kokia kaina 3-metukei butu? ir kaip papulti geresni kambari, tik mums trims?
Atsakyti
QUOTE(Skorpe @ 2012 11 08, 11:57)
ir dar klausimukas. jei vaziuoji su antru vaiku (sveiku) galima ji veztis? kokia kaina 3-metukei butu? ir kaip papulti geresni kambari, tik mums trims?

kineziterapija saulutej man pasirode prastoka, bet gal pas kazkokia tingine papuoliau kuri labiau grozejosi savo atvaizdu veidrodyje nei uzsieme su vaikais... masaziste irgi buvo tokia tik glostanti o nemasazuojanti.... blush2.gif doh.gif
pries vaziuojant skambinkit i ta sanatorija kuria pasirinksit ir klauskit ju kiek kainuos, saulutej mokami kambariai yra po 10 ir po 20litu, gintare palangoj 10litu su dusu ir teliku( o kiek reiktu primoketi dar ir uz papildoma vaika be kelialapio nezinau, o maistas apie 10litu dienai kainuos) . Kitur nezinau, nes tik sitos dvi sanatorijos priima su f83.... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Davina @ 2012 11 07, 08:22)
dar gal itraukit utenos reabilitacijos ligonine i sarasa  mirksiukas.gif sake ten nauja ir grazu smile.gif as rinkciausi tarp utenos ir elektrenu situo metu laiku  mirksiukas.gif

o aciū reikes pasiskambinti kokios ten procedūros ir t.t. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(*Svajone* @ 2012 11 07, 08:29)
Aš rinkčiausi šiuo metu Abromiškes,ten mažesnė sanatorija ir nėra tokių skersvėjų bent jau kaip saulutej  doh.gif Abromiškės atskira tema,bet aš buvau joje du kartus,visai nieko- tik tiek,kad jie neturi druskų kambarių,bet duoda kvėpuoti per inhaliatorių druskos garus ir mes ten buvom vasarą o kitą kartą rudenį,tai visai gerai  smile.gif

na as skambinau ir likau patenkinta kaip apibūdino,greiciausiai ten ir vaziuosim 4u.gif
Atsakyti
su kvepavimo ligomis Druskų kambarys yra pagrindas, per inhaliatorių kvėpuot tikrai ne tas pats, be to druskų kambarys tinka ir sanariams ir imuninei sistemai, bei odai.

Dėl neurologinių problemų siūlyčiau tik Saulutę, ypatingai rudenį (nes būna ne daug vaikų). Ten dirba patys geriausi neurologai, ypatingai daktaras Tertelis, kuris turi daug žinių ir didelę patirtį, ypač dirbant su vaikais sergančiais VCP. Kineziterapija, ergoterapija sauluteje super thumbup.gif
o ir miestas dabar labai gražus, yra ką pasižiūrėti..
Papildyta:
Sanatorijoje galima atsivežti ir papildomų vaikų, 3-7 metų kaina 10 Lt, nuo 7 metų 30 LT

mokamas kambarys 20 LT, bet juose tv lyg nėra.. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(~zibuokle~ @ 2012 11 12, 13:27)
su kvepavimo ligomis Druskų kambarys yra pagrindas, per inhaliatorių kvėpuot tikrai ne tas pats, be to druskų kambarys tinka ir sanariams ir imuninei sistemai, bei odai.

Dėl neurologinių problemų siūlyčiau tik Saulutę, ypatingai rudenį (nes būna ne daug vaikų). Ten dirba patys geriausi neurologai, ypatingai daktaras Tertelis, kuris turi daug žinių ir didelę patirtį, ypač dirbant su vaikais sergančiais VCP.  Kineziterapija, ergoterapija sauluteje super  thumbup.gif
o ir miestas dabar labai gražus, yra ką pasižiūrėti..
Papildyta:
Sanatorijoje galima atsivežti ir papildomų vaikų, 3-7 metų kaina 10 Lt, nuo 7 metų 30 LT

mokamas kambarys 20 LT, bet juose tv lyg nėra..  schmoll.gif

O kuo skiriasi mokamas nuo nemokamo? Cia mokami tie kur naujame korpuse?
Atsakyti