Įkraunama...
Įkraunama...

Epidūrinė nejautra

Apklausa: Ar be epidūrinės nejautros gimdymo metu patyrėte kitų intervencijų? (95 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Aš manau, kad neverta vaidinti maryčių melnikaičių, jei yra galimybė, kodėl gi nesutikus su epidūru?
Atsakyti
abu kartus gimdziau be epiduro
Atsakyti
na pirma gimdziau su epiduru ( na ne stebuklas ten) o ir leliukui nieko gero neduoda, maniske miegojo gimusi 9 val ir niekas neprikele, ir kuteno ir nosi kimso ir po kranu kiso ir nieko, tai itakojo vaistukai , nes vaikas ju irgi gavo ir apspango. Zodziu antra ir trecia gimdziau be epiduro ir esu patenkinta, VISOS mes galim pgimdyti ir be vaistu isikisimo i naturalu procesa. Aisku isismciu buna , bet ,....
Atsakyti
Aš irgi buvau nusiteikus gimdyti be epidūro, bet... Sąrėmiai prasidėjo 22val, o trečią nakties jau buvo kas 2min ir taip ištisai, kiek buvau skaičius taip turi būti lyg paskutinėm valandom tik g.gif Gimdykloj atsiradau 6 ryto, galvojau po 8val sąrėmių ir intensyvių nuo 3val kaip rašiau, jau bus kokie na 6-7cm, optimistė lotuliukas.gif Atsidarymas 4cm (beje prieš parą tikrinausi pas gydytoją tai jau buvo savaime 1,5cm atsidarę). Patikrino 8val ryto, tie patys 4cm, sąrėmiai irgi ne iki šypsenos tie patys kas 2min, vyras norėjo pamasažuot nugarą tai gavo per nagus doh.gif Taigi per 10val atsidarė kiek 4-1,5 viso 2,5cm ir nė iš vietos blink.gif Taip baigėsi mano herojizmas, paprašiau epidūro, 9val suleido, o 14val jau turėjau pilną atsidarymą. Taigi epidūras man atvirkščiai viską paspartino. Išstūmiau per 1val ir 30min, bet manau ne dėl epidūro, kojas jaučiau, sąrėmius jaučiau. Paprasčiausiai kaip gydytoja sakė mano kaulai siauroki ir audiniai standūs, jei vaikutis būtų buvęs virš 4kg būčiau pati nepagimdžius. Gimdymas truko 17val, iš jų tik kokias 4val su epidūru, po to jau leido skatinamuosius.
Jokių komplikacijų tfu tfu tfu nebuvo, vaikutis buvo neapsnūdęs, iškart valgė. Nugaros ar ko nejaučiau, o epidūro tai irgi bijojau kaip velnias kryžiaus smile.gif
Laukiu antro leliaus ir tikiuos šykart apsieit be epidūro, nes didelio gėrio aš čia nematau, bet bus kaip bus. Dabar jau dėl nieko kryžium nesigulu 4u.gif
Atsakyti
gimdziau abu kartus su epiduru. pirmakart puikiai, gimdymas idealus, antrakart nuskausmino tik puse, po to perstate kateteri ir kazkas galiausiai vis tiek nesuveike... vaikui ne kiek nekenkia, tiek kad isvargusi nuo skausmo sunkiau stumiau antrakart.
Atsakyti
UŽ epidūrą.
Atsakyti
koks dar epidūras, jei gimdydama užtrunku 1,5 val.... nėra net tokio trumpalaikio epidūro..... tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Mili @ 2015 04 03, 14:52)
koks dar epidūras, jei gimdydama užtrunku 1,5 val.... nėra net tokio trumpalaikio epidūro.....  tongue.gif

Tai vadinama SĖKME bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mili @ 2015 04 03, 14:52)
koks dar epidūras, jei gimdydama užtrunku 1,5 val.... nėra net tokio trumpalaikio epidūro.....  tongue.gif



mano toks buvo antrasis gimdymas. 4u.gif
o pirmasis su epiduru - 6h.
tad savaime aisku as uz trumpesni gimdyma. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zydraizalia @ 2015 04 04, 17:26)
mano toks buvo antrasis gimdymas. 4u.gif
o pirmasis su epiduru - 6h.
tad savaime aisku as uz trumpesni gimdyma. ax.gif

visų faktų nežinau ir, kadangi man neaktualu, nesidomėjau, bet su pirmuoju neštumu 6 savaitės pragyvenau ligoninėje. Palatoje pasikeitė gal 15 kaimynių ir kokia 10 jų lankiau jau kitame skyriuje pagimdžiusias. Visos, kurioms taikė epidūrą, užtruko ilgiau, jautėsi prasčiau ir turėjo daugiau komplikacijų ir sunkumų tiek gimdymo metu, tiek tris paras po jo. g.gif netikiu, kad tai nesusiję. Kai reikia, tai reikia, bet adata į stuburą vis tiek yra intervencija. Aš tikrai prieš.
Atsakyti
As pati nenorejau, bet gydytojas ikalbejo, nes skatino gimdyma, sake, kad epiduras minkstina kakleli ir t.t. Na diskusijoms sia tema as nenusiteikus, bet esme tame, kad epiduras suveike tik vienai pusei, o kita viska nuo puikiausiai jauciau. Siule perstatyti, bet atsisakiau, labai nemalonus tas istatymo momentas, bet to garantijos sake nera, kad perstacius suveiktu tai kitai pusei.
Atsakyti
man irgi epiduras suveike tik vienai pusei... kitai vistiek jauciau skaumus... po kazkurio laiko jau rieciausi is skausmo, vis anesteziologas ateidavo ir max leidziama doze padidino, bet visvien skausmus jauciau..pabaigoje kaklelis ties 8 sustojo, gavau skatinamuju visvien blink.gif
Atsakyti