Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šaunios pradinukės. 31 tema

QUOTE(rutagra @ 2012 09 09, 20:44)
Man davė vieno būrelio valandą. Po to pavaduotoja pridėjo pusantros už technologijų diegimą mokykloje. Čia iš tų valandų, kurias ministerija mokytojams leido pridėti už neatlygintiną darbą mokyklai. Tiksliai nežinau dar kaip jis formuluojamas. Tad dabar  viliuosi, kad kaip pirmokei atlyginimo sumažėjimas nebus stipriai jaučiamas  ax.gif
Papildyta:
DaivaJazz, nepasiklysk besikutinėdama lobiuose  mirksiukas.gif  Sėkmės ten benaršant  drinks_cheers.gif

papildomo jau seniai negaunam, o dar dabar ir už kitus darbus paėmė doh.gif vienu žodžiu, kol kas nieko negavom
DaivaJazz, sveikinimai tau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo editaite: 09 rugsėjo 2012 - 20:59
QUOTE(studija @ 2012 09 09, 22:58)
Jau aiškeja biggrin.gif , bet, matyt, perkaitusioms galvelėms reikia atvėsti, paliksiu spalio mėnesiui tolesnį gilinimąsi ax.gif
Visoms, kurios dar neina miegoti drinks_cheers.gif

Reikia vieną kartą bandomąjį pasidaryt ir tada paaiškėja. Aš irgi kol nepabandžiau neįsikirtau iki galo. Pirmas kartas toks buvo ne visai toks, o paskui įsivažiavom.
Papildyta:
QUOTE(editaite @ 2012 09 09, 22:59)

DaivaJazz, sveikinimai tau smile.gif

Ačiukas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(editaite @ 2012 09 09, 21:00)

Merginos, gal kas turit nuskenuotas 2 klasės Vieversio ir Tišku Tašku knygas ? Turim tik 1 vadovėlį, tai galėčiau per multimedia jiems rodyti


Vieversio mokytojo knyga 2 klasei yra antrame pašte mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš truputį ne į temą ax.gif
Pamačiau pasiūlymą ir užsisvajojau. Man Nida visada buvo kažkas tokio ax.gif

http://grupinis.lt/v...e-jelita-nidoje
geros darbo savaitės. Nepamirškit, kad po penkių darbo dienų bus vėl savaitgalis thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daivajazz: 09 rugsėjo 2012 - 21:33
Sveikutės, pleputės
Tikrai priplepėjot smile.gif . Ačiū mūsų darbštuolei pelytei22 už naujus namučius. Perskaičiau, kad ieškote šokelių ir muzikos. Gal tų ratelių, žaidimų su filmuota medžiaga, kur buvau atsiuntus?
Ir dar buvau nuorodą įmetus su šokiais iš kur galima atsisiųsti muzika ir video.
Papildyta:
Pamiršau, įmesiu visom klasėms žmogaus saugą, prevencines programas.
Atsakyti

QUOTE(sypsenele04 @ 2012 09 09, 21:27)
Vieversio mokytojo knyga 2 klasei yra antrame pašte  mirksiukas.gif

gal ne taip parašiau, man pačių vadovėlių reikia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sypsenele04 @ 2012 09 09, 21:27)
Vieversio mokytojo knyga 2 klasei yra antrame pašte  mirksiukas.gif

sypsenele, ten radau tik 1 kl. ???????
Atsakyti
QUOTE(Riki-tiki @ 2012 09 09, 22:39)
Perskaičiau, kad ieškote šokelių ir muzikos. Gal tų ratelių, žaidimų su filmuota medžiaga, kur buvau atsiuntus?
Ir dar buvau nuorodą įmetus su šokiais iš kur galima atsisiųsti muzika ir video.


taip taip, thumbup.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif šito ieškau,KUR RASTI?
Atsakyti
Diskusija apie pradinukų vertinimą
Atsakyti
QUOTE(alaizy @ 2012 09 10, 12:59)
taip taip, thumbup.gif  thumbup.gif  drinks_cheers.gif  šito ieškau,KUR RASTI?

čia yra visai neblogų vaizdo įrašų (ne visi): http://mkp.emokykla.lt/etnine2/?id=27

ieškokit DVD (elektroninės knygos) "Metų ratas" LMTA (2010?) II ŠM premija. LLKC išleistas neblogas rinkinukas "Šoks tėvelis šokinį"

Jei norit spec. programoms naudoti Lietuvos tradicinį folklorą, rašykit į a.ž. Patarsiu.

Kaip prisipraš prie jūsų lobyno? Nesu mokytoja, bet labai reiktų. Raktelio sąvininkams rimtai pasiaiškinčiau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sunute: 10 rugsėjo 2012 - 13:42
QUOTE(Riki-tiki @ 2012 09 09, 22:39)
Perskaičiau, kad ieškote šokelių ir muzikos. Gal tų ratelių, žaidimų su filmuota medžiaga, kur buvau atsiuntus?
Ir dar buvau nuorodą įmetus su šokiais iš kur galima atsisiųsti muzika ir video.
Papildyta:



As ir tokiu pageidauju. Kas turit ideju šokio pamokai? Nes man si pamoka tai feee. Labai noretusi pamilti sia pamoka ir vaikam idomiau butu
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
QUOTE(Jaša @ 2012 09 10, 16:31)
As ir tokiu pageidauju.  Kas turit ideju šokio pamokai?  Nes man si pamoka tai feee. Labai noretusi pamilti sia pamoka ir vaikam idomiau butu

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti