Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių nameliai, Tema Nr. XLVI

Kaip cia ramu.
Sakykit merginos gal kuri daret medalius apdovanojimus ( sauniausiai pamergei pabroliui) ar pikot. smile.gif
Atsakyti
sveikos, tikriausiai neberasiu cia planuojanciu doh.gif

mus pakviete buti liudininkais vestuvese ziema, pries pat kucias, vestuves bus netradicines, bus tik apie 15 zmoniu, be jokiu ten tradiciju ir pan. niekada nesu buvusi vestuvese ziema, tai galva tuscia tuscia doh.gif nezinau net nuo ko pradet doh.gif netgi del svao isvaizdos nezinau kaip turiu atrodyti, nes vestuves bus kuklios, bet vis tiek kazkaip atrodyti reikia biggrin.gif norisi suorganizuoti kazkokia staigmenele jauniesiems, bet tas priesventinis laikotarpis labai sudetingas doh.gif
gal yra likimo draugiu, arba gal iznot kur pasiskaityt ir pasieiskot ideju apie vestuves ziema? g.gif
Atsakyti
QUOTE(marimacho @ 2012 10 10, 19:22)
sveikos, tikriausiai neberasiu cia planuojanciu  doh.gif

mus pakviete buti liudininkais vestuvese ziema, pries pat kucias, vestuves bus netradicines,  bus tik apie 15 zmoniu, be jokiu ten tradiciju ir pan. niekada nesu buvusi vestuvese ziema, tai galva tuscia tuscia  doh.gif  nezinau net nuo ko pradet  doh.gif  netgi del svao isvaizdos nezinau kaip turiu atrodyti, nes vestuves bus kuklios, bet vis tiek kazkaip atrodyti reikia  biggrin.gif  norisi suorganizuoti kazkokia staigmenele jauniesiems, bet tas priesventinis laikotarpis labai sudetingas  doh.gif 
gal yra likimo draugiu, arba gal iznot kur pasiskaityt ir pasieiskot ideju apie vestuves ziema?  g.gif

Kuo skiriasi vestuves ziema ir vasara?Manau tik lauko temperatura lotuliukas.gif
Siame forume labai daug ideju,zaidimu tik teks bent kelias temas atgal paskaityti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ynka @ 2012 10 10, 19:50)
Kuo skiriasi vestuves ziema ir vasara?Manau tik lauko temperatura lotuliukas.gif
Siame forume labai daug ideju,zaidimu tik teks bent kelias temas atgal paskaityti biggrin.gif


o man tai skiriasi doh.gif pradedant apranga ir pan. viskas, kas sauna i galva, daugiau maziau yra igyvendinama vasara ax.gif
Atsakyti
QUOTE(marimacho @ 2012 10 10, 20:43)
o man tai skiriasi  doh.gif  pradedant apranga ir pan. viskas, kas sauna i galva, daugiau maziau yra igyvendinama vasara  ax.gif

pirma dar pasitark su jaunaisiais kokių jie tiksliai vestuvių nori, kad nebūtų ruošiesi, ruošiesi, o pasirodo nieko jiems nereikia.
O kad kažkas labai skirtųsi nemanau, tik daugiau snapsio, kad nesusaltum ir zaidimų judresnių lotuliukas.gif
Atsakyti
Labas svočiutės,

žinokit sėdžiu aš jau kokias 3 savaites jūsų temose, vienos svočiutės el.pašto slaptažodžio paprašiau, tai nedavė, bet tiek to. 1 kartą buvau prieš 17-a metų, po to dar buvom prieš 15-a metų ir po tiek metų pertraukos vėl sutikom, kuo daugiau skaitau pradedu iš vis pasimesti. Kai kas jau sena, pradedi ne be taip atidžiai skaityti, kažką praleidi ir taip viskas susivėlė. Reikia Jūsų patarimo:
jaunųjų mama liepė degti šeimos židinį iš kart po dokumentų (taip dabar mama Rock'roll ir kiti daro).
Aš nesiginčysiu, jei taip nori, tegu. Bet nenoriu suvelti toliau eigos. Kaip būtų geriau: aš manau, kad reikėtų po to pagerbi jaunųjų tėvelius, po to senelius (4 poros), su jų palinkėjimais jauniesiems ir "ilgiausiais", bet stalas lieka kol kas be valdžios. O gal geriau po židinio rinkti valdžią ir tik tada pereiti prie tevų, senelių ir ilgiausių?
Patarkit, prašau
Atsakyti
sveikutes,
ka jus manot apie nescia liudininke? mus pakviete buti liudininkais, o musu kitu metu planas nestuke.gif as kai pasisakiau kokie musu planai jaunieji sako, busit tryse liudininkai biggrin.gif noreciau paklausti jusu nuomones? zinau, kad svocia nescia nelabai gerai, bet mes liudininkai... padekit
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Boruzeee @ 2012 10 19, 15:10)
sveikutes,
ka jus manot apie nescia liudininke? mus pakviete buti liudininkais, o musu kitu metu planas  nestuke.gif as kai pasisakiau kokie musu planai jaunieji sako, busit tryse liudininkai  biggrin.gif  noreciau paklausti jusu nuomones? zinau, kad svocia nescia nelabai gerai, bet mes liudininkai... padekit
4u.gif


aš, asmeniškai, nematau nieko blogo. Esu mačiusi besilaukiančią piršlienę ir tai duoda savo grožio. Nieko nėra gražiau už moterį, kuri laukiasi! Tik į krikšto mamas, sako, negalima eiti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramune4: 19 spalio 2012 - 16:44
QUOTE(Ramune4 @ 2012 10 19, 17:44)
aš, asmeniškai, nematau nieko blogo. Esu mačiusi besilaukiančią piršlienę ir tai duoda savo grožio. Nieko nėra gražiau už moterį, kuri laukiasi! Tik į krikšto mamas, sako, negalima eiti.

o as laukdamasi krikstinau... kai pakviete ir sutikom, dar nezinojau, kad laukiuosi. laukemes ir kriksto mama, ir mama.
o kodel negalima?
Atsakyti
Prietaras sako, kad ar 1 ar kitas vaikelis išeis. Bet tai tik prietaras
Atsakyti
QUOTE(Ramune4 @ 2012 10 20, 17:16)
Prietaras sako, kad ar 1 ar kitas vaikelis išeis. Bet tai tik prietaras

oho... nezinojau... tiesa pasakius, musu vaikuciui jau buvo nelaime, kai vos jo nepraradom...
Atsakyti
Labas svociutes

Po dvieju metu pertraukos, vel gavom pirsliu pareigas. Mes startuojam lapkricio 17 d. Matomai per du metus pakeistet slapika pastuko neieinu. O ten yra labai man reikalingu daikciuku bigsmile.gif
Atsakyti