Įkraunama...
Įkraunama...

Mokomės vairuoti

user posted image

Senesnes temos:
1 tema
2 tema
3 tema
4 tema

KET bilietai:
Alsket
ketbilietai
Automokyklos


Egzaminuotojo užduodami klausimai per praktikos vairavimą ir atsakymai į juos

Kai kurių pratimų paaiškinimai aikštelėje
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aglėja: 15 rugsėjo 2012 - 18:46
Kaip išlaikyti aikštelėje? siuabas, kazkoks, niekaip neiseina
Atsakyti
QUOTE(doremifasolasi @ 2012 09 16, 01:04)
Kaip išlaikyti aikštelėje? siuabas, kazkoks, niekaip neiseina

o kas butent neiseina? 4u.gif
Atsakyti
Aciu, Denaxa, uz paaiskinima. Uzdare ana tema, nebespejau padekot 4u.gif

Vis skaitau skaitau si foruma imu galvot, ar tik nepakeis Denaxa dar syki savo profesijos - iseitu labai puiki instruktore mano manymu wub.gif

Atsakyti
QUOTE(Beruza @ 2012 09 16, 09:42)

Mačiau praeitoj temoj klausei kaip parkuotis,tai įdėjau nuorodą "Kai kurių pratimų paaiškinimai aikštelėje" ten gal bus aiškiau pažiūrėjus rolleyes.gif
Atsakyti
Panelės, galit man paaiškinti apie sankabą truputį? Su tuo laikymu jos maximaliu ir pan? Aš seniau galvojau, kad visada negalima sankabos ilgiau negu 5sek laikyti, bet dabar porą video pažiūrėjau, ir pamačiau, kad tarkim artėjant prie nulinio matomumo sankryžos važiuoja trečia (tarkim) tada biškį pasistabdo stabdžiu, įmina sankabą, jungia pirmą ir rieda su ja iki posūkio, kol pamato ar kelias tuščias. Ar galima taip daryti? nes laiko tikrai ilgiau negu 5sek
Atsakyti
QUOTE(Beruza @ 2012 09 16, 09:42)
Aciu, Denaxa, uz paaiskinima. Uzdare ana tema, nebespejau padekot  4u.gif

Vis skaitau skaitau si foruma imu galvot, ar tik nepakeis Denaxa dar syki savo profesijos - iseitu labai puiki instruktore mano manymu  wub.gif

Neiseitu,deja... schmoll.gif Pasiulyma esu toki gavusi,bet... As baile esu blush2.gif ,nelaiko nervai greta sedeti(o tokiu instruktoriu kurie uz vairo stvarsto ir su pedalais reikia nereikia kisasi ir taip pilna,nieko gero is ju.. schmoll.gif ),be to,as su autobusu uzdirbu daugiau,nei uzdirbciau budama instruktore... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Polaroid @ 2012 09 16, 16:38)
Panelės, galit man paaiškinti apie sankabą truputį? Su tuo laikymu jos maximaliu ir pan? Aš seniau galvojau, kad visada negalima sankabos ilgiau negu 5sek laikyti, bet dabar porą video pažiūrėjau, ir pamačiau, kad tarkim artėjant prie nulinio matomumo sankryžos važiuoja trečia (tarkim) tada biškį pasistabdo stabdžiu, įmina sankabą, jungia pirmą ir rieda su ja iki posūkio, kol pamato ar kelias tuščias. Ar galima taip daryti? nes laiko tikrai ilgiau negu 5sek

as jei vaziuoju su treciu, pries kliuti pristabdau su stabdziu, paskui minu sankaba, jungiu antra pavara, viska atleidziu ir riedu, jei reikia dar truputuku tik su stabdziu pristabdau, o jei reik sustoti, minu sankaba ir stabdi, i pirma jau nejungiu
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2012 09 16, 18:41)
Neiseitu,deja... schmoll.gif Pasiulyma esu toki gavusi,bet... As baile esu blush2.gif ,nelaiko nervai greta sedeti(o tokiu instruktoriu kurie uz vairo stvarsto ir su pedalais reikia nereikia kisasi ir taip pilna,nieko gero is ju.. schmoll.gif ),be to,as su autobusu uzdirbu daugiau,nei uzdirbciau budama instruktore... ax.gif


Taip, suprantama, apie save geriau zino tik pats zmogus, kas jam tinka, kas ne rolleyes.gif

Bet jei siulo, vadinasi, mato potenciala. O tai yra daug. Is savo patirties galiu papasakoti toki atveji, kaip vienai architektei pasiule tapti kirpeja. Zodziu, ji pati sau kirpdavosi plaukus. Veiksmas vyko Maskvoj. Viena moteris pastebejo ja gatvej ir paklause, kur ji kerpasi, nes idomus kirpimas. Ji sako, kad pati. Tada jai siulo ateiti dirbti i salona (moteris, kuri kalbino turejo savo salona). Sako, kad as ne kirpeja ir tik turistauju Maskvoje. Bet grizusi i Lietuva ji tapo kirpeja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Polaroid @ 2012 09 16, 17:38)
Panelės, galit man paaiškinti apie sankabą truputį? Su tuo laikymu jos maximaliu ir pan? Aš seniau galvojau, kad visada negalima sankabos ilgiau negu 5sek laikyti, bet dabar porą video pažiūrėjau, ir pamačiau, kad tarkim artėjant prie nulinio matomumo sankryžos važiuoja trečia (tarkim) tada biškį pasistabdo stabdžiu, įmina sankabą, jungia pirmą ir rieda su ja iki posūkio, kol pamato ar kelias tuščias. Ar galima taip daryti? nes laiko tikrai ilgiau negu 5sek

Negalima ilgiau nei 5s. laikyt jei ji reikalinga tik pavaru perjungimui,bet,pvz.,kai reikia labai letai slinktis,aiksteleje,ar,kaip aprasei,pries sankryza-tada kitas reikalas,jei tokiu atveju neprilaikysi ant sankabos-uzgesi,nes net ir pirmo begio slinkimuisi ant stabdziu yra per daug,uzgestum,sankabos ir stabdziu pagalba tokiais atvejais reguliuojamas masinos greitis(sankaba nebuna pilnai iminta,su ja dirbama priklausomai nuo to kiek reikia greicio),na,kaip aiksteleje... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aglėja @ 2012 09 16, 12:37)
Mačiau praeitoj temoj klausei kaip parkuotis,tai įdėjau nuorodą "Kai kurių pratimų paaiškinimai aikštelėje" ten gal bus aiškiau pažiūrėjus  rolleyes.gif


Taip, maciau, aciu. Panasiai ir darau, tik sunku man vertinti masinos gabaritus ir padeti pagal vaizda veidrodelyje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Beruza: 16 rugsėjo 2012 - 17:06
QUOTE(Beruza @ 2012 09 16, 18:05)
Taip, maciau, aciu. Panasiai ir darau, tik sunku man vertinti masinos gabaritus ir padeti pagal vaizda veidrodelyje.

Gyvatele i prieki ir atbulai,iki devinto prakaito-labai greit ant sito prasilausi... ax.gif
Atsakyti