Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šaunios pradinukės. 31 tema

QUOTE(Jaša @ 2012 09 10, 16:31)
As ir tokiu pageidauju.  Kas turit ideju šokio pamokai?  Nes man si pamoka tai feee. Labai noretusi pamilti sia pamoka ir vaikam idomiau butu

Va cia http://www.lmds.lt/l...ertuars/53.html galie parsisiusti keleta sokiu . Si nuoroda kazkada buvo ideta. O gal jau turite blush2.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites,

Ačiū už naujus jaukius namelius 4u.gif Klausykit, mergytes, gal kas turit pupos 1kl. mokytojos knyga? Buciau labai dekinga smile.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
Šiandien darbe su savo pirmokėliais jaučiausi kaip dirbčiau su antrokais. Viską suprato, puikiai rašė ir dirbo pamokoje thumbup.gif
Mano vienas mokinukas į mokyklą eina kaip į šventę. Šiandien atėjo pasipuošę peteliške wub.gif Mama sako, kad jis pats taip sugalvojo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2012 09 10, 19:16)
Sveikutės 4u.gif
Šiandien darbe su savo pirmokėliais jaučiausi kaip dirbčiau su antrokais. Viską suprato, puikiai rašė ir dirbo pamokoje thumbup.gif
Mano vienas mokinukas į mokyklą eina kaip į šventę. Šiandien atėjo pasipuošę peteliške wub.gif Mama sako, kad jis pats taip sugalvojo smile.gif


Kaip saunu. Mano pirmokiukai drausmingi, noriai dirba, bet po 3 klases, tai mna tokie jie dar maziukai. Plius man tai pirmiejo pirmokai gyvenime, tai sunkoka.... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(elimak7 @ 2012 09 10, 16:41)
Va cia  http://www.lmds.lt/l...ertuars/53.html  galie parsisiusti keleta sokiu . Si nuoroda kazkada buvo ideta. O gal jau turite blush2.gif

aciu aciu aciu, gal dar kas ka pasiulys , ziurek ir isgyvensiu biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(zuzanele @ 2012 09 10, 18:16)
Sveikutės 4u.gif
Šiandien darbe su savo pirmokėliais jaučiausi kaip dirbčiau su antrokais. Viską suprato, puikiai rašė ir dirbo pamokoje thumbup.gif


O kad man taip su treciokais. doh.gif
Atsakyti
O man jau skauda gerklę verysad.gif ... Lyg ir nestaugiau labai, bet, matyt, užteko pertaukų koridoriuose doh.gif ... Kuo greitai gydytis? Ryt neprakalbėsiu, nes jau dabar seilių neprariju doh.gif
Atsakyti
QUOTE(smilga1972 @ 2012 09 10, 18:43)
O man jau skauda gerklę  verysad.gif ... Lyg ir nestaugiau labai, bet, matyt, užteko pertaukų koridoriuose  doh.gif ... Kuo greitai gydytis? Ryt neprakalbėsiu, nes jau dabar seilių neprariju  doh.gif



Geriausias vaistas - karštas vynas. Išbandyta. Padeda. Sėkmės gydantis.
Papildyta:
QUOTE(lamur @ 2012 09 10, 18:11)
Sveikos mergaites,

  Ačiū už naujus jaukius namelius 4u.gif Klausykit, mergytes, gal kas turit pupos 1kl. mokytojos knyga? Buciau labai dekinga  smile.gif



Atrodo, kad buvo pašte. Jei nerasi, galėsiu persiųsti į asmeninį paštą.
Atsakyti
QUOTE(Iruciukass @ 2012 09 10, 18:49)
Geriausias vaistas - karštas vynas. Išbandyta. Padeda. Sėkmės gydantis.

Turiu tik desertinio ax.gif . Šaltas netiks lotuliukas.gif ?
Atsakyti
QUOTE(smilga1972 @ 2012 09 10, 19:50)
Turiu tik desertinio  ax.gif . Šaltas netiks  lotuliukas.gif ?

Tik nepadaugink lotuliukas.gif bo rytoj ne tik gerkle neveiks lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurute @ 2012 09 07, 21:18)
labas vakaras

Visą savaitę nebuvo kada ner SM paskaityt. Lėtapėdė pasidariu, nieko nespėju.
Vaikai tai geri, bet pamokom ruoštis, sąsiuvinius taisyt... Dar tvarkaraščio koregavimas. Šiandien jau atidaviau patvirtinimui ir viską galiu kraut giliai į stalčių. Iki pavasario.
Aš tai po šios savaitė į pensiją noriu doh.gif . Tik niekas neleidžia. Reik savaitgalį į mišką važiuot... arba prie jūros...  g.gif energijos pasisemt.
Ar čia vaikai kitokie ateina, ar mes jau labiau senstam. Pernai tokiu laiku tiek pesimizmo nebuvo...  blush2.gif
Aš tai pirmą lietuvių kalbos pamoką dariau raidelių rašymo prisiminimą, pagal Ritytės paruoštą pps. Nuostabus dalykas thumbup.gif .
Ir aš išsisaugojau  drinks_cheers.gif
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif


Noriu į pensiją doh.gif Kodėl mūsų neleidžia anksčiau? Pasenau, nukvakau. Vaikai sako, kad jiems irgi neįdomu mokykloj. Net nežinau ką sugalvojus įdomiau. Rodos ir veiklas kaitalioju.

Kiek jums iš viso tarifikuota valandų? Šiandien pasižiūrėjau man 28,94 val.
Merginos, patarkit kaip kovoti su mušimusi doh.gif Nu dar neturėjau tokių. Sakai, kad baikit, o jie net negirdi kol priėjusi neišskiri. doh.gif Žinokit viskas.
Dar noriu paklausti, o kaip su TAMO pildymu. Kur yra grafa "tema" ką jūs ten rašot? Ar tik temą? Ar ir sutrumpintą pamokos uždavinį? Tas pats ir su grafa "klasės darbas"? Kiek kartų jūs rašot įvertinimus vaikams. Tamsus man miškas TAMO.

Dėl SMART. Tai aš atnaujinimus atsisiunčiau, bet man vis išmeta lentelę, kad licenzijai liko 28 d. Kažką panašaus. unsure.gif
Atsakyti
[color=yellow]
QUOTE(smilga1972 @ 2012 09 10, 18:50)
Turiu tik desertinio  ax.gif . Šaltas netiks  lotuliukas.gif ?



Išbandžiau tik su karštu. Tikrai padeda. O šaltas nemanau, kad gali duot efektą.
Dar galima pakaitint keptuvėje druską. Gerai įkaitint. Supilti į skarelę ir apsirišti kaklą. Atsargiai - nenusideginti. Irgi geras vaistas skaudančiai gerklei.
Bet vynas man buvo efektyvesnis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iruciukass: 10 rugsėjo 2012 - 18:41
QUOTE(Iruciukass @ 2012 09 10, 19:40)
[color=yellow]
Išbandžiau tik su karštu. Tikrai padeda. O šaltas nemanau, kad gali duot efektą.
Dar galima pakaitint keptuvėje druską. Gerai įkaitint. Supilti į skarelę ir apsirišti kaklą. Atsargiai - nenusideginti. Irgi geras vaistas skaudančiai gerklei.
Bet vynas man buvo efektyvesnis.

Ačiū 4u.gif , gal nuo šalto susilaikysiu lotuliukas.gif
Atsakyti