Įkraunama...
Įkraunama...

Koldūnai

As irgi vakar pabandziau Gosh receptuka!!! Ujjj, kirtom... mmm... Tikrai skanu. Chi chi, brangiausias patenkintas pasake: "vel prisiskaitei" clap.gif thumbup.gif clap.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Malina: 23 birželio 2004 - 09:26
sakes, tie keptuveje kepti koldunai su SPILVOS saldziarugsciu kinisku padazu!.....

seniai taip skaniai valgiau, nors valgau visada gan skaniai smile.gif
Atsakyti
ir dar kepant, jau gale idekite daug daug daug sveziu krapu...niam niam NIAAAAAAAAM!!!!!! thumbup.gif

arba verdant irgi galima jau i lekste.. irgi niam niam
Atsakyti
Na panos,uzsikabinau ant kolduneliu su suriuku ir krapais.Vyras nekenciantis net krapu skonio,ju man neisbrokino wink.gif Sakau jei valgysi su karapais tai virsiu koldunus,jei ne-nieko nedarysiu,teko sutikt laugh.gif laugh.gif laugh.gif Ryt vel pirksiu krapu ir koldunu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Vos ne kasdien jau valgau tongue.gif
Atsakyti
QUOTE (Lona @ 2004 06 22, 12:20)
O ar bandėt namuose į darytus koldūnus dėti bulvių įdarą, bet ne košę, o reikia smulkiai susmulkint bulves kubiukais ir su vegeta ir svogūniukais pakepinti. Labai liuks thumbup.gif

Mano mama bulvių košę tokią thumbup.gif su krapais įdarui deda. Irgi skanu.
Mes kažkaip įpratom virti pusę koldūnų su mėsa, pusę su bulvėm tam pačiam puode, truputį įvairiau, o ir padažiukai visokie tinka abiejiem koldūnam smile.gif
Atsakyti
Aš tai nemėstu su koše, visąlaik darau su kubikais bulvėm smile.gif
Atsakyti
Receptukai tai labai skaniai atrodo visi, bet gi ir koldūnai turi būt skanūs.Kokius perkat kolddūnus su mėsa?Kokios firmos?
Atsakyti
QUOTE (molli @ 2004 07 08, 10:39)
Receptukai tai labai skaniai atrodo visi, bet gi ir koldūnai turi būt skanūs.Kokius perkat kolddūnus su mėsa?Kokios firmos?

As perku Medziotoju koldunus. Tiesa sakant, didziuosiuose prekybos centre tokiu nemaciau. Juos perku Suletekyje parduotuveje Niujorkas. Tas Niujorkas tipo Aibe vadinasi, nu nezinau tiksliai. Bet tik ten juos ir maciau. Gal reikia pabandyti kitose Aibese paieskot g.gif Bet jau skanumas tu koldunu niam niam niam smile.gif Juos gamina kazkokia firmele, kuri yra berods Gelezinio Vilko g.
Atsakyti
Aš jei nedarau perku šaldytus sveriamus.
Atsakyti
QUOTE (Gosh @ 2004 06 21, 19:56)
As dedu nevirtus koldunus i verdanti alieju,apverdu jame,tada isimu,sudedu i inda koki ir ant koldunu supilu pievagrybius pakepintus ir sumaisytus su grietine,o ant viso sito dar surio tarkuoto ir kisu i orkaite smile.gif Kepu tol kol issilydo suris,graziai paskrunda,o tada tai jau niam niam thumbup.gif

Nu reiks pabandyt essen.gif thumbup.gif
Žiūriu Goch visur sūris ir orkaitė smile.gif , kepta duona tavo jau apsiryjau - nebenoriu.

Labai skanūs Liutuko kuldūnai ir Gero aptetito, na čia skonio reikalas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žmona: 10 liepos 2004 - 10:02
Nu gal kam pasirodys ir juokinga, bet man skaniausi vos ne pigiausi koldunai "T-Market" su mesa 500gr. 2,99 Lt. Kitokie nepatinka isvis sad.gif
Atsakyti
PATARKIT,MIELOSIOS,KAIP DARYTI TESLA KOLDUNAMS?MAN GAUNASI KAIP GUMA,ISSPAUDZIU SKRITULELI,TAI JIS SUSITRAUKIA,IR TESLA SUNKIAI MINKOSI,RODOS IR MILTU NEPERDEDU.NEZINAU,NESISEKA MAN SU JAIS... dry.gif
Atsakyti