Įkraunama...
Įkraunama...

Nauja priėmimo į darželius tvarka

ar yra mamyciu, kuriu vaikutis gimes 2009 metais? kokiose amziaus grupese Jums rodo, kad laukia Jusu vaikutis?
Atsakyti
Mano vaikai 2010 ir 2012 gimimo abu rodo 2-3 amžiaus grupėje. Kai užegistravau vyresnysis laukė eilėje 3-4 amžiaus grupėje, bet po poros dienų "perėjo" į 2-3 amžiaus grupę. Tys metai jam bus tik balandžio mėnesį.
Atsakyti
QUOTE(Norvide @ 2012 12 28, 11:31)
Kai užegistravau vyresnysis laukė eilėje 3-4 amžiaus grupėje, 


Mano didelis 2009. Pries savaite jam dar tik 3 suejo, o rodo, kad laukia 4-5 metu grupese... Rasiau jau i savivaldybe, prisisikambinti nepavyko, tai galvoju ar cia tik man, ar daugeliui tokia klaida isivelusi.

O Jums tai jei abu rodo 2-3 metu, tai manau yra galimybe, kad i viena grupe papuls:)
Atsakyti
QUOTE(Norvide @ 2012 12 28, 12:31)
Mano vaikai 2010 ir 2012 gimimo abu rodo 2-3 amžiaus grupėje. Kai užegistravau vyresnysis laukė eilėje 3-4 amžiaus grupėje, bet po poros dienų "perėjo" į 2-3 amžiaus grupę. Tys metai jam bus tik balandžio mėnesį.


o 2012 metu vaika kada ir kur registravot?
Atsakyti
QUOTE(june-july @ 2012 12 28, 11:55)

O Jums tai jei abu rodo 2-3 metu, tai manau yra galimybe, kad i viena grupe papuls:)


Ech, kaip būtų smagu jei abu vienoje grupėje būtų. Bet didesnė tikimybė, kad abu nepapuls,nes eilėje 94 ir 97 doh.gif .
Beje kai registravau žiūėjau ir tuos darželius kur yra laisvų vietų , bet kaip suprantu jos tik dėl grožio, nes kai užregistravau toli gražu buvom jau ne pirmi, nors iki šiol tuose darželiuose dar rodo laisvas vietas doh.gif laisvos vietos


Papildyta:
QUOTE(Nasturcija @ 2012 12 28, 12:09)
o 2012 metu vaika kada ir kur registravot?


Registravau 2012 12 17. Galvojau nebus per anksti laukti eilėje. mirksiukas.gif
Registravau į man patogiausius darželius. Tik vienas iš jų (Obelėlė lazdynuose) turi grupes nuo 1,5 metų. Bet vaiką rodo eilėje ir kur gupės tik nuo dviejų metų. Ir neatrodo, kad būtų dėl amžiaus grūdamas į eilės galą, nes nuo brolio atsilieka tik 3-4 vietomis.
Atsakyti
Mano mažasis buvo vieną dieną permestas į grupes 3-7 ir 3-4 metų, prieš tai rodė 1,5-3m. Kitą dieną vėl buvo grupėse 1,5-3m.
Šiandein buvau savivaldybėje, nes emeilu jokio atsako. Norėjau patikslinti ar rodo pirmumą, kad vyresnėlis lanko darželį. Pasirodo yra, eilėse daug netikslumų, dar keisis. Įdomi situacija gegužę buvo tame daržely 17, dabar 138-as, vis krenta. Kitam daržely 15-as, kaip ir realiau, užrašytas nuo gimimo.
Parašė kompiuteristams, sakė po kiek laiko keisis duomenys.
Manyčiau realesnė situacija bus matyti pavasarį.
Atsakyti
sveikos, gal kas susiduret, jeigu keiti darzeli tai irgi reikia laukti pavasario, kol bus sutvarkytos eiles? baisesnes betvarkes turbut ir buti negali...
Atsakyti
ir as kalbejau vakar savivaldybej. Vaikuciui pries savaite suejo 3, o rodo, kad laukiame grupese nuo 4. Sake, turetu sutvarkyti, dabar ir taip darbais apversti, tai lauksiu sausio kaip bus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo june-july: 29 gruodžio 2012 - 11:43
kiek suprantu, dabartines eiles sudarytos atsizvelgiant tik i deklaruota gyvenama vieta? pirmenybes dar niekas neziuri? nes mano dukryte stovi viename darzelyje 36, kitame 38. Nors pirmaji kuri irasiau darzeli brolis lanko, tai jai turetu buti pirmenybe jame.
Atsakyti
gal kas zinot kur cia registruojasi tie gyventojai su vaikais, kurie gyvena ne Vilniausmieste (o rajone) , bet nori lankyti vilniaus miesto darzelius. (kazkur girdejau, kad yra kazkoks adresas, kur galima registruotis - jei nesi niekur prisiregistraves);
aciu
Atsakyti
QUOTE(astulka1 @ 2012 12 30, 11:14)
gal kas zinot kur cia registruojasi tie gyventojai su vaikais, kurie gyvena ne Vilniausmieste (o rajone) , bet nori lankyti vilniaus miesto darzelius. (kazkur girdejau, kad yra kazkoks adresas, kur galima registruotis - jei nesi niekur prisiregistraves);
aciu

Čia turbūt apie Gedimino pr. vilnius.lt, galima ir per čia epaslaugos .
Atsakyti
man rodos gali toj pacioj sistemoj registruotis, tik jei nebusi gyvenamos vietos vilniuj registravus, tau nebus siokios tokios pirmenybes ir mokesi tik brangiau
Atsakyti