Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(ramune.v @ 2012 09 26, 14:58)
o tai kiek dejot?  blush2.gif

2 didelius lasus, kaip 1arbatini sauksta, bet gal per ddaug dejau, nes mase pirmiaau buvo gera, o po pusvalandzio bande trupeti, tai dejai 1arb.saukstuka trakagan, nezinau ar jis ka padeda sio atveju, bet nezinojau ka daryti, tai iminkiau i mase biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2012 09 26, 23:48)
2 didelius lasus, kaip 1arbatini sauksta, bet gal per ddaug dejau, nes mase pirmiaau buvo gera, o po pusvalandzio bande trupeti, tai dejai 1arb.saukstuka trakagan, nezinau ar jis ka padeda sio atveju, bet nezinojau ka daryti, tai iminkiau i mase biggrin.gif

Kas tas trakagan? man zaliai paaiskinkit blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*Keila* @ 2012 09 26, 18:37)
Kutukai is siulu, formele aguonu 4u.gif

Aciu 4u.gif tie siulai man laaabai graziai atrodo smile.gif
Atsakyti
Labas rytas kepėjėlės 4u.gif

Man labai reikia Jūsų patarimo dėl torto vieneto formos, jeigu formos spec. neturiu.. Gal iš savo patirties galit pasakyt kaip geriau tą vienetą išformuoti, ar apipjauti iškeptą biskvitą pagal trafaretą, ar sudėlioti iš kelių gabalų? O kaip paskui tą tortą sutepti, kad jis neišvažiuotų į šonus.. nes aš visus apvalius tortukus sutepu formoje unsure.gif Labai lauksiu 4u.gif
Atsakyti
aš vienetukui visada išsikepu stačiakampio formos biskvita....turiu keleta skirtingu dydziu formas,tada ta biskvita formoj sutepu ir paliekus susistovėti...o jau iš susistovejusio torto išpjaustau norima forma...pvz vienetukui praktiškai atliekų nelieka,nes vienoj vietoj nupjauni,kitus galima dadėti ir taip išformuoti.....
dar galit keptis tiesiog tam tikros formos biskvitus nusipiesę ant kepimo popieriaus...po viena plona biskvituka...ir po to žiurint koks pertepimas galima sutepinėti ir be formos,nors aš visada esu linkus prie pirmo varianto...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kirbe: 27 rugsėjo 2012 - 08:37
QUOTE(griode @ 2012 09 27, 09:14)
Kas tas  trakagan? man zaliai paaiskinkit blush2.gif

tragakano guma - natūralus maistinis priedas, naudojamas cukraus masės elastingumui pagerinti. Dar labai daug kur naudojamas. Bet mes kalbam apie tortus. Turi gan savotišką kvapą, yra pilkšvos spalvos. ir brangokas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2012 09 27, 08:38)
tragakano guma - natūralus maistinis priedas, naudojamas cukraus masės elastingumui pagerinti.


kažkaip nesugebu per paiešką tokios surasti.. ax.gif Ar LT irgi ja prekiauja?

Ir dar norėjau paklausti, ar Vilniuje yra kokia nors ne internetinė parduotuvė, kurioje galima būtų įsigyti tortų dekoravimui skirtų reikmenų? Ar šitoj temoj neleistina tokios įvardint?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 27 rugsėjo 2012 - 09:11
http://www_cake-deco...o...t&Itemid=74
Atsakyti
ačiū labai 4u.gif Nemokėjau ieškot, vadinasi smile.gif
Atsakyti
as perku cilis parduotuvej, bet ten brangiau nei atsisiust is ebejaus.
Atsakyti
Dėkui, Lota 4u.gif
Atsakyti
Mergaites, HELP. Kaip išpjaustyti tortą ying yang principu?
va ką turėjau omeny
http://www.flickr.co...kes/3411950590/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ruciukas: 27 rugsėjo 2012 - 09:37