Įkraunama...
Įkraunama...

Koldūnai

QUOTE (uolma @ 2004 06 21, 21:18)
Aš ir labai dažnai išsiverdu koldūnų. Įpilu į puodą aliejaus ir kai įkaista supilu koldūnus šaldytus, kad apsemtų juos aliejus ir vis pamaišydama (kaip virčiau vandenyje) išverdu. Valgom be jokio padažo, vaikai vienus, mums labai tinka prie alaus, į gamtą pasiimam. Kartais vyras dar čili pipirais pabarsto. niam tongue.gif

mano seimynai taip pat thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (Perliukas @ 2004 06 21, 21:51)
Tai gal jie turi dar tame padaziuke ismirkt siek tiek , nes taip is karto valgyt tai be rysio unsure.gif

Man tai jie nebuna kieti,juk uzpili padaziuku su grietinele,na kad neplauktu padaze,bet labai taupyti tai nereiketu,tai jie orkaitej pabuve,labai jau skanus buna
Atsakyti
O man skaniausi virti, o tik paskui ant sviestuko pakepti. Daug krapu ir surio thumbup.gif O kai nevirtus kepu, tai gaunasi kieti ir labai riebus sad.gif
Atsakyti
QUOTE (Perliukas @ 2004 06 21, 22:41)
As kazkada bandziau kepti zalius , bet man jie tokie kieti gavosi sad.gif , kad net su sakute pasmeigti negalejau . Ar as cia blogos kokybes nusipirkus buvau ar dar ka ne taip pridirbau g.gif ?

Man taip buvo, kai pirma karta dariau, dar mesa buvo puszale neiskepus.
Atsakyti
As aliejaus pilu nedaug, apkepu is abieju pusiu, o po to ipilu truputi verdancio vandens ir uzdengus keptuve truputi patroskinu. Bent jau mums tai labai patinka!- gaunasi ir kepti ir nekieti, ir mesa nezalia! Valgom su grietine arba majoneza sumaisau su pom. padazu ir prieskoniu iberiu! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
jei pacios darot koldunus,i tesla butinai ipilkit 1-2saukstus alejaus,tada tesla bus tikra koldunine,as nekada nededu kiausyniu.Tik druska,vanduo ir alejaus.
Kai kepi buna traski labai lengvute tesla.(tik iskocioti ja reikia plonai)
Atsakyti
QUOTE (Natalija @ 2004 06 21, 22:25)
jei pacios darot koldunus,i tesla butinai ipilkit 1-2saukstus alejaus,tada tesla bus tikra koldunine,as nekada nededu kiausyniu.Tik druska,vanduo ir alejaus.
Kai kepi buna traski labai lengvute tesla.(tik iskocioti ja reikia plonai)

O aš kai darau koldūnus man vis gaunasi kieta tešla, na tokia kaip guminė .Aš ją kočiot o ji susitraukia.Aš ją vėl iškočioju, o ji vėl susitraukia.Kas ne taip? g.gif Taip ir noras daryt koldūnus atšoka, nors ir labai mėgstu juos unsure.gif
Atsakyti

mano seimyna taip pat labai megsta keptus koldunus thumbup.gif
isvirus aliejuje, darau viena is dvieju padaziuku -

1. rokiskio suris
cesnakas
grietinele
kmynai
krapai
druska,pipirai

viska,iskyrus suri,paverdu ant silpnos ugnies apie 25 min. tada sudedu suri, ir suverciu ant keptu koldunu, pasaunu i orkaite kokiai 10 min.

2. parmezano suris
sviestas
grietinele
brokoliai
pipirai,druska

islydau sviesta, supilu grietinele, idedu pipiru, druskos, kaitinu kol buna vos ne iki uzvirimo,sumazinu ugni, tada suberiu suri, ir pastoviai pamaisydama pakainu apie 20 min. galiausiai sudedu apvirtus ( man skaniau,kai jie nebuna super minksti) brokolius. velgi-viska ant keptu koldunu ir i karsta orkaite 10 min.

zinau,kad rieboka rolleyes.gif bet -to verta cool.gif
Atsakyti
Nusiperku koldunu, juos isverdu, apkepu keptuveje, pabaigoje uzdedu tarkuoto surio.
Gaunasi apskrude ir zandikauliai darbo turi biggrin.gif . Bet mums tai thumbup.gif

Bandziau ir pati gaminti zalius, bet skaniausi vis tiek yra pirktiniai. Isskyrus aisku mano mamos gaminti. Jai kazkaip labai gerai gaunasi.

Mano firminis padaziukas: pomidoru padazas+grietine.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Puuga: 22 birželio 2004 - 12:17
Aš tai irgi kaip Natalija darau, vanduo + miltai + druska.
Griežtai jokių kiaušinių, nes tada ne į temą tešla gaunasi. Ir kočiojasi gerai, aš net neminkau : į kombainą ir 0.5 min ir gatava. Tada iškočioji ir darai koldūniukus.
Aš anksčiau dėjau kiaušų, bet tešla labai beryšio gaudavosi, o dabar pagal šį receptą, man tai močiutė pasakė, gaunasi thumbup.gif
O ar bandėt namuose į darytus koldūnus dėti bulvių įdarą, bet ne košę, o reikia smulkiai susmulkint bulves kubiukais ir su vegeta ir svogūniukais pakepinti. Labai liuks thumbup.gif Pas mane kai juos darau toks jausmas, kad šeima bulvių keptų nevalgę, vis trinasi aplinkuj ir ragauja laugh.gif
Atsakyti
QUOTE (molli @ 2004 06 21, 22:28)
QUOTE (Natalija @ 2004 06 21, 22:25)
jei pacios darot koldunus,i tesla butinai ipilkit 1-2saukstus alejaus,tada tesla bus tikra koldunine,as nekada nededu kiausyniu.Tik druska,vanduo ir alejaus.
Kai kepi buna traski labai lengvute tesla.(tik iskocioti ja reikia plonai)

O aš kai darau koldūnus man vis gaunasi kieta tešla, na tokia kaip guminė .Aš ją kočiot o ji susitraukia.Aš ją vėl iškočioju, o ji vėl susitraukia.Kas ne taip? g.gif Taip ir noras daryt koldūnus atšoka, nors ir labai mėgstu juos unsure.gif

thumbup.gif nu gi super laugh.gif
kiausynio nediek
Atsakyti
Vakar pabandziau Gosh receptuka su pievagrybiais ir suriu. rolleyes.gif Laaabai skanu! Visoms visoms rekomenduoju.
Aciu Gosh. wink.gif
Atsakyti