Įkraunama...
Įkraunama...

Rūgštiniai pilingai

O kokias priemones naudojate namuose odos prieziurai po rugstiniu proceduru? Kazkokius raminamuosius kremus ar tepat iprastus drekinancius kremus? Kuo plaunat veida? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(fuchia @ 2012 10 18, 21:12)
O kokias priemones naudojate namuose odos prieziurai po rugstiniu proceduru? Kazkokius raminamuosius kremus ar tepat iprastus drekinancius kremus? Kuo plaunat veida? ax.gif


3-4 d. nenaudoju rugstiniu kremu, tepu O.D.A raminanti alaviju krema, oda prausiu neutraliu bemuiliu prausikliu jautriai odai.. uzsidedu kokia drekinancia kauke.
Atsakyti
Sveikos, audžiu mintį apie rūgštinius pilingus, namie naudoju 3 ir 5 procentų AHA priemones, bet jaučiu, kad reikėtų kažko stipriau. Turiu vidutinę aknę.

Kažin kokią procedūrą rinktis?
Atsakyti
Tikiuosi šioje temoje lankosi stiprių nervų moterys smile.gif

prie savo istorijos pridėsiu vaizdinę medžiagą. pilingas darytas rugsėjo berodc 13 dieną, pirma nuotrauka daryta po 2 savaičių antra šį savaitgalį:

user posted image

user posted image

kaip atrodžiau po poros dienų "nedašuto" nufotografuoti, ne tas galvoje buvo.

Atsakyti
O kas buvo odai pries tai? Nudeginta? g.gif.Gal ne tas priemones rinkotes problemai spresti. unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Victorious: 05 lapkričio 2012 - 20:20
Taigi viskas temoje parašyta smile.gif

problema iš daug mažų pasidarė viena labai didelė. esmė čia ne tai, kad tinkamas ar netinkamas būdas man buvo TCA, bet kokios gali būti "pasigražinimo" pasekmės.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo axioma: 05 lapkričio 2012 - 20:22
Parasyta - "ne itin grazi ranku oda". Tai gal pries tai buvo randai, pvz., nuo nudegimo? g.gif
Papildyta:
Dariausi TCA ne karta - nieko panasaus nemaciau.
Atsakyti
ni, turėjau daug pigmentinių dėmių. dabar turėsiu vieną dižiulę dėmę ( geriausiu atveju).

tai aš čia toks kraštutinis atvejis, bet puikus pvz. kaip kartais gali atsitikti.
Atsakyti
Bet kazkas blogai buvo su oda, kitaip nesidarytumet to pilingo
Atsakyti
užjaučiu jus 4u.gif viena kosmetologė Vilniuje man taip išdrąskė veidą , spuogus stipriai spaudinėjo, po to apie 1,5 mėn. viskas gijo. pasekmes ilgai gydžiau...gaila,kad jos yra nebaudžiamos...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo style18: 06 lapkričio 2012 - 09:24
Labas visoms smile.gif situose dalykuose esu zalia, todel noriu Jusu patarimu:) Nieko nesuprantu apie jokius TCA ir pan. biggrin.gif Esu dariusis mechaninius valymus:) Bet dabar planuoju vel eiti darytis, nes kakta jau kaip "tarka", inkstirai nusejo ir nosi ir smakra sad.gif baisu doh.gif Oda mano galima sakyt misri, kartais, saltu oru uzserpetoja kai kuriose vietose. beje labai bijau stipraus odos lupimosi, noreciau jo isvengti, nors ,zinau, kad is vienos puses gal tai ir gerai, nes oda taip atsinaujina. Ka galetumet patart? Kokius pilingiukus, valymus , su kokiom rugstim ir tt? Busiu dekinga uz nuomones ir patarimus. victory.gif
Atsakyti
QUOTE(fuchia @ 2012 10 18, 20:12)
O kokias priemones naudojate namuose odos prieziurai po rugstiniu proceduru?


drekinimas, drekinimas ir kuo daugiau. pirmas 3-4 dienas naudoju si krema: http://kosmetika.pro...enaud-50ml.html. po to jau griztu prie savo iprastines kosmetikos (kremu su rugstim nenaudoju visai)
Atsakyti