Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

Man vis nedasunta doh.gif , kaip reikia taip lygiai padent torta
Atsakyti
nesuprantu kodel aš vis perplaku šlapia baze, pirmus kartus kiek dariau taordo tai neįmanoma, o danbar kad ir šiandien plaku plaku skysta. nestovi, beveik stovi ir jau stovi laiko forma bigsmile.gif sakau gal gana nuimu nuo garu (įdedu į puoda ir dedu bliudeli kurio kraštai atsiremia į puoda ir laikosi, bet vendens nesiekia dugnas, taip ir pirmus kartus dariau ) nuėmus iškart dažų įdėjau ir tik maišyt ir žiuriu jau granuliu yra sad.gif doh.gif tada kaip visada kažkiek kavandenys....
kas blogai bandyt plakt neant puodo, išvis be garu? gal tai blogai ...
Atsakyti
QUOTE(Dianaaa1215 @ 2012 09 26, 09:06)


superiniai thumbup.gif

mano vienas varskinis su persikais2100gr
user posted image
o turtingo kavos 2kg ikelsiu tik nuoroda ax.gif
http://public.fotki....5-turtinga.html
Atsakyti
Sveikos,
vis paskaitinėju šią temą, pasižiūriu kokius Jūs čia šedevrus kuriate wub.gif pati sūnaus gimtadieniui bandžiau tortuką papuošti iš pastilažo lipdytomis mašinytėmis, tačiau nelabai man sekėsi... blush2.gif
Dabar paskaitinėjusi supratau kad dauguma pastilažą dažote dėdamos dažus į brinkstančią želatiną (aš bandžiau maišyti gelinius Wilton firmos dažus į jau išminkytą pastilažą, tai man vietoje raudonos gavosi rausva). O jei reikia daugiau spalvų, kaip tada? Atskirai kiekvieną spalvą minkote ar ant viršaus dažote?
Atsakyti
smile.gif+2012 09 26, 13:01-->
QUOTE(Bridz smile.gif @ 2012 09 26, 13:01)
As turiu sita ri nkini, siunciau per ebay, mokejau tiek pat. Ten raideles ir skaiciai yra ispaudziami I mase, del to kai dariau torta bokala, teko gerokai pavargti. Jei kas dar neaisku apie ta rinkini tai klauskit

Kaip į masę? Tai jų atskirai išimti negalima? Na kai tiesiog išspaudi raidę ir tada prisilipinį kurioje nori vietoje prie torto. Ir kas ten dar gero ir naudingo, nes nuotraukos ten toookios mažytės, kad neįžiūriu visai. Ten lyg ornamentams kažkokiems yra daryti kažkas?
Atsakyti
Va daugiau foto to rinkinio:
[attachmentid=224781]
[attachmentid=224782]
cia labai gerai matosi, kad raides tik įssispaudžia į masę, o ne išsiima:
[attachmentid=224783]

Kaip praktiskai naudojami tos ormentines detales? jos irgi tik isispaudžia į masę?
Atsakyti
QUOTE(Daimara @ 2012 09 26, 12:18)
Dabar paskaitinėjusi supratau kad dauguma pastilažą dažote dėdamos dažus į  brinkstančią želatiną (aš bandžiau maišyti gelinius Wilton firmos dažus į jau išminkytą pastilažą, tai man vietoje raudonos gavosi rausva). O jei reikia daugiau spalvų, kaip tada? Atskirai kiekvieną spalvą minkote ar ant viršaus dažote?

Ne visada. Kai kurios spalvos nusidažo ir įminkytos į masę. Pvz: mėlyna, žalia, geltona. O vat juodos ir raudonos niekaip neina išgaut ryškios. Ir dedant į želatiną gaunasi rožinė o ne raudona.
Jei reikia daugiau dažu, dažus dedi ne i želatina, o į masę. Pasidarai balta, o po to atsignybi kiek tau reikia ir įsiminkai. Arba dažyti ant viršaus
Atsakyti
man su americolor kuo puikiausiai raudonas pastilazas gavosi, tiesiog eigoj iminkant g.gif raudona dariau du kartus, abu kartus gavus ryski tikra raudona blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(sugarbabe @ 2012 09 26, 15:34)
man su americolor kuo puikiausiai raudonas pastilazas gavosi, tiesiog eigoj iminkant g.gif raudona dariau du kartus, abu kartus gavus ryski tikra raudona blush2.gif

o tai kiek dejot? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(melynas dangus @ 2012 09 26, 15:03)
Va daugiau foto to rinkinio:
[attachmentid=224781]
[attachmentid=224782]
cia labai gerai matosi, kad raides tik ?ssispaud?ia ? mas?, o ne i?siima:
[attachmentid=224783]

Kaip praktiskai naudojami tos ormentines detales? jos irgi tik isispaud?ia ? mas??

Isispaudzia I mase, bet neissiema tos raides, na nepasidaro taip kaip cia mamaos ant tortu lipina (eoltas maciau buvo uzrasas, as cia kaip pvz pasakau ji), tie ornamentai irgi doh.gif , galiu ideti foto cia.
Atsakyti
SVEIKOS KEPEJELES 4u.gif ACIU dar karta uz pagyras mano ratui biggrin.gif aciuks.gif

Labai truksta laiko ka nors rayti, tai tik greit perziurejau paskutinius puslapiukus, tortai nuostabus visu, bet labiausiai isimine :
KEILOS --- fantastiskos geles, labai labai super wub.gif
Bossi --- tortukas, kaip menininko, tiek daug detaliu, spalvu, grazi dovana mergytei thumbup.gif wub.gif
Kausriukas, --- mazyles gimtadienio tortas NEREALIAI NUOSTABUS thumbup.gif , o mergytes grozis wub.gif wub.gif wub.gif sveikinimai mazajai 4u.gif (toki planavau daryti, kaskur foto turiu issisaugojusi) biggrin.gif
pasta222 --- visi wub.gif


QUOTE(ausrap @ 2012 09 26, 08:11)
Tad šiandien radus pasiūlymą, nutariau įdėt nuorodą, gal kam pravers:
http://www.zizu.lt/d...mp;city=Vilnius

Si rinkinuka maciau pirkti praeita savaite gariunuose, tai kainavo TIK 25 LT


QUOTE(ramune.v @ 2012 09 24, 17:51)
Mergaites, kurios dare padangas kazi kaip geriau atrodytu ir maziau dazu susinaudotu: g.gif
1. dazyt ant baltos mases kempine.
2. dazyt pilant i zelatina.
3. pirma nudazyt iminkant i mase ir po to ant virsaus dar.
naudosiu gelinius americolor ir dengimo pastilaza.

AS daziau vandeni kuriame paskui brinkinau zelatina, bet spalva gavosi nepilnai juoda, tokia tamsia tamsiai pilka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikiuxxx: 26 rugsėjo 2012 - 16:07

QUOTE(sypseneleee @ 2012 09 24, 20:43)
Labukas merginos,ilindusi  cia ir ziuredama  jusu grozius  vis dar tenka ziureti isiziojus i jusu nerelius darbus...Ilgai laika nieko nedariau ir taip buvau atitrukusi nuo jusu temutes,net geda paciai...Labai dideli nerealu pasikeitima matau erikiuxxx tortuose,kadangi mes panasiai vienu momentu jei neklystu buvom abi pradejusios cia lysti ir daryti tortukus (as pries 2,5 metu) tai tavo darbeliai nerealus padanga tai jau isviso super ,bet ir visi kiti..
 
Po ilgo laiko tarpo si savaitgali dariau torciuka @Adrijos@ meduti ir su @Adrijos@ pastiliazu,kiek anksciau dariau  vis gaudavosi nu si karta man buvo visai nesamone...Bet jei atvirai turbut kai dariau pati pirma karta gavosi geriausiai o kuo toliau tuo blogiau.... Gerai kad nors zmogus gaves torta buvo labai jau patenkinti ...Bet arteja dar keletas tortu reikes daryti jau dabar sedziu ir mintyse  doh.gif  bijau vel nesiseks pastiliazas

Sveikute, Aciu uz ivertinima mano tortuku aciuks.gif manau jej kiekviena mamyte sedetu taip ilgai ir krapstytusi kaip as doh.gif tai pas visus butu toks pats rezultatas biggrin.gif o puosiu jos apie 10-20h, net geda kam pasakyti, ir darau tai naktimis, kad vaikai netrugdytu mirksiukas.gif Tai zemai lenkiu galva pries visas puosejeles, kurios sugeba tokius grazius sedevrus daryti wub.gif nes man tai vien vargas jos puosti, bet jauciu malonuma ir patinka,
O kas del darymo pastilazo (dar kitokio ir nesu bandziusi) tai zinokyte, pirmieji 10-15 tortu darant jis buvo fainiausias, o dabar man nesiseka, ir nesuprantu kame kampas unsure.gif butinai reikia maskoti trukumus, iplisimus, o apie apacia nekalbu, visada kur nors pasigarbanos, gerai kai vaikiski tortai, tai trukumus galima paslepti.
Ir dar, mano pirmas darytas tortukas buvo praeita vasara, 31 liepos, tai tik 14 menesiu atgal mirksiukas.gif
Atsakyti