Įkraunama...
Įkraunama...

Kodėl moterys bijo/vengia būti savimi?

QUOTE(Sahrazad @ 2012 10 02, 11:09)
Įsikalbėjau su pareigūnais, tai tokių, kurios parašo pareiškimus yra vienetai iš šimtų, beveik visos kitą dieną nueina į poskyrį ir tuos pareiškimus atsiima.  verysad.gif  Po to įvykio padariau išvadą kartą ir visiems laikams- joms nereikia, kad kas gelbėtu jas ir jų vaikus. O jei gelbėsi per prievartą, gali tapti jų didžiausia prieše jos mylimam vyrui sukėlusia problemų.

Na, taip.. ne visi mėgsta tokias cekavas zoses: nieko nežinau, nieko nematau, bet vistiek kišuosi į svetimus reikalus. Labiausiai tėvams "patinka" kai svetimi žmones atseit gelbėja jų vaikus nuo jų pačių. Nori pakeist pasaulį, pradėk nuo savęs ne nuo kitų (nieko asmeniško ax.gif ).
Beje, policininkų "profisionalumas" irgi stebina: aptarinėti su pašaliniais bylos detales g.gif
Atsakyti
QUOTE(snaige10 @ 2012 10 02, 11:14)
Na, taip.. ne visi mėgsta tokias cekavas zoses: nieko nežinau, nieko nematau, bet vistiek kišuosi į svetimus reikalus. Labiausiai tėvams "patinka" kai svetimi žmones atseit gelbėja jų vaikus nuo jų pačių. Nori pakeist pasaulį, pradėk nuo savęs  ne nuo kitų (nieko asmeniško  ax.gif ).
Beje, policininkų "profisionalumas" irgi stebina: aptarinėti su pašaliniais bylos detales  g.gif


Pirmiausia tai kažin, ar policininkai aptarinėjo konkrečių bylų detales - vardus, pavardes, aplinkybes ir t.t. Be to, kokios ten bylos gali būt jei net pareiškimai neparašyti. O papasakt, su kokiomis situacijomis susiduria pareigūnai niekas nedraudžia...
O aš džiaugiuosi, kad yra tokių žmonių, kurie nepraeina pro mušamą žmogų. Ir jeigu kadanors gyvenime kas nors susigalvotų mane prikult ir dar mano pačios namuose tai tikrai norėčiau, kad kam nors tai nepasirodytų "svetimas reikalas". Pranešti yra mūsų pilietinė pareiga, o kaip kas elgsis toliau - jiems spręst.
Ypač kas liečia vaikus. Kodėl tėvai galvoja, kad jei jau vaikas jų, tai jie su tuo vaiku gali daryti ką nori? Atleiskit, bet vaikas nėra tėvų nuosavybė. Ir taip, kartais be galo svarbu apsaugoti vaiką nuo jo tėvų...nuo jų kumščių, nuo kasdien regimų muštynių, girtavimo, paleistuvavimo...
Įstrigo vienas "farų" siužetas, kai dvi merginos eidamos pro kotedžą naktį išgirdo klykiant moterišką balsą. Jos iškvetė policiją, o ten pasirodo buvo prievartaujama, smaugiama ir t.t. mergina. Iškart pagalvojau, kad jei tokių neabejingų žmonių būtų daugiau tai gal ir nelaimių būtų mažiau...
Atsakyti
Aš nesu prieš policiją ar mūsų teisėsaugos sistemą (nors ji ir netobula).
O tos mergos tai hitas: laukia kol geras dėdė policininkas ateis ir apgins, pačios tai ką padarė, konkrečiai, kad padėtų aukai... Tikriausiai stovėjo ir aptarinėjo detales, kas vyksta blink.gif
Atsakyti
QUOTE(snaige10 @ 2012 10 02, 12:27)
Aš nesu prieš policiją ar mūsų teisėsaugos sistemą (nors ji ir netobula).
O tos mergos tai hitas: laukia kol geras dėdė policininkas ateis ir apgins, pačios tai ką padarė, konkrečiai, kad padėtų aukai... Tikriausiai stovėjo ir aptarinėjo detales, kas vyksta  blink.gif


A tai jos turėjo eit, kad ir jas paprievartautų ir pasmaugtų? blink.gif
Jūs neteisingai mane supratot. Būtent tai jos ir padarė - iškvietė policiją... ką tikrai ne kiekvienas būtų padaręs, galvodamas "ne mano reikalas"...
Atsakyti
Nu ir seksualas: 3 panas iškarto taip ir paims ir pasmaugs?
Bet ką čia norėt iš paprastų merginų, kai su policijos uniformom ne geresnes vištas teko matyti mirksiukas.gif
Atsakyti
Manyčiau, kad vyrai, ar vyras (kuriam moteris nori patikti) daro labai didelę įtaką, bent jau, manyčiau viriasniame amžiuje, kuomet jau nebepašokinėsi prieš vėja, todėl kartai, o gal ir dažnai tenka nusileisti ir nebūti savimi schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(snaige10 @ 2012 10 02, 14:33)
Nu ir seksualas: 3 panas iškarto taip ir paims ir pasmaugs?
Bet ką čia norėt iš paprastų merginų, kai su policijos uniformom ne geresnes vištas teko matyti  mirksiukas.gif


Šiaip ten buvo bent du gerai nuaugę vyriškiai. Tik visiška durnė naktį veržtųsi į svetimą butą, kuriame akivaizdžiai smurtaujama, nežinodama nei kas ten gyvena, nei kiek žmonių ten yra.
Atsakyti
Reali gyvenimiska situacija:
Gyvenam (laikinai) uzsienyje ( salis ne emigrantu is megstamu smile.gif as, vyras ir du mazi vaikai. Vyras dirba megstama darba, tuo darbu yra patenkintas. As namuose su dviem mazais vaikais. Vyro darbas yra riboto laikas, t.y. kai mes cia atvaziavome, zinojome, kiek jis tesis. Tokia situacija man tiko. Bet.......... vyras iesko galimybiu darba pratesti arba susirasti panasaus pobudzio sioje salyje, nes is principo cia gera gyventi, nes malonus klimatas, daug graziu vietu aplinkui ir viskas salia, saule, jura netoli, zodziu gyvenk ir zvenk smile.gif. Bet lieku as, kuri nera cia viskuo taip patenkinta, nes LT as dirbau megiama gera darba, buvau vertinama kaip gera, atsakinga darbuotoja... nezinau ar noriu viska lengva ranka nutraukti, ir likti tik NS. Neseniai buvom LT ir as suvokiau, kad as noriu atgal i Lietuva.
Sprendimo dar nera, bet yra abejones ir jos vis kirba manyje, kaip elgtis????
Butu idomu padiskutuoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(juoda varna @ 2012 10 02, 15:26)
Reali gyvenimiska situacija:
Gyvenam (laikinai) uzsienyje ( salis ne emigrantu is megstamu smile.gif as, vyras ir du mazi vaikai. Vyras dirba megstama darba,  tuo darbu yra patenkintas. As namuose su dviem mazais vaikais. Vyro darbas yra riboto laikas, t.y. kai mes cia atvaziavome, zinojome, kiek jis tesis. Tokia situacija man tiko. Bet.......... vyras iesko galimybiu darba pratesti arba susirasti panasaus pobudzio sioje salyje, nes is principo cia gera gyventi, nes malonus klimatas, daug graziu vietu aplinkui ir viskas salia, saule, jura netoli, zodziu gyvenk ir zvenk smile.gif. Bet lieku as, kuri nera cia viskuo taip patenkinta, nes LT as dirbau megiama gera darba, buvau vertinama kaip gera, atsakinga darbuotoja... nezinau ar noriu viska lengva ranka nutraukti, ir likti tik NS. Neseniai buvom LT ir as suvokiau,  kad as noriu atgal i Lietuva.
Sprendimo dar nera, bet yra abejones ir jos vis kirba manyje, kaip elgtis????
Butu idomu padiskutuoti smile.gif


meskit tik ta vyra, ir vaziuokit atgal dirbkit ir gyvenkit kaip jum patinka.
Atsakyti
QUOTE(shyvana @ 2012 10 02, 15:29)
meskit tik ta vyra, ir vaziuokit atgal dirbkit ir gyvenkit kaip jum patinka.


bicycle.gif lotuliukas.gif

juoda varna, išties sudėtinga situacija... Čia priklauso nuo daugelio aplinkybių. O jūs nebandot ieškotis darbo čia, gal rastumėt tokį, kur taip pat galėtumėt save realizuot? Nes kaip suprantu didžiausia bėda yra darbas, o visa kita puiku? jūs motinystės atostogose?
Ex, gerai ten, kur šilta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gincaryce @ 2012 10 02, 15:41)
bicycle.gif  lotuliukas.gif

juoda varna, išties sudėtinga situacija... Čia priklauso nuo daugelio aplinkybių. O jūs nebandot ieškotis darbo čia, gal rastumėt tokį, kur taip pat galėtumėt save realizuot? Nes kaip suprantu didžiausia bėda yra darbas, o visa kita puiku? jūs motinystės atostogose?
Ex, gerai ten, kur šilta 4u.gif

Taip as dabar esu motinystes atostogose. Darbas nera didziausia beda, t.y. pinigu mums netruksta, ir ju netruks, jeigu as ir nedirbsiu, bet buvo pries tai tema, jame buvo kaip tik diskutuojame apie NS ir ju pasirinkima dirbti arba ne........
Yra sunku lengva ranka nubraukti darbinius santykius, socialinius kontaktus, bendravima, ir likti svecioj saly tik namu seimininke sad.gif. Ir kirba tokia baime, kad gali labai gretai surugti savo sultyse, man cia truksta jau socialinio gyvenimo, tiesiog pasnekesiu apie nieka, ora, t.t....
Atsakyti
QUOTE(juoda varna @ 2012 10 02, 16:02)
Taip as dabar esu motinystes atostogose. Darbas nera didziausia beda, t.y. pinigu mums netruksta, ir ju netruks, jeigu as ir nedirbsiu, bet buvo pries tai tema, jame buvo kaip tik diskutuojame apie NS ir ju pasirinkima dirbti arba ne........
Yra sunku lengva ranka nubraukti darbinius santykius, socialinius kontaktus, bendravima, ir likti svecioj saly tik namu seimininke sad.gif.  Ir kirba tokia baime, kad gali labai gretai surugti savo sultyse, man cia truksta jau socialinio gyvenimo, tiesiog pasnekesiu apie nieka, ora, t.t....


tai kokie cia dar klausimai jus kankina? meskit ta parazita salin ir vaziuokit tik laisvai gyvent,o ne ten seimininkaut.
Atsakyti