Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

bigsmile.gif bigsmile.gif karsta.gif KLAUNAS NEREALUS clap_1.gif

cukrines geles wub.gif wub.gif wub.gif noreciau ir as taip ismokti, bet siuo metu kursai man perbrangus, tai sakiau reiks vyrui sakyt, kad esant progai dovana butu man, kursai blush2.gif wub.gif

merginos, norejau paklausti, ar imanoma slapia beze perplakti? nezinau ka ne taip padariau, regis kol plakiau viskas ejosi lyg ir gerai, isplakiau. paskui pastovejo dybenyje koki gera pusvalandi kol pradejau puosti torta ir beze pasidare kaip putesiai, tokia koreta g.gif ka as ne taip padariau?
Atsakyti
vajezau,Keila,kooooks gelyciu grozis wub.gif thumbup.gif .As savo vestuviu torto puokste laikau sekcijoj,laabai matomoj vietoj biggrin.gif .Dar karteli aciu uz ta grozi 4u.gif
Papildyta:
vajezau,Keila,kooooks gelyciu grozis wub.gif thumbup.gif .As savo vestuviu torto puokste laikau sekcijoj,laabai matomoj vietoj biggrin.gif .Dar karteli aciu uz ta grozi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kr1stute @ 2012 09 25, 19:11)
vajezau,Keila,kooooks gelyciu grozis wub.gif thumbup.gif  .As savo vestuviu torto puokste laikau sekcijoj,laabai matomoj vietoj biggrin.gif .Dar karteli aciu uz ta grozi 4u.gif
Papildyta:
vajezau,Keila,kooooks gelyciu grozis wub.gif thumbup.gif  .As savo vestuviu torto puokste laikau sekcijoj,laabai matomoj vietoj biggrin.gif .Dar karteli aciu uz ta grozi 4u.gif

Kad tik macytu biggrin.gif
Atsakyti
doh.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(kr1stute @ 2012 09 25, 19:39)

kaip as cia taip du kartus ta pati parasiau blush2.gif
Atsakyti
Jau koks klounas gražus wub.gif
O čia pora mano ax.gif
Jogurtinis su persikų gabaliukais, šlapia beze, pastiliažas. Vyro mamai.
user posted image
O čia trijų žmonių gimtadieniams vienas tortas. Erikiuxxx bananinis. Labai skanus buvo. Visiems patiko.
user posted image
Atsakyti
Labai patiko kažkada įdėtas Mingailiux tortas, norėjau jį nukopijuoti:geda2:
user posted image
Ir dariau padangą, bet pritrūkau kantrybės jį dailinant, juoda spalva pastilažo nesigavo(spalvą dėjau į brinkinamą želatiną), pilka tamsiai gavosi. Ir ant torto realiai krakmolo nesimato, o ant foto matosi...
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dianaaa1215: 26 rugsėjo 2012 - 08:09
Dažnai skaitinėju temutę ir žaviuosi jūsų darbais.
Tad šiandien radus pasiūlymą, nutariau įdėt nuorodą, gal kam pravers:
http://www.zizu.lt/d...mp;city=Vilnius
Atsakyti
ausrap, dėkui, aš kaip tik ieškojau kur raides nusipirkti nebrangiai, nes puošiu tik sau, ne pardavimams, tai kadien tortų nekepu, nesinori ir labai investuoti. Tik kaži ar gražiai raidės išsiims iš tų formelių g.gif ir šeip ar jis kokybiškas tas rinkinukas. Aišku nereikia kad būtų amžinas, bet ir kad nelūžtų po poros kartų panaudojimo doh.gif Turėjau čia tokį vieną seniai jau pirktą, tai visiškas ššššš... Jei kas turit parašykit atsiliepimą, tik gal į až. nes turbūt čia nelabai galima temoje smile.gif
Atsakyti
Kiek ižiūriu, tai tam rinkiny raidės įspaudžiamos, ne išimamos. g.gif
Atsakyti
As turiu sita ri nkini, siunciau per ebay, mokejau tiek pat. Ten raideles ir skaiciai yra ispaudziami I mase, del to kai dariau torta bokala, teko gerokai pavargti. Jei kas dar neaisku apie ta rinkini tai klauskit
Atsakyti
Sveikos,
Eina sau, širdis apsalo puokštes pamačius, žiaur gražu thumbup.gif

O klounas bigsmile.gif fantastika thumbup.gif

ir kitų torta gražūs, bet šitie labiausiai įstrigo

Štai mano rusiškas, matot kaip ant viršaus nusidažo verysad.gif nesigauna man taip gražiai, nors per pusę kaip adrijai

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jumakavec: 26 rugsėjo 2012 - 11:46
Sakykite, merginos, ant virsaus mases dazyti rekia su kokia kempinele? Kazkokia spes ar belekokia is maxsimkos nusipirkti?
Atsakyti