Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šaunios pradinukės. 31 tema

O tada kokias pratybas naudojat su pirmokais dirbdamos pagal "Vieversį"? g.gif
___________________________________________________________________

Pradžioje buvau prikopijavus ps. iš senųjų muzikos pratybų, kur yra paveikslėliai ir reikia skiemenuoti, taip ruošiamės skiemens ilgumo/trumpumo pajautimui, vėliau ritmavimui. Pratybas pakeitė ritmo kortelių naudojimas, piešimo lapai, o kai jau rašyti geriau sekėsi, tai į natų sąsiuvinuką rašėm nateles ( ketvirtines, aštuntines) , kurdavom 4 taktų muzikinį sakinį , pagal nurodytą metrą. Pamokoje naudojau mokyklinę lentą smile.gif , kur rašydavau įv. pratimus, kada takte trūksta natų, o vaikams reikia įrašyti trūkstamas natą .Tai užimdavo daug laiko, kol aptardavom galimus variantus, kol suskaičiuodavom ....kita veikla ir solfedžiavimas, ir dainavimas, ir grojimas dūdele, bandymas pritarti kūno kalba ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(vaiste @ 2012 09 08, 19:15)


Noriu paklausti, gal kuri nors dirbat prailgintoj grupėj (su patentu)? Kiek kainuoja grupė? Imat mokestį už valandą ar už mėnesį?



pas mane mokykloje valandinis mokestis - 1,70 Lt. O mano dukros mokykloje: iki 3val. - 5 Lt, iki 18 val. - 12 Lt.
Šiaip Vilniuje buvo išleistas savivaldybės įsakymas ir mokestis visur padarytas vienodas 1,70 Lt už valandą. kodėl to įsakymo nesilaikoma - nežinau...
QUOTE(lutute1 @ 2012 09 09, 14:16)
Dar norėčiau prašyti trumpalaikių ir ilgalaikių planų 1 klasei Skaičiaus šalies, dailės ir kūno kultūros blush2.gif

aš turiu ilgalaikius, bet jie rašyti prieš tris metus, todėl nežinau ar tiks, jei taip, galėsiu atsiųsti.
Atsakyti
QUOTE(GEG @ 2012 09 09, 20:29)
aš turiu ilgalaikius, bet jie rašyti prieš tris metus, todėl nežinau ar tiks, jei taip, galėsiu atsiųsti.

Ačiū už gerus norus. Jau parsisiunčiau iš visagalio interneto visus trūkstamus planus. Dabar laukia integracija doh.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2012 09 09, 17:06)
Sveikutės 4u.gif
Norėjau pasiteirauti, kas dirbat su "Vieversio" knygom, ar nėra pirkt 1 kl. pratybų? Jei taip, kuo tada naudojatės? g.gif

aš jų visai nepasigedau, veiklos užteko ir be natų sąsiuvinio, ir be pratybų, pasiruošdavau tai, ką siūlė mokytojo knygoje


Merginos, gal kas turit nuskenuotas 2 klasės Vieversio ir Tišku Tašku knygas ? Turim tik 1 vadovėlį, tai galėčiau per multimedia jiems rodyti
Atsakyti
QUOTE(daivajazz @ 2012 09 09, 19:19)
Ačiū už pasitikėjimą, stengsiuos tikrai būti pilnateise nare ir dalintis kuo galiu ir ką turiu

Džiaugiuosi ir spaudžiu dešinę drinks_cheers.gif
Atsakyti
Ankstėliau kalbėjom apie skrybėles, žadėjau atsiųsti. Bet jos jau yra jūsų pašte
smilga 99apie skrybėles. Pabandykit, kas dar nebandė. Vaikams patinka, tik reikia laiko. Jei kam iškils klausimų ką daryt, rašykit, paaiškinsiu.
Atsakyti
QUOTE(daivajazz @ 2012 09 09, 20:03)
Ankstėliau kalbėjom apie skrybėles, žadėjau atsiųsti. Bet jos jau yra jūsų pašte
smilga 99apie skrybėles. Pabandykit, kas dar nebandė. Vaikams patinka, tik reikia laiko. Jei kam iškils klausimų ką daryt, rašykit, paaiškinsiu.

Sveikinam sveikinam sveikinam - atsirakino durys į lobių skrynelę 4u.gif 4u.gif 4u.gif


Ką tik grįžome iš pajūrio. Oras nuostabus, bangos thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Poilsis super sunglasses2.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2012 09 09, 19:17)

Labai gera mintis tongue.gif thumbup.gif GRAŽU
Atsakyti
QUOTE(b.s @ 2012 09 09, 22:13)
Sveikinam sveikinam sveikinam - atsirakino durys į lobių skrynelę  4u.gif  4u.gif  4u.gif


Ačiū, dabar lobiuose kuitinėjuosi lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos ax.gif
Zuzanėle, aš pirmus metus dirbsiu su Vieversiuku. Dabar žadėjau tik vadovėliu naudotis ir mokytojų knygos patarimais, iki naujų metų susipirkti dūdeles ir natų sąsiuvinukus. Žiūrėsim kaip bus. O Frezijos13 - kokia veikla muzikos pamokoje thumbup.gif thumbup.gif Lygis kaip muzikos mokykloje drinks_cheers.gif
DaivaJazz, kaip naudoti tas skrybėles blush2.gif ? Mačiau jau smilgos jas atsiųstas, bet taip ir neįkirtau tos sistemos doh.gif
Dabar dar sėdžiu prie dienyno, po to prie pamokų ruošos. O kur dar veiklos planas, teminiai planai doh.gif - naktis bemiegė. Dar vaikų gimtadienių stendas nepadarytas. Vis keliu ir keliu į priekį doh.gif . Atrodo dirbu ir dirbu - netinginiauju, bet nesimato darbų galo schmoll.gif
Man davė vieno būrelio valandą. Po to pavaduotoja pridėjo pusantros už technologijų diegimą mokykloje. Čia iš tų valandų, kurias ministerija mokytojams leido pridėti už neatlygintiną darbą mokyklai. Tiksliai nežinau dar kaip jis formuluojamas. Tad dabar viliuosi, kad kaip pirmokei atlyginimo sumažėjimas nebus stipriai jaučiamas ax.gif
Papildyta:
DaivaJazz, nepasiklysk besikutinėdama lobiuose mirksiukas.gif Sėkmės ten benaršant drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(rutagra @ 2012 09 09, 22:44)

DaivaJazz, kaip naudoti tas skrybėles blush2.gif ? Mačiau jau smilgos jas atsiųstas, bet taip ir neįkirtau tos sistemos  doh.gif

DaivaJazz, nepasiklysk besikutinėdama lobiuose  mirksiukas.gif  Sėkmės ten benaršant  drinks_cheers.gif


drinks_cheers.gif pasiklysti laaabai realu doh.gif

Dabar apie skrybėles. Parašysiu kaip aš darau. Grupės pristato kokį nors darbą. Viena grupė eina pristatyti, kitos pasidalina skrybėles. Aš visų nenaudoju, kiek grupių klausosi, tiek skrybėlių ir imam, po pristatymo likusios grupės trumpai pasitaria ir kapitonas pristato grupės nuomonę - jei buvo emocijos, tai ir kalba, kokios emocijos buvo, jei kas teigiamo, tai tik gerus dalykus, jei kas buvo blogai, tai stengiasi prisikabinti, kas negerai. Reikia akcentuoti, kad kalbėtų tik tai, kas nurodyta tai skrybėlei, o ne bendrai. Tada eina pristatyti kita grupė, skrybėlės pasisuka ratu. Ir t.t.
Maniškiam patinka, bet pavyko ne iš karto. Reikėjo laiko, kol suprato, ko iš jų noriu.
Atsakyti
QUOTE(daivajazz @ 2012 09 09, 23:53)
drinks_cheers.gif pasiklysti laaabai realu doh.gif

Dabar apie skrybėles. Parašysiu kaip aš darau. Grupės pristato kokį nors darbą. Viena grupė eina pristatyti, kitos pasidalina skrybėles. Aš visų nenaudoju, kiek grupių klausosi, tiek skrybėlių ir imam, po pristatymo likusios grupės trumpai pasitaria ir kapitonas pristato grupės nuomonę - jei buvo emocijos, tai ir kalba, kokios emocijos buvo, jei kas teigiamo, tai tik gerus dalykus, jei kas buvo blogai, tai stengiasi prisikabinti, kas negerai. Reikia akcentuoti, kad kalbėtų tik tai, kas nurodyta tai skrybėlei, o ne bendrai. Tada eina pristatyti kita grupė, skrybėlės pasisuka ratu. Ir t.t.
Maniškiam patinka, bet pavyko ne iš karto. Reikėjo laiko, kol suprato, ko iš jų noriu.


Jau aiškeja biggrin.gif , bet, matyt, perkaitusioms galvelėms reikia atvėsti, paliksiu spalio mėnesiui tolesnį gilinimąsi ax.gif
Visoms, kurios dar neina miegoti drinks_cheers.gif
Atsakyti