Įkraunama...
Įkraunama...

Nauja priėmimo į darželius tvarka

Nezinau ar apie tai kalbejotes, bet as savivaldybes jauciuosi isdurta. Visur skelbesi, kad prasymus i darzelius priims tik nuo sausio 2 d. 8 val. ryto. Gruodzio pradzioje dar ziurejau ju puslapi ir taip buvo parasyta. Sausio 1 diena atsisedau prie kompo viska susiziureti kas ten kaip, kad sekancia diena 8 val. jau issiusciau prasyma ir isijungus nusterau, kad tame paciame puslapyje vietoj sausio 2 dienos, data pakeista i gruodzio 17 diena 8 val. Aisku staigiai uzpildziau prasyma ir eileje esu virs 100 vietoje. Akivaizdu, kad pasitiketi negalima, reikejo kas diena tikrinti ju puslapi, o druk jie paankstins... nu zodziu...
Atsakyti
QUOTE(Migdolė* @ 2013 01 08, 18:36)
Ar pas visus laukiancius eileje 2013m., prisijungus savivaldybes psl. raso: Lanko nuo: 2013 09 01 ?

nera pas mus tokio uzraso.. pas mus raso:
laukia grupeje: nuo 1.5 iki 3 metu
vieta eileje: 9
Is viso laukianciu: 105
Atsakyti
QUOTE(Tommika @ 2013 01 08, 19:37)
nera pas mus tokio uzraso..
toje lenteleje uzeikite ant vaikucio vardo pavardes - atsiras kitokia lentele
Atsakyti
QUOTE(june-july @ 2013 01 08, 19:41)
toje lenteleje uzeikite ant vaikucio vardo pavardes - atsiras kitokia lentele

ooo.. dar reikia zinot, kad ten ieit galima doh.gif
tada ir pas mus raso, kad "lanko nuo 2013-09-01"


o ten reikia kazka patvirtinti..? kad duomenys teisingi ar ne..?
siaip telefonas nebe tas ivestas.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tommika @ 2013 01 08, 19:37)
nera pas mus tokio uzraso.. pas mus raso:
laukia grupeje: nuo 1.5 iki 3 metu
vieta eileje: 9
Is viso laukianciu: 105

pas mane bendram darzeliu sarase irgi raso, kad laukia grupeje..o paspaudus ant konkretaus darzelio, tada jau raso, kad lanko nuo 2013m.
Atsakyti
joo... linksma kaip matau su eilemis...
Atsakyti
QUOTE(Tommika @ 2013 01 08, 19:45)
o ten reikia kazka patvirtinti..? kad duomenys teisingi ar ne..?
siaip telefonas nebe tas ivestas..
jau anksciau rasiau: vienam vaikuciui buvau paspaudusi eilute TEISINGI, auksciau lenteleje eiluteje ties "registracijos nr" atsirado numeriukas. 2o vaikucio nebuvo eilutes nei TEISINGI nei NETEISINGI, o dabar ziuriu yra, taciau paspaudus TEISINGI, niekas nepasikeicia ir registracijos nr. neatsiranda. Tad neaisku ar veikia sios eilutes.

telefono tel nr. galite pasikeisti prisijungus MANO MENIU->MANO DUOMENYS
Atsakyti
QUOTE(june-july @ 2013 01 08, 20:13)
jau anksciau rasiau: vienam vaikuciui buvau paspaudusi eilute TEISINGI, auksciau lenteleje eiluteje ties "registracijos nr" atsirado numeriukas. 2o vaikucio nebuvo eilutes nei TEISINGI nei NETEISINGI, o dabar ziuriu yra, taciau paspaudus TEISINGI, niekas nepasikeicia ir registracijos nr. neatsiranda. Tad neaisku ar veikia sios eilutes.

telefono tel nr. galite pasikeisti prisijungus MANO MENIU->MANO DUOMENYS

dekui 4u.gif
telefono nr net nebuvo ten, kur "Mano duomenys".. o paciam prasyme jau kai ieini, tai yra.. nu dzin..
bet paspaudziau, kad "teisingi", tai jokio registracijos nr irgi neparase..
Atsakyti
QUOTE(Julija_15 @ 2013 01 08, 18:00)
tai tik parodo ant kiek neatsakingai vyksta miesto vystymas. Pastato nauju namu (ypatingai daug Pilaitej, Siaures miestelyje, Pasilaiciai su visu Perkunkiemiu) ir nei vieno naujo darzo. O kadangi dauguma naujakuriu jaunos seimos - taip ir gaunasi, kad beprotiskos eiles. Nors Zuokas kazka minejo, kad rugseji bus nauju darzeliu Zirmunuose ir Perkunkiemy, nors tiek paguodos jaunoms seimoms. Pilaitej jei neklystu pries pora metu darzelis buvo atidarytas. Bet kiek zinau, problemos neissprende sad.gif
O pas mus Justiniskese jei neklystu 8 darzeliai, nauju namu praktiskai nera, tad ir santykinai jaunu seimu dalis nera didele, todel ir eiles adekvacios.

Perkunkiemi toli grazu nekvepia jokiu darzeliu doh.gif

QUOTE(raimonda.b @ 2013 01 08, 19:33)
Nezinau ar apie tai kalbejotes, bet as savivaldybes jauciuosi isdurta. Visur skelbesi, kad prasymus i darzelius priims tik nuo sausio 2 d. 8 val. ryto. Gruodzio pradzioje dar ziurejau ju puslapi ir taip buvo parasyta. Sausio 1 diena atsisedau prie kompo viska susiziureti kas ten kaip, kad sekancia diena 8 val. jau issiusciau prasyma ir isijungus nusterau, kad tame paciame puslapyje vietoj sausio 2 dienos, data pakeista i gruodzio 17 diena 8 val. Aisku staigiai uzpildziau prasyma ir eileje esu virs 100 vietoje. Akivaizdu, kad pasitiketi negalima, reikejo kas diena tikrinti ju puslapi, o druk jie paankstins... nu zodziu...

As irgi taip issiduriau doh.gif taigi 2011 m pildyti popierinis variantas nustojo galiot, pateikus elektronini, ir rasiau ir skambinau jiems, jokios info, paskubejau ir issiduriau doh.gif Dabar nurimau, bus kaip bus, tik abidna labai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(KRIAUKLELE @ 2013 01 08, 20:27)
Perkunkiemi toli grazu nekvepia jokiu darzeliu doh.gif
As irgi taip issiduriau doh.gif taigi 2011 m pildyti popierinis variantas nustojo galiot, pateikus elektronini, ir rasiau ir skambinau jiems, jokios info, paskubejau ir issiduriau doh.gif Dabar nurimau, bus kaip bus, tik abidna labai doh.gif


Jau rasiau, kad kai buvau savivaldybej, girdejau, kaip zmonems, kurie paskubejo uzpildyti elektronini prasyma leido rasyti prasyma del eletroninio prasymo panaikinimo. Tai jus bandykit vaziuoti i savivaldybe irgi prasyti.
Atsakyti
Niu va ir broliene parase, kad Justiniskiu darzelyje jie 20 is 94, tai jie is kart po gimimo popierini parase, jokiu pranasumu neturi, o ir darzelyje 2 lopselio grupes. Tai gal viskas nera taip jau baisu, kaip atrodo is pradziu.
Atsakyti
QUOTE(mamulyte252 @ 2013 01 08, 20:31)
Jau rasiau, kad kai buvau savivaldybej, girdejau, kaip zmonems, kurie paskubejo uzpildyti elektronini prasyma leido rasyti prasyma del eletroninio prasymo panaikinimo. Tai jus bandykit vaziuoti i savivaldybe irgi prasyti.

Reiks bandyt. Dar reik issiaiskint kazin kiek lopseliniu grupiu formuos. Nes praeitais metais buvo musu darze 3 lopselines.
Atsakyti