Įkraunama...
Įkraunama...

Nauja priėmimo į darželius tvarka

Manu labai daug kas issudurem... As i 2 darzus buvau registravus 2010m vasara,kad lankyt nuo 2012. Kai nepatekom nei i viena, rugpjuti pildziau i papildomas vietas, ir anos 2 metus lauktos eiles pasinaikino, tai yra i tuos darzus mus nustume i pati eiles gala...Butume pateke siemet nuo 3 m. rugseji i viena is tu darzeliu manau, o dabar ten 80 eilej:))))))))) juokas pro asaras
Atsakyti
QUOTE(missg @ 2013 01 08, 21:39)
Manu labai daug kas issudurem... As i 2 darzus buvau registravus 2010m vasara,kad lankyt nuo 2012. Kai nepatekom nei i viena, rugpjuti pildziau i papildomas vietas, ir anos 2 metus lauktos eiles pasinaikino, tai yra i tuos darzus mus nustume i pati eiles gala...Butume pateke siemet nuo 3 m. rugseji i viena is tu darzeliu manau, o dabar ten 80 eilej:))))))))) juokas pro asaras

Ziauru verysad.gif . 2012 metu vasara daug kas taip issidure, nes tikrai nebuvo aiski tvarka.
Atsakyti
QUOTE(Julija_15 @ 2013 01 08, 20:41)
Niu va ir broliene parase, kad Justiniskiu darzelyje jie 20 is 94, tai jie is kart po gimimo popierini parase, jokiu pranasumu neturi, o ir darzelyje 2 lopselio grupes. Tai gal viskas nera taip jau baisu, kaip atrodo is pradziu.

jums ir jusu brolienei tiesiog pasiseke 4u.gif mano dukryte nuo keliu menesiu buvo uzregistruota, pirmenybiu neturim,ir va nepatekom. aisku turbut priklauso dar ir kuris darzelis,ne visuose manau tokios eiles,bet situacija ziauri visur,vienur maziau,kitur daugiau,ypac tiems,kurie augina viena vaika ir absoliuciai neturi jokiu privilegiju
Atsakyti
Sveikos,

Na vakar ir aš susiparinau nerealiai paskambinus į savivaldybę.... Gruodžio 20, kadangi mūsų nebuvo sąrašuose, nors buvom užsirašę, nuvažiavau į savivaldybę. Ten mus atrado eilėje 83 numeriu(kai užsirašinėjome darželyje, buvom Nr. 2)???. Tada sakau, o kaip mūsų prioritetai, nes niekur nefiguruoja, kad šeimoj 3 vaikai, kad brolis su sese jau lanko tą patį darželyį, kuris mums priklauso pagal gyvenamą vietą. Tai tada tas vyras, kuris ten viską tvarkė, viską užsirašė, sakė sakė viską pataisys ir užgarantavo, kad su tiek prioritetų tikrai pakilsime į priekį. Na nurimau, po kelių dienų pasižiūrėjau, niekas nepasikeitę, na nurašiau viską šventėm, kad dar nepataisė ir pan. Vakar vėl pasižiūriu, brolis su sese kaip ir atsiradę, mažoji irgi jau yra sistemoj, bet tuo pačiu numeriu 83 iš 254. blink.gif Pasiskambinau, klausiu o tai kaip prioritetai, kodėl nepajudėjom, tai jis man "o kas jums sakė, kad pajudėsit, pasakykit man pavardę", į kalbas nesileido. Atseit prioritetai galioja tik tada, jei yra klausimas tuo pačiu metu paduotų prašymų, kuris pirmesnis. Šiaip tik į prašymo padavimo datą atsižvelgia. NU gerai, sakau, o kaip tada gaunasi, kad darželyje buvom Nr. 2, o čia jau Nr. 83, tai tipo dabar prasiplėtė priklausančių darželių teritorijos. Jei anksčiau Pilaitukui priklausė tarkim pusę Pilaitės, tai dabar priklauso visa, ir visi anksčiau paduoti prašymai, kad ir be prioritetų sulindo prieš mus. Nu susiparinau, buvau jau beveik rami dėl tų darželių, ką dabar daryt reikės, į jokį kitą net prašymo nesu padavus... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Ice*tea @ 2013 01 09, 08:56)
Sveikos,

Na vakar ir aš susiparinau nerealiai paskambinus į savivaldybę.... Gruodžio 20, kadangi mūsų nebuvo sąrašuose, nors buvom užsirašę, nuvažiavau į savivaldybę. Ten mus atrado eilėje 83 numeriu(kai užsirašinėjome darželyje, buvom Nr. 2)???. Tada sakau, o kaip mūsų prioritetai, nes niekur nefiguruoja, kad šeimoj 3 vaikai, kad brolis su sese jau lanko tą patį darželyį, kuris mums priklauso pagal gyvenamą vietą. Tai tada tas vyras, kuris ten viską tvarkė, viską užsirašė, sakė sakė viską pataisys ir užgarantavo, kad su tiek prioritetų tikrai pakilsime  į priekį. Na nurimau, po kelių dienų pasižiūrėjau, niekas nepasikeitę, na nurašiau viską šventėm, kad dar nepataisė ir pan. Vakar vėl pasižiūriu, brolis su sese kaip ir atsiradę, mažoji irgi jau yra sistemoj, bet tuo pačiu numeriu 83 iš 254.  blink.gif  Pasiskambinau, klausiu o tai kaip prioritetai, kodėl nepajudėjom, tai jis man "o kas jums sakė, kad pajudėsit, pasakykit man pavardę", į kalbas nesileido. Atseit prioritetai galioja tik tada, jei yra klausimas tuo pačiu metu paduotų prašymų, kuris pirmesnis. Šiaip tik į prašymo padavimo datą atsižvelgia. NU gerai, sakau, o kaip tada gaunasi, kad darželyje buvom Nr. 2, o čia jau Nr. 83, tai tipo dabar prasiplėtė priklausančių darželių teritorijos. Jei anksčiau Pilaitukui priklausė tarkim pusę Pilaitės, tai dabar priklauso visa, ir visi anksčiau paduoti prašymai, kad ir be prioritetų sulindo prieš mus. Nu susiparinau, buvau jau beveik rami dėl tų darželių, ką dabar daryt reikės, į jokį kitą net prašymo nesu padavus...  verysad.gif



Tikrai jis jums pasake nesamone. Jei turit prioritetu, tai ir turi jums juos taikyt. Reikia vaziuot i vieta ir aiskintis. As jau 4 karta vaziuosiu, nes vis ne iki galo viska padaro. ir vietoj man sake, kad taikomi prioritetai.
Be to, paskaitykit Priemimo i darzeli aprasa, busit gudresne smile.gif
http://www.vilnius.l...;DocId=30211362
Atsakyti
QUOTE(mamulyte252 @ 2013 01 09, 09:32)


Ačiū 4u.gif Reikės važiuot, kitaip matau, kad nieko nebus...
Atsakyti
QUOTE(mamulyte252 @ 2013 01 09, 09:32)
Tikrai jis jums pasake nesamone. Jei turit prioritetu, tai ir turi jums juos taikyt. Reikia vaziuot i vieta ir aiskintis. As jau 4 karta vaziuosiu, nes vis ne iki galo viska padaro. ir vietoj man sake, kad taikomi prioritetai.
Be to, paskaitykit Priemimo i darzeli aprasa, busit gudresne smile.gif
http://www.vilnius.l...;DocId=30211362

Is apraso:
"10. Eilės sudaromos atsižvelgiant į prašymo pateikimo datą ir pirmumo teisę suteikiančias priežastis."
O kaip suprast si sakini? jeigu yra ankstesne data kurio nors vaiko be pirmumo teisiu, ir tarkim mano vaikas turintis 3 pirmumo teises, bet prasymo data tarkim paduota siek tiek veliau, tai pagal ideja turetu ta vaika persokti ir pakilti auksciau?
Atsakyti
QUOTE(june-july @ 2013 01 08, 21:23)

  o koks jusu vaikucio amzius?



dabar 2 m 3 men, lankytu nuo 3 metuku
Atsakyti
QUOTE(KRIAUKLELE @ 2013 01 09, 09:56)
Is apraso:
"10. Eilės sudaromos atsižvelgiant į prašymo pateikimo datą ir pirmumo teisę suteikiančias priežastis."
O kaip suprast si sakini? jeigu yra ankstesne data kurio nors vaiko be pirmumo teisiu, ir tarkim mano vaikas turintis 3 pirmumo teises, bet prasymo data tarkim paduota siek tiek veliau, tai pagal ideja turetu ta vaika persokti ir pakilti auksciau?



Taip, teisingai.
Atsakyti
QUOTE(mamulyte252 @ 2013 01 09, 10:09)
Taip, teisingai.

Aciu.
Tai butinai eisim aiskintis, nefaina kai esam isdurti del ju nenormalios sistemos doh.gif
Atsakyti
O aš vakar vakare į paštą gavau el. laišką apie priėmimą į darželį, na tą, kur siunčia, kai sukuri prašymą naują "Informuojame, kad Jūs sėkmingai užsisakėte Vilniaus miesto savivaldybės elektroninę paslaugą Vaikų priėmimas į Vilniaus miesto savivaldybės ikimokyklinio ugdymo įstaigos ikimokyklinio ar priešmokyklinio ugdymo grupę".... Vos nenugriuvau, galvojau, kažkas prašymą už mane iš naujo sukūrė doh.gif doh.gif doh.gif . Bet vilnius.lt puslapyje viskas po senovei, tai kokio velnio tas laiškas atėjo...
Atsakyti
QUOTE(Pusiausvyra @ 2013 01 09, 10:06)
dabar 2 m 3 men, lankytu nuo 3 metuku

pasitikslinkite savivaldybeje, i kokio amziaus grupe jus tiksliai pretenduosite? jei nuo 3ju metu, tai supraskite, kad si grupe 2012 rudeni buvo suformuota kaip 2-3, su visa pilna vaiku sudetimi, 2013 rudeniui ji tampa nuo 3, ir jus i ja pretenduotumete tik atsiradus laisvoms vietoms. Nebent darzelis formuotu nauja tokia grupe, bet dazniausiai formuoja tik lopselinuku.

Cia Jusu gasdinti nenoriu, taciau mano didelis, gimes gruodzio men ir 2012 metu rudeniui butent tokia situacija buvo. Buvom 6, galvojau pateksim tikrai, o po to issaiskino savivaldybeje, kad mes pretenduojame tik i laisvas jau suformuotos grupes vietas:( Nors jam gruodi 3 suejo, rudeniui dar buvo 2,8, galvojau pretenduojam i 2-3 grupe, taciau irgi issaiskino, kad jei einamaisiais sueina amzius, tai turi buti i tokia grupe ikeltas, t.y. nuo 3ju.

Tikrai patariu nulekti i savivaldybe ir issiaiskinti viska, kad rudeni neliktumete uz borto..
Papildyta:
QUOTE(vipa @ 2013 01 09, 11:11)
O aš vakar vakare į paštą gavau el. laišką apie priėmimą į darželį, na tą, kur siunčia, kai sukuri prašymą naują "Informuojame, kad Jūs sėkmingai užsisakėte Vilniaus miesto savivaldybės elektroninę paslaugą Vaikų priėmimas į Vilniaus miesto savivaldybės ikimokyklinio ugdymo įstaigos ikimokyklinio ar priešmokyklinio ugdymo grupę"....
as toki gavau tuo metu, kai lenteleje uzejus ant vaiko, ir pavaziavus apacioje pasapudziau Suvesti duomenys TEISINGI, ar jus tokiu veiksmu vakar neatlikote?

Papildyta:
QUOTE(Ice*tea @ 2013 01 09, 08:56)
Tai tada tas vyras, kuris ten viską tvarkė,
manau, kalbate apie informatika arba kazkoki kita vyra.. jei informatika, tai jis labiau apie techninius nusimano, todel gal ir pats is to nuolatinio srauto jau nebezino ka kalbeti. Man iki siol visais isskilusiais klausimais labiausiai padedavo tos dvi merginos prei langeliu, jos zino visas tvarkas, ir teisingiausiai atsakytu Jums i visus klausimus.
Be to, lenteleje, kurioje matote savo vaikucio eiles, uzeikite ant jo vardo, ir atsiradusioje naujoje lenteleje matysite, ar suvesti Jusu prioritetai:)

PS MAMOS, matau, kad jau 15 psl pasiekem, kaip visada tuos uzdarys sita tema, gal kuri mokate sukurti NAUJA tema tuo paciu pavadinimu, kad galetume toliau diskutuoti:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo june-july: 09 sausio 2013 - 11:21