Įkraunama...
Įkraunama...

Grybautojų kampelis

apie grybus. Snd vos 5 baravykai, toliau raudonikiai, kislieji raudonvirsiai, bet kur dingo baravykai??? biggrin.gif
radom stirniuka... gulinti, galav pakelta, bet nebega.. galvojam suzeistas, kol pagrybavom, galvojam miskininkui pasakyt,matem,kad po miska sukinejasi, bet sakom einam pirma paziuret ar jis dar ten yra. Buvo... bet deje, jau galus atidevinejo, jau galvyte padeta, liezuvis iskistas, kojytes trukcioja.. nebeieskojom miskininko, palikom... is misko atsirado, lai miske ir pasilieka...
Papildyta:
QUOTE(Teoleda @ 2012 09 14, 11:08)
sveikos,grybautojos smile.gif Seku Jūsų temą nuo pereitų metų,tačiau nedrįsau įsiterpti blush2.gif
esu grybavimo maniakė,ligonė,kaip artimieji vadina.Deja,šie metai kol kas labai nedžiugino,bet vis dar viliuosi...Šiemet pagrinde grybai augo lapuočiuose,pušynai tušti.Na,jei nėra baravykų,man jau tušti biggrin.gif Grybauju Jonavos miškuose

nuuuu jau nu, mes tokiu manijaku labai laukiam 4u.gif
Atsakyti
Šiandien lėksiu į mišką, jau tris dienas nebuvau, padai svyla, baigiu nuprotėt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ErikaN @ 2012 09 14, 11:36)
Šiandien lėksiu į mišką, jau tris dienas nebuvau, padai svyla, baigiu nuprotėt  biggrin.gif

uhhh geras jausmas! biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2012 09 14, 11:12)
apie grybus. Snd vos 5 baravykai, toliau raudonikiai, kislieji raudonvirsiai, bet kur dingo baravykai???  biggrin.gif
radom stirniuka... gulinti, galav pakelta, bet nebega.. galvojam suzeistas, kol pagrybavom, galvojam miskininkui pasakyt,matem,kad po miska sukinejasi, bet sakom einam pirma paziuret ar jis dar ten yra. Buvo... bet deje, jau galus atidevinejo, jau galvyte padeta, liezuvis iskistas, kojytes trukcioja.. nebeieskojom miskininko, palikom... is misko atsirado, lai miske ir pasilieka...


Vajej unsure.gif
Aš vakar namo važiuodama pakelėje mačiau kaip dvi stirnos vaišinosi laukiniais obuolais. Na, bent jau po obelim stovėjo, gražu žiūrėti smile.gif

Aš taip pat norėčiau jungtis prie grybautojų būrelio - grybauju dar nuo tada, kai į mokyklą nėjau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Teoleda @ 2012 09 14, 11:08)
sveikos,grybautojos smile.gif Seku Jūsų temą nuo pereitų metų,tačiau nedrįsau įsiterpti blush2.gif
esu grybavimo maniakė,ligonė,kaip artimieji vadina.


Visos mes cia tokios lotuliukas.gif

QUOTE(Lerikyte @ 2012 09 14, 11:12)
radom stirniuka... gulinti, galav pakelta, bet nebega.. galvojam suzeistas, kol pagrybavom, galvojam miskininkui pasakyt,matem,kad po miska sukinejasi, bet sakom einam pirma paziuret ar jis dar ten yra. Buvo... bet deje, jau galus atidevinejo, jau galvyte padeta, liezuvis iskistas, kojytes trukcioja.. nebeieskojom miskininko, palikom... is misko atsirado, lai miske ir pasilieka...
Papildyta:


labai liudna verysad.gif
QUOTE(ErikaN @ 2012 09 14, 11:36)
Šiandien lėksiu į mišką, jau tris dienas nebuvau, padai svyla, baigiu nuprotėt  biggrin.gif

Kaip as noreciau buti jusu vietoj blush2.gif !Gerai kai yra galimybes dazniau pagrybaut

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smala: 14 rugsėjo 2012 - 13:01
mane tai labai slegia, kai pagrybaut galiu tik savaitgaliais ir pilnas miskas zmoniu buna doh.gif Nors imk ir mesk darba biggrin.gif
O grybu ir pas mus (ties Valkininkais) labai apmazeje. Na, visokiu antrarusiu yra, zinoma, bet baravyku vos vienas kitas. Ir makavyku nedaug.. o jie man irgi labai patinka.
Betgi dar turetu pasirodyti rudeniniai baravykiokai, tamsiom kepurelem wub.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2012 09 14, 14:28)
mane tai labai slegia, kai pagrybaut galiu tik savaitgaliais ir pilnas miskas zmoniu buna  doh.gif  Nors imk ir mesk darba  biggrin.gif 
O grybu ir pas mus (ties Valkininkais) labai apmazeje. Na, visokiu antrarusiu yra, zinoma, bet baravyku vos vienas kitas. Ir makavyku nedaug.. o jie man irgi labai patinka.
Betgi dar turetu pasirodyti rudeniniai baravykiokai, tamsiom kepurelem  wub.gif

jo, pas jus ten kitokie miškai, tai dar turėtumėt nemažai laiko prisirinkti baravykų, pas mus deja greičiau jie baigsis...
Atsakyti
bet pas jus jie anksciau ir prasideda smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2012 09 14, 15:15)
bet pas jus jie anksciau ir prasideda  smile.gif

taaaaip. Bet tai kazkaip pasimirsta biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
http://grynas.delfi....a.d?id=59499531
Atsakyti
Siemet pirma karta miske teko nusirengti, nes grybai krito is krepso. Va ka reiskia, kai nebuni savo vietose tris dienas ir gudras grybautojas neuzeina i tas vietas. Baravyku radau apie 15, daugiausia raudonikiu (tu tokiu tamsiais kotais ir kietom kepurem) ir lepsiuku. O smagiausia, tai kad isejau atostogoms dvi savaites, tai beveik ir apsigyvensiu miske smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ErikaN: 14 rugsėjo 2012 - 21:23
QUOTE(ErikaN @ 2012 09 14, 22:23)
Siemet pirma karta miske teko nusirengti, nes grybai krito is krepso. Va ka reiskia, kai nebuni savo vietose tris dienas ir gudras grybautojas neuzeina i tas vietas. Baravyku radau apie 15, daugiausia raudonikiu (tu tokiu tamsiais kotais ir kietom kepurem) ir lepsiuku. O smagiausia, tai kad isejau  atostogoms dvi savaites, tai beveik ir apsigyvensiu miske  smile.gif

wub.gif wub.gif wub.gif saunuole
Atsakyti