Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(erikiuxxx @ 2012 09 26, 09:20)

Sveikute, Aciu uz ivertinima mano tortuku aciuks.gif manau jej kiekviena mamyte sedetu taip ilgai ir krapstytusi kaip as doh.gif  tai pas visus butu toks pats rezultatas biggrin.gif o puosiu jos apie 10-20h, net geda kam pasakyti, ir darau tai naktimis, kad vaikai netrugdytu mirksiukas.gif Tai zemai lenkiu galva pries visas puosejeles, kurios sugeba tokius grazius sedevrus daryti wub.gif nes man tai vien vargas jos puosti, bet jauciu malonuma ir patinka,
O kas del darymo pastilazo (dar kitokio ir nesu bandziusi) tai zinokyte, pirmieji 10-15 tortu darant jis buvo fainiausias, o dabar man nesiseka, ir nesuprantu kame kampas unsure.gif butinai reikia maskoti trukumus, iplisimus, o apie apacia nekalbu, visada kur nors pasigarbanos, gerai kai vaikiski tortai, tai trukumus galima paslepti.
Ir dar, mano pirmas darytas tortukas buvo praeita vasara, 31 liepos, tai tik 14 menesiu atgal mirksiukas.gif

Saunuole Tu reisakia pasiekimai dar didesni pas Tave 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2012 09 26, 16:20)

Ir dar, mano pirmas darytas tortukas buvo praeita vasara, 31 liepos, tai tik 14 menesiu atgal mirksiukas.gif


tobulėjimas tiesiog stulbinantis thumbup.gif

Atsakyti
smile.gif+2012 09 26, 10:40-->
QUOTE(Bridz smile.gif @ 2012 09 26, 10:40)
Man vis nedasunta  doh.gif , kaip reikia taip lygiai padent torta

Praktika,o jei taip,tai sutepta torta apipjaukita,nors ir po 1cm.virsus zinoma turi buti lygiu biskvitu,tada aptepat sviestiniu ar kitokiu kremu torta plonai pora kartu ir tepant matysit,kada jis lygus,kada ne.Pirma aptepima apsaldau,tada antra karta tepu ir galima is karto dengti mase.

Visu tortai NUOSTABUS 4u.gif
Atsakyti
zuikuti , labai labai dailūs ragučiai - kasytės wub.gif biggrin.gif
nu antras tai prajuokino nerealiai , superinis darbukas visai nevulgarus biggrin.gif , net supavydėjau tai nuotakai lotuliukas.gif thumbup.gif

jumakavec ant balto pastilažo esu dažius ir aš tai nekas ir man gavos , reiktų gal ir pačią masę kažkiek nudažyt , tada manau vaizdas tikrai geresnis gautus , o pati mintis ir pats torto surėdymas tai dailūs wub.gif , ateity tikrai viskas geriau seksis smile.gif , nesinervuok 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linette: 26 rugsėjo 2012 - 17:54
QUOTE(*Keila* @ 2012 09 25, 10:00)
Aciu mergaites wub.gif
Cia kursu rezultatai. neina nupasakoti kaip jas daryti, reikia matyti.

Na as tik paklausiau is ko kutukai ir su kokia formele lapukus darei? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dome @ 2012 09 26, 18:57)
Na as tik paklausiau is ko kutukai ir su kokia formele lapukus darei?  mirksiukas.gif

Kutukai is siulu, formele aguonu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2012 09 26, 17:03)
AS daziau vandeni kuriame paskui brinkinau zelatina, bet spalva gavosi nepilnai juoda, tokia tamsia tamsiai pilka[/size]

o kiek dejai dazu nu aisku +/- ? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(melynas dangus @ 2012 09 26, 16:03)
Va daugiau foto to rinkinio:


Kaip praktiskai naudojami tos ormentines detales? jos irgi tik isispaudžia į masę?




smile.gif+2012 09 26, 16:58-->
QUOTE(Bridz smile.gif @ 2012 09 26, 16:58)
Isispaudzia I mase, bet neissiema tos raides, na nepasidaro taip kaip cia mamaos ant tortu lipina (eoltas maciau buvo uzrasas, as cia kaip pvz pasakau ji), tie ornamentai


Ačiukas, labai padėjot apsispręsti, tik deja nepirksiu, nes mažai naudos su tom įspaudžiamom doh.gif
Atsakyti
QUOTE(linette @ 2012 09 26, 18:50)
zuikuti , labai labai dailūs ragučiai - kasytės  wub.gif  biggrin.gif
nu antras tai prajuokino nerealiai , superinis darbukas visai nevulgarus  biggrin.gif , net supavydėjau tai nuotakai  lotuliukas.gif  thumbup.gif

aciu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jumakavec @ 2012 09 26, 13:21)
Štai mano rusiškas, matot kaip ant viršaus nusidažo verysad.gif nesigauna man taip gražiai, nors per pusę kaip adrijai

nu vsio.. sovietinės propagandos paveiksliukas.. administracinis teisės pažeidimas cool.gif
bet jėgovas wub.gif
smile.gif+2012 09 26, 16:58-->
QUOTE(Bridz smile.gif @ 2012 09 26, 16:58)
Isispaudzia I mase, bet neissiema tos raides, na nepasidaro taip kaip cia mamaos ant tortu lipina (eoltas maciau buvo uzrasas, as cia kaip pvz pasakau ji), tie ornamentai irgi  doh.gif , galiu ideti foto cia.

Tam, kad išsiimtų raidės, tai turi būti bent dvi sienelės. čia gi po vieną sienelę, kuri tik įrėžia. Manau, kad labai nieko vertas daiktas, nes negi po vieną raidę spaudysi? Nu spaudysi.. bet tada nesigaus vienam lygyje, raidės šokinės žodyje.. nebent tas raides būtų galima surinkti į žodį, suverti ant kokio virbalo, ir spausti kaip žodį.. tai kiek tada reik raidžių turėt..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naitas: 26 rugsėjo 2012 - 21:24
Man atrodo tam rinkiny yra kazkokia ala lentele, kur susideda tos raides i viena eilute. Ir visu raidziu po 2 rinkiny yra. Kazkiek zodziu iseitu surankioti smile.gif
Mane tai tik zoles antgalis domina.. ale neverta, geriau pasiiesksiu antgaliu rinkinuko g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo melynas dangus: 26 rugsėjo 2012 - 21:42
Rafaelo
http://www.part.lt/i...f6476cb4991.JPG
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nora25: 26 rugsėjo 2012 - 22:12